Čeština pro cizince

AKTUALITY


beenhere

Přihlášení ke kurzu češtiny pro cizince na rok 2022/23 OTEVŘENO!

Od 14.2.2022 je možné se přihlásit na akademický rok 2022/23, a to jak na ONLINE KURZ ČEŠTINY PRO CIZINCE, tak PREZENČNÍ KURZ ČEŠTINY. Informace o kurzu naleznete níže. Přihlásit se můžete ZDE. Pro více informací pište na jadrna@skolapelican.com

14.2.2022

beenhere

Přihlášení ke kurzu češtiny pro cizince na 2. semestr stále otevřeno!

Stále se můžete přihlásit ke kurzu češtiny pro cizince a prodloužit si tak vízum (1.2.2022-31.8.2022) na následující semestr.
O informace ke kurzu češtiny nám pište na jadrna@skolapelican.com.

11.2.2022


INFORMACE


ONLINE FORMAPREZENČNÍ FORMA
Počet hodin20 hodin týdně20 hodin týdně
Cena45 000 CZK 45 000 CZK
Typ víza“ostatní”, č. 99 “ostatní”, č. 99
Prodloužení vízaano (od 1.9.2022-31.8.2023)ano (od 1.9.2022-31.8.2023)
Doba studiaŘíjen 2022 – Červen 2023 Říjen 2022 – Červen 2023
ÚroveňSkupiny: A0/A1, A2/B1Skupina: A0/A1, A2/B1
Podmínka otevření kurzu Min. 12 studentů
DalšíVýuka bude probíhat za všech okolností.V případě nenaplnění prezenční třídy, výuka bude probíhat online.

DALŠÍ INFORMACE


POMOC s vízyNEPOSKYTUJEME
Informace k vízuZDE
UbytováníNEPOSKYTUJEME
Studijní materiálydostupné online zdarma


 • V průběhu studia budete mít k dispozici vzdělávací platformu určenou k podpoře samostudia.
 • Zkoušku z češtiny B1 je možné skádat i online.

NAUČ SE ZA ROK ČESKY S PELICANEM


čeština pro cizince

Ukončil/a jsi střední školu a chceš studovat v Česku? Chceš se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chceš studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už tě nebaví stereotyp a chceš zažít něco nového? Jazyková škola PELICAN je to pravé místo pro Tebe!

ZÁKLADNÍ INFORMACE

AKADEMICKÝ ROK 2021/22

čeština pro cizince

Tak neváhej! 2. semestr češtiny pro cizince začíná již v březnu 2022 .


MYSLÍŠ TO SE STUDIEM ČEŠTINY VÁŽNĚ?

čeština pro cizince

Zaujal Tě kurz češtiny pro cizince a máš otázky? Napiš mi a můžeme si zavolat na Skypu, kde Ti ráda vše vysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky.


Co ti nabízí kurz čeština pro cizince

 • Možnost složení jazykové zkoušky online na úrovni B1 a získat certifikát akceptovaný univerzitami
 • Možnosti složení státní jazykové zkoušky z češtiny na úrovni B2
 • ISIC (zdarma)
 • Pracovní příležitost na pozici lektora jazyků
 • Možnost zapojení do mezinárodních vzdělávacích a integračních projektů EU, zisk certifikátu a zajímavé položky do životopisu

 • Možnost studovat český jazyk v centru studentského města – v Brně
 • Možnost studovat online z pohodlí svého domova
 • V přátelském prostředí
 • Pod vedením zkušených lektorů
 • Party na začátku, v průběhu i na konci školního roku
 • Mimoškolní aktivity (lasergame, filmové večery, apod.)
 • Spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků

No nezní to skvěle?!
Staň se i ty členem PELICAN


JAK TO FUNGUJE?


A PROČ STUDOVAT ČEŠTINU PRO CIZINCE PRÁVĚ S PELICANEM?

STUDENTSKÉ VÍZUM

 • Dokončil/a jsi střední školu a chceš si rozšířit obzory v zahraničí? Pak je studium češtiny s PELICANem to pravé pro TEBE! Potvrzení o studiu od jazykové školy PELICAN ti umožní získat vízum za účelem ostatní ´(č. 99). Přihlas se do kurzu češtiny pro cizince, nauč se nový jazyk a získej možnost studovat na vysoké škole zdarma
  Zdá se ti vyřizování víza příliš složité a nevíš, kde začít? Pro zájemce o studium češtiny jsme si připravili jednoduchý, ale podrobný návod, který ti se vším poradí.

ISIC ZDARMA

 • Díky této jedinečné kartě získáš stovky výhod, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pro Tebe, jako studenta ročního kurzu češtiny pro cizince, Ti ISIC na naší jazykové škole pořídíme zcela zdarma.

KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA

 • Stejně jako naše jazyková škola, jsou naši studenti velice ambiciózní. A protože je chceme v rozvoji podpořit, každý student češtiny pro cizince obdrží jazykový kurz v hodnotě 8400,- zcela zdarma. Budeš mít na výběr mezi španělštinou, angličtinou, francouzštinou, němčinou a ruštinou. Všechny jazykové kurzy jsou pro začátečníky, takže můžeš začít s úplně novým jazykem! 

PLATBA NA SPLÁTKY

VRÁCENÍ CELÉ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ ZAMÍTNUTÍ VÍZA

 • Chceš studovat češtinu pro cizince, ale máš obavy, že nedostaneš vízum? Žádný strach! Většina víz bývá schválena. Kdyby se však náhodou stalo, že tvoje žádost o vízum bude zamítnuta, chápeme, že to není tvoje vina a vrátíme ti CELOU částku zpátky.

PŘÍPRAVA NA JAZYKOVOU ZKOUŠKU

MOŽNOST ONLINE VÝUKY

 • Pro naše studenty jsme vytvořili kvalitní a efektivní online vzdělávací program. Studenti mají nejen online výuku s lektorem prostřednictví Skypu , Zoomu a podobných komunikačních platforem, ale rovněž mají k dispozici vzdělávací platformy, které obsahují množství materiálů a cvičení, které slouží k samostudiu. Veškeré vzdělávací platformy a nástroje jsou našim studentům plně k dispozici.

Další informace ke kurzu českého jazyka pro cizince nalezneš v naší sekci často kladených otázek.


Zajímá Tě, jak kurz bude probíhat a co se v kurzu naučíš? Podívej se na průběh a strukturu kurzu.


ZKUŠENOSTI NAŠICH STUDENTŮ

Podívej se na zkušenosti našich studentů kurzu češtiny pro cizince

čeština pro cizince

…nebo si přečti příběhy našich studentů kurzu češtiny pro cizince. Najdeš je ZDE v čeština, angličtině i ruštině.


ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ ČEŠTINY

čeština pro cizince

Začni studovat češtinu VČAS! PELICAN si pro Tebe připravil ´Online přípravný kurz češtiny´ a spoustu podpůrných vzdělávacích materiálů vhodných k samostudiu. Všechny jsou dostupné ZDARMA v sekci:Máš další otázky? Napiš nám, rádi ti poradíme!