Čeština pro cizince

ROČNÍ KURZ

Ukončil/a jsi střední školu a chceš studovat v Česku? Chceš se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chceš studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už tě nebaví stereotyp a chceš zažít něco nového? Jazyková škola PELICAN je to pravé místo pro Tebe!

Tak neváhej! Další akademický rok 2020/21 češtiny pro cizince začíná již
v září .

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO AKADEMICKÝ ROK 2020/21

Termín konáníZáří/ říjen 2020 – květen/červen 2021
Hodinová dotace560
Cena kurzu45 000 CZK/ 2 semestry
Místo konáníLidická 9, Brno, 602 00, Česká republika
Emailjadrna@skolapelican.com
Telefon+420 607 190 128

CO TI NABÍZÍME

 • Možnost studovat český jazyk ve studentského městě – Brně
 • 4 vyučovací hodiny každý všední den, tedy od pondělí do pátku
 • V přátelském prostředí
 • Přímo v centru
 • Pod vedením zkušených lektorů
 • Složení Státní jazykové zkoušky (certifikát akceptovaný univerzitami)
 • Studium jednoho jazyka ZDARMA (90 minut 1x týdně)
 • ISIC (zdarma)
 • Party na začátku, v průběhu i na konci školního roku
 • Mimoškolní aktivity (lasergame, filmové večery, apod.)
 • Spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků
 • Možnost zapojení do mezinárodních vzdělávacích a integračních projektů EU

No nezní to skvěle?!
Staň se i ty členem PELICÁNÍ RODINKY

Chceš se přihlásit a nevíš jak na to? Tady je pár jednoduchých kroků. Tak pojďme na to.

Bližší informace ke kurzu češtiny pro cizince naleznete ZDE.


A PROČ STUDOVAT ČEŠTINU PRO CIZINCE PRÁVĚ S PELICANEM?

 • STUDENTSKÉ VÍZUM – Dokončil/a jsi střední školu a chceš si rozšířit obzory v zahraničí? Pak je studium češtiny pro cizince s PELICANem to pravé pro TEBE! Potvrzení o studiu od jazykové školy PELICAN ti umožní získat studentské vízum. Přihlas se do kurzu češtiny pro cizince, nauč se nový jazyk a získej možnost studovat na vysoké škole zdarma

  Zdá se ti vyřizování víza příliš složité a nevíš, kde začít? Pro zájemce o studium češtiny jsme si připravili jednoduchý, ale podrobný návod, který ti se vším poradí.
 • ISIC ZDARMA – díky této jedinečné kartě získáš stovky výhod, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pro Tebe, jako studenty roční češtiny pro cizince, Ti ISIC na naší jazykové škole pořídíme zcela zdarma.    
 • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA – stejně jako naše jazyková škola, jsou naši studenti velice ambiciózní. A protože je chceme v rozvoji podpořit, každý student češtiny pro cizince obdrží jazykový kurz v hodnotě 8400,- zcela zdarma. Budeš mít na výběr mezi španělštinou, angličtinou, francouzštinou a ruštinou. Všechny kurzy jsou pro začátečníky, takže můžeš začít s úplně novým jazykem! 
 • PLATBA NA SPLÁTKY – Jazyková škola PELICAN umožňuje studentům češtiny pro cizince platit na dvě splátky. Student tedy může uhradit nejprve 22 500,-, a to před začátkem kurzu češtiny pro cizince a následně druhou část doplatit do konce roku 2020.
 • VRÁCENÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ ZAMÍTNUTÍ VÍZA – Chceš studovat češtinu pro cizince, ale máš obavy, že nedostaneš vízum? Žádný strach! Většina víz bývá schválena. Kdyby se však náhodou stalo, že tvoje žádost o vízum bude zamítnuta, chápeme, že to není tvoje vina a vrátíme ti CELOU částku zpátky.
 • PŘÍPRAVA NA STÁTNÍ JAZYKOVOU ZKOUŠKU – Naše studenty češtiny pro cizince celý rok soustavně připravujeme na úspěšné složení Státní jazykovou zkoušky. Zkouška probíhá v polovině května a certifikát z této zkoušky je přijímán na českých vysokých školách. Student češtiny pro cizince se může rozhodnout zda se bude chtít zúčastnit jazykové zkoušky na úrovni B2 či zkoušky na jazykové úrovni C1. V případě zájmu je možné se zúčastnit obou.  

Máš další otázky? Navštiv naše FAQ

Stále neznáš odpověď na svou otázku? Napiš nám, rádi ti poradíme!