Ruský jazyk – Individuální kurz

(Hodnocení: 3)

2 400 3 200 

Roční kurz – platba měsíčně.
Přihlas se kdykoliv, my se přizpůsobíme.
Pro více informací volej +420 774 742 296.
Platba 2 000 Kč – 4 lekce | 60 min.
Platba 2 800 Kč – 4 lekce | 90 min.
Do poznámky k přihlášce napiš datum, kdy chceš začít. ?

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

3 recenze Ruský jazyk – Individuální kurz

 1. Tereza Pokorná

  Já individuálky ruštiny navštěvuji už několik měsíců a jsem nejspokojenější. Výuku si s lektorkou posouváme podle mých časových možností, stačí se vždy jen domluvit s kanceláří na volných učebnách, a výuka je přizpůsobena mým potřebám. Všem bych individuální kurzy ve škole Pelican mohla jedině doporučit!

 2. Jana Cachová

  Bylo velice snadné domluvit se na individuálním kurzu ruštiny. Škola velice rychle vyhověla mým požadavkům a v krátké době kurz začal. Bohužel, se mi po pár lekcích změnil lektor. Musela jsem si zvyknout na nový styl učení. Nakonec jsme se ale domluvili a kurz probíhal po zbytek mých návštěv naprosto v pořádku. Protože nemám ráda změny dávám 4*.

  • Peli Can

   Dobrý den paní Cachová, děkujeme za Vaše hodnocení. Lektory se snažíme neměnit, nicméně Váš lektor změněn být musel, jelikož nám v průběhu kurzu bohužel dlouhodoběji onemocněl. Moc se omlouváme a doufáme, že i přesto jste s naší školou spokojena. Váš tým PELICAN.

 3. Sára Malaníková

  Individuální kurz ruštiny byl pro mne velice obohacující. Měla jsem možnost s lektorem probrat otázky, které jsem potřebovala a procvičovat témata, která mne zajímala. Kurz mi byl sestaven na míru a bylo velice snadné se domluvit na dnech konání.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *