Čeština pro cizince

Potřebuješ se naučit česky, ale nepustí Tě do Česka kvůli COVIDu? To není žádný problém! PELICAN si pro Tebe připravil STEJNĚ EFEKTIVNÍ kurz češtiny pro cizince ONLINE. A jak to funguje? ↓ ↓ ↓

 • 1. semestr bude online, kde se uvidíte s lektorem a se svými spolužáky prostřednictvím online platformy, 5x týdně 4 vyučovací hodiny (20 hodin týdně).
 • Budete mít k dispozici vzdělávací platformu určenou k samostudiu.
 • 2. semestr pak bude záležet na současné situaci. Pokud to půjde, potkáme se ve škole osobně, pokud ne, bude i nadále 2. semestr online.
 • Zkoušku z češtiny B1, která je součást kurzu, je možné dělat i online, takže o ni nepřijdete.
 • A co je nejdůležitější?! Naši studenti dosáhli stejné úrovně bez ohledu na to, zda měli výuku prezenčně ve škole nebo online a dostali se na své vysněné univerzity.

NAUČ SE ZA ROK ČESKY S PELICANEM


Ukončil/a jsi střední školu a chceš studovat v Česku? Chceš se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chceš studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už tě nebaví stereotyp a chceš zažít něco nového? Jazyková škola PELICAN je to pravé místo pro Tebe!

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO AKADEMICKÝ ROK 2021/22

Tak neváhej! Další akademický rok 2021/22 češtiny pro cizince začíná již v září .


MYSLÍŠ TO SE STUDIEM ČEŠTINY VÁŽNĚ?

Zaujal Tě kurz češtiny pro cizince a máš otázky? Napiš mi a můžeme si zavolat na Skypu, kde Ti ráda vše vysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky.


CO TI NABÍZÍME

 • Hodinovou dotaci: 560 školních hodin/ rok, tedy 20 hodin studia týdně
 • Možnost studovat český jazyk ve studentského městě – Brně
 • 4 vyučovací hodiny každý všední den, tedy od pondělí do pátku
 • V přátelském prostředí
 • Přímo v centru Brna
 • Pod vedením zkušených lektorů
 • Složení jazykové zkoušky (certifikát akceptovaný univerzitami)
 • Studium jednoho jazyka ZDARMA (90 minut 1x týdně)
 • ISIC (zdarma)
 • Party na začátku, v průběhu i na konci školního roku
 • Mimoškolní aktivity (lasergame, filmové večery, apod.)
 • Spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků
 • Možnost zapojení do mezinárodních vzdělávacích a integračních projektů EU

No nezní to skvěle?!
Staň se i ty členem PELICAN


JAK SE PŘIHLÁSIT?

Chceš se přihlásit a nevíš jak na to? Tady je pár jednoduchých kroků.


A PROČ STUDOVAT ČEŠTINU PRO CIZINCE PRÁVĚ S PELICANEM?

STUDENTSKÉ VÍZUM

 • Dokončil/a jsi střední školu a chceš si rozšířit obzory v zahraničí? Pak je studium češtiny pro cizince s PELICANem to pravé pro TEBE! Potvrzení o studiu od jazykové školy PELICAN ti umožní získat studentské vízum. Přihlas se do kurzu češtiny pro cizince, nauč se nový jazyk a získej možnost studovat na vysoké škole zdarma
  Zdá se ti vyřizování víza příliš složité a nevíš, kde začít? Pro zájemce o studium češtiny jsme si připravili jednoduchý, ale podrobný návod, který ti se vším poradí.

ISIC ZDARMA

 • díky této jedinečné kartě získáš stovky výhod, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pro Tebe, jako studenty roční češtiny pro cizince, Ti ISIC na naší jazykové škole pořídíme zcela zdarma.

KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA

 • stejně jako naše jazyková škola, jsou naši studenti velice ambiciózní. A protože je chceme v rozvoji podpořit, každý student češtiny pro cizince obdrží jazykový kurz v hodnotě 8400,- zcela zdarma. Budeš mít na výběr mezi španělštinou, angličtinou, francouzštinou, němčinou a ruštinou. Všechny jazykové kurzy jsou pro začátečníky, takže můžeš začít s úplně novým jazykem! 

PLATBA NA SPLÁTKY

VRÁCENÍ CELÉ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ ZAMÍTNUTÍ VÍZA

 • Chceš studovat češtinu pro cizince, ale máš obavy, že nedostaneš vízum? Žádný strach! Většina víz bývá schválena. Kdyby se však náhodou stalo, že tvoje žádost o vízum bude zamítnuta, chápeme, že to není tvoje vina a vrátíme ti CELOU částku zpátky.

PŘÍPRAVA NA JAZYKOVOU ZKOUŠKU

 • Naše studenty češtiny pro cizince celý rok soustavně připravujeme na úspěšné složení jazykové zkoušky. Zkouška probíhá v polovině května a certifikát z této zkoušky je přijímán na českých vysokých školách. Student češtiny pro cizince se může rozhodnout zda se bude chtít zúčastnit jazykové zkoušky na jazykové úrovni B2 či jazykové zkoušky na jazykové úrovni C1. V případě zájmu je možné se zúčastnit obou.  

MOŽNOST DISTANČNÍ VÝUKY

 • V rámci opatření spojených s COVID-19 jsme pro naše studenty vytvořili kvalitní a efektivní online vzdělávací program. Studenti mají nejen online výuku s letorem prostřednictví Skypu a podobných komunikačních platforem, ale rovněž mají k dispozici vzdělávací platformy, které obsahují množství materiálů a cvičení, které slouží k samostudiu. Veškeré vzdělávací platformy a nástroje jsou našim studentům plně k dispozici. Zjisti více o našich online kurzech ZDE.

Další informace ke kurzu češtiny pro cizince nalezneš v naší sekci často kladených otázek.


Zajímá Tě, jak kurz bude probíhat a co se v kurzu naučíš? Podívej se na průběh a strukturu kurzu.


ZKUŠENOSTI NAŠICH STUDENTŮ

Podívej se na zkušenosti našich studentů kurzu češtiny pro cizince

…nebo si přečti příběhy našich studentů kurzu češtiny pro cizince. Najdeš je ZDE v čeština, angličtině i ruštině.


ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ ČEŠTINY

Začni studovat češtinu VČAS! PELICAN si pro Tebe připravil ´Online přípravný kurz češtiny´ a spoustu podpůrných vzdělávacích materiálů vhodných k samostudiu. Všechny jsou dostupné ZDARMA v sekci:Máš další otázky? Napiš nám, rádi ti poradíme!