Anglický jazyk – Individuální kurz

(Hodnocení: 6)

2 400 3 200 

Roční kurz – platba měsíčně.
Přihlas se kdykoliv, my se přizpůsobíme.
Pro více informací volej +420 774 742 296.
Platba 2 400 Kč – 4 lekce | 60 min.
Platba 3 200 Kč – 4 lekce | 90 min.
Do poznámky k přihlášce napiš datum, kdy chceš začít. ?

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

6 recenzí Anglický jazyk – Individuální kurz

 1. Markéta Čadová

  Vzhledem k tomu, ze jsem maminka na mateřské dovolené, k tomu si dodelavam vysokou školu a potřebuji připravit na závěrečnou zkoušku z angličtiny, doufám, že individuální kurz bude to pravé.

 2. Kateřina Minská

  S individuálním kurzem angličtiny u Pelicana jsem nadmíru spokojena. S lektorkou Pallot probíráme vše dle mých potřeb a já se nemusím na nikoho ohlížet. Skvěle jsme si sedly a výuka s ní mi nesmírně vyhovuje a pomáhá. Těším se na každou další hodinu a doufám, že budu jednou mluvit jako ona :).

 3. Božek Jan

  Dávám dvě hvězdičky za pozdní příchody mého lektora. Je pravda, že škola mě jej chtěla už 3x vyměnit vzhledem k mým neustálím stížnostem, ale to nechci. Jsem na něho zvyklý a s jeho učebními metodami jsem velmi spokojen a jeho angličtina je na výborné úrovni, i osobně mě velmi sedl. Opravdu ovšem nechápu, proč škola PELICAN není schopná přinutit své lektory chodit na hodiny včas. Může mi to někdo vysvětlit???!!!

  • Peli Can

   Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Moc nás mrzí, že nejste spokojen, a proto jsme již podnikly kroky, které zamezí dalšímu takovému chování našeho lektora. Jako omluvu od nás prosím přijměte lekci zdarma. Lektor byl pokárán a přizpůsobil si rozvrh tak, aby taková situace už nevznikla. Doufáme ve Vaši spokojenost a přízeň naší škole. Přejeme mnoho úspěchů, Váš tým PELICAN.

 4. Lukáš S.

  Dobrý den,
  vzhledem k mému zaměstnání nemohu pravidelně každý týden docházet na kurz angličtiny ve stejnou dobu. Proto pro mě byla jediná možnost navštěvovat kurz individuální, kde se domluvím s lektorem každý týden, podle mých pracovních možností. Jsem spokojen i s výukou, mohu s lektorem probrat potřebné materiály, které aktuálně v práci řeším nebo si nachystat prezentaci. Doporučuji!

 5. kvásková veronika

  Jelikož jsem na na mateřské dovolené, zvolila jsem individuální výuku angličtiny. Jsem začátečník a protože se v březnu chystám do práce, musím se ten jazyk prostě naučit. Výrazně musím ocenit to, že i když jsem si na hodiny brala svoji roční holčičku a lektorka Petra to s ní zvládla vždyí a ne na úkor naší výuky. Naučila jsem se již trochu mluvit a musím říct, že za půl roku je to pro mě výborný výsledek. Všem maminkám na mateřské doporučuji individuální kurz, jelikož si můžete jednotlivé hodiny organizovat samy. A též lokalita jazyková školy PELICAN je pro matky výhodou. Je v centru Brna, na Lidické ulici. Malé parkoviště a tramvajová zastávka 200 metrů od školy. Kurz angličtiny v PELICANU mě nadchl. Opravdu! Díky škole i lektorům!

 6. stromová naděžda

  Nejprve jsem váhala s přihlédnutím na cenu, zdali zvolit individuální formu výuky, ale jelikož pracuji v managementu banky na vedoucí pozici, jsem nesmírně časově vytížena. Hledala jsem školu, která mě vyjde vstříc jak s přizpůsobením mému časovému harmonogramu, tak s nabídkou kurzů s native speaker, který mě připraví na zkoušku z angličtiny TOEFL. Dobré výsledky při složení zkoušky ode mě očekává zaměstnavatel, tak doufám, že to klapne. Chodím na individuální kurzy už rok a musím říct, že jsem si jistá, že zkoušku složím s dobrým bodovým hodnocením. Za to bych ráda poděkovala jak škole PELICAN tak i lektorce Elisabeth Pallot. Děkuji a o výsledcích testu Vám sem pro zajímavost zase napíši.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *