Sleva

Anglický jazyk – Mírně pokročilý A2

(Hodnocení: 11)

4 400 8 400 

Přijímáme přihlášky pro školní rok 2020/2021!

Prezenční půlroční/roční kurz.
20/40 lekcí

Letní online škola.
10 lekcí

Možnost přistoupit kdykoliv během roku – cena kurzu bude adekvátně snížena.

Pro otevření kurzu musí být přihlášení alespoň 4 lidé.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Anglický jazyk – mírně pokročilý

Základní informace

 • Tento kurz angličtiny Brno je určen pro absolventy jazykové úrovně začátečník a věčný začátečník nebo pro ty, kteří si chtějí rozvinout svoje základy jazyka.
 • Naučíte se popsat svou vlastní rodinu, bezprostřední okolí a záležitosti týkající se jeho/jejích nejnaléhavějších potřeb.
 • Porozumíte často používaným větám a výrazům vztahujícím se k oblastem, které se Vás bezprostředně týkají (např. základní informace o Vás a o Vaši rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání)
 • Naučíte se podat informace o plánech do budoucna a obohatíte své znalosti o užívání předpřítomné času.
 • Zaměříme se na správnou výslovnost, psaní, čtená a poslechová cvičení a na používání běžných frází a často používaných výrazů v každodenních situacích.

Cíl kurzu angličtina Brno

Po absolvování kurzu angličtina v Brně budete schopni:

 • zvládnout slovesné tvary (přítomnost, minulosti, budoucnost, předpřítomný čas), včetně nepravidelných sloves a průběhového času,
 • používat způsobová slovesa pro vyjádření nutnosti a možnosti, žádosti, povolení, příkazu (can, must, may, shall, should)
 • stupňovat přídavná jména,
 • používat všechny časové předložky (since, until, by, within…),
 • používat podmínkové věty – první a druhý kondicionál
 • porozumět větám a často používaným výrazům, které se Vás bezprostředně týkají (např. základním informace o Vás a Vaší rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání),
 • komunikovat prostřednictvím běžných vět a souvětí, které vyžadují přímou výměnu informací o známých a běžných skutečnostech,
 • vést debatu a jasně vyjádřit svůj názor.

Pro koho je kurz angličiny Brno určen

 • Kurz je vhodný pro absolventy kurzu začátečník nebo věčný začátečník a pro uchazeče se základními znalostmi anglického jazyka a dále je chtějí rozvíjet.

Jak je to se studijními materiály

 • Ve výuce používáme následující učebnici: Global Pre-Intermediate. Učebnice si účastník zajišťuje sám na základě dohody s lektorem.
 • Doplňkové gramatické materiály – učebnice Murphy Grammar in Use Pre-intermediate,
 • Do výuky dále zařazujeme autentické situace ve formě video materiálu – klíčovým prvkem situací je opakované vystupování jednotlivých postav, což umožňuje studentům ztotožnit se s nimi, a tak v ještě větší míře usnadnit přenos a uchopení slovní zásoby a komunikačních dovedností, dále cvičení v audio/video podobě, které představuje nadstavbu nosného video materiálu a na rozdíl od písemných cvičení umožní interakci studentů s mluveným projevem s cílem okamžitě a co nejefektivněji použít naučenou slovní zásobu a obraty v dalších situacích.
 • Využíváme ICT nástroje jako prostředku k další recyklaci obsahu prezentovaného v lekci v rámci domácí přípravy do hodin.

 

Proč studovat s PELICANEM

 • Využijte možnost ukázkové hodiny ZDARMA!
 • Kurzy pro veřejnost probíhají od 7 do 21 hodin, můžete si tedy zvolit čas výuky, který vám vyhovuje.
 • Klademe důraz na individuální přístup a přátelské prostředí.
 • Každý kurz se otevírá od počtu čtyř osob.
 • Jazykový kurz lze přímo u nás zakončit státní jazykovou zkouškou úrovně B2 a C1.
 • Sídlíme v samotném centru Brna.
 • Wi-Fi zdarma.
 • V našich jazykových kurzech získáte jistotu a sebevědomí při komunikaci v cizím jazyce, a to jak v osobním tak i profesním životě.
 • PELICAN vyvinul vlastní metodiku jazykového vzdělávání, tzv. PELICAN Active learning
 • system, který je založen na zkušenostech instituce s on-line systémem vzdělávání a rozvojem
 • audio-vizuálních materiálů v rámci mezinárodních projektů. Metodika povzbuzuje a podporuje činnost, kreativitu a nezávislost studentů. Urychluje osvojování cizího jazyka (Language Acquisition), tj. procesu, kdy student přijímá a užívá lexikální a gramatické formy intuitivně, díky vnoření do cizojazyčného prostředí (Language Immersion) a použití jazyka v reálných komunikačních situacích (Communicative Language Teaching). Pro vnoření se do cizojazyčního prostředí a vystavení studentů cílovému jazyku v korektní a autentické podobě využíváme a udiovizuální technologie a multimédia (Computer Assisted Language Learning).

Kam dál?

11 recenzí Anglický jazyk – Mírně pokročilý A2

 1. David Pospíšil

  Parádní lektoři i slečny v kanceláři 👍

 2. Alžběta Pikorová

  Angličtina u Pelicana byla správná volba! Vše mi zde opravdu vyhovuje, jsem spokojena jak s lektorem, tak s formou výuky, umístěním školy, jednáním zaměstnanců školy, prostě paráda. 🙂

 3. Filip Kovář

  Škola Pelican naprosto splnila mé očekávání a jsem opravdu rád, že jsem se rozhodl zde studovat angličtinu. Po všech mých peripetií, kdy jsem se na výuku vždy hned na začátku vybodl, slavím nyní úspěchy a hodlám u výuky vydržet. Díky Pelicane!

 4. Leontýn Holý

  Tři hvězdičky za prvního lektora, který mi vůbec nevyhovoval. Došlo ale k nápravě, lektor nám byl s omluvou vyměněn, tak jsem již spokojen a věřím, že to tak bude i nadále.

 5. Martina Lásková

  Snažila jsem se učit anglicky jako samouk, ale vždycky to ztroskotalo jen u plánů a prvních slovíček. Až přátelský přístup u Pelicana mě ve znalostech posunul na další úroveň. Individuální přístup a motivace je přesně to, co jsem potřebovala a čeho se mi v lekcích dostalo. Super a učíme se dál!

 6. Marta Příkrá

  S Pelicanem jsem spokojená. Cena kvalita odpovídá, nic lepšího jsem v Brně nenašla. 🙂

 7. Tomáš Slavík

  Byl jsem ze školy nejdříve trochu nesvůj, přece jenom na mě působila maličko punkově… nyní jsem si ale už zvykl a naopak jsem si jistý alternativní přístup celkem oblíbil a každou středu chodím na své lekce raději a raději. Budu v tom pokračovat, dokud se pořádně nerozmluvím, abych mohl odjet do Anglie. Díky za fajn strávené odpoledne.

 8. veronika

  Jsem spokojená s paní lektorkou. Hodně nás tlačí kupředu. Nikdy jsem moc nezvládala dělat doma úkoly, ale nějak se ji povedlo nás k tomu přinutit 🙂 A to je fajn, určitě bychom neměli takové výsledky, kdyby jsme se nepřipravovali i doma. Angličtina je dneska důležitá a taky se chystám na zkoušku B1, nabízí ji v Pelikánu, to je taky výhoda.

 9. Radomil Veselouš

  V jazykové škole Pelican jsem naprosto spokojený. Učím se tu angličtinu už půl roku a jsem si vědom velkých pokroků. V docházce do lekcí hodlám pokračovat, dokud to půjde. Angličtina mě začala opravdu bavit! Díky.

 10. Karel Šrom

  Spokojenost! Lektor angličtiny má hodiny vždy připravené a vede si poznámky, co nám dělá potíže. Škola je blízko mé práce a dá se parkovat ve dvoře. Na lidické je to opravdu třeba.

 11. Vašek Krnoch

  Dobrý den, chodím na výuku angličtiny od září 2016. Nejdříve jsem otálel, některé školy mají kurzy levnější, ale teď jsem rád. Skupina 4 studentu je pro mě ideální. Hodiny mají 90 minut, takže vždy se dostane každý ke slovu. Konverzace v hodině je pro mě důležitá, mám s mluvením problém.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *