Čeština pro cizince Brno

ROČNÍ KURZ ČEŠTINY PRO CIZINCE

Ukončil/a jsi střední školu a chceš studovat v Česku? Chceš se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chceš studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už tě nebaví stereotyp a chceš zažít něco nového? Jazyková škola PELICAN je to pravé místo pro Tebe!

Tak neváhej! Další akademický rok 2020/21 češtiny pro cizince začíná již v září .

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO AKADEMICKÝ ROK 2020/21

Termín konáníZáří/ říjen 2020 – květen/červen 2021
Hodinová dotace560
Cena kurzu45 000 CZK/ 2 semestry
Místo konáníLidická 9, Brno, 602 00, Česká republika
Emailjadrna@skolapelican.com
Telefon+420 607 190 128

CO TI NABÍZÍME

 • Možnost studovat český jazyk ve studentského městě – Brně
 • 4 vyučovací hodiny každý všední den, tedy od pondělí do pátku
 • V přátelském prostředí
 • Přímo v centru
 • Pod vedením zkušených lektorů
 • Složení Státní jazykové zkoušky (certifikát akceptovaný univerzitami)
 • Studium jednoho jazyka ZDARMA (90 minut 1x týdně)
 • ISIC (zdarma)
 • Party na začátku, v průběhu i na konci školního roku
 • Mimoškolní aktivity (lasergame, filmové večery, apod.)
 • Spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků
 • Možnost zapojení do mezinárodních vzdělávacích a integračních projektů EU

No nezní to skvěle?!
Staň se i ty členem
PELICAN

Chceš se přihlásit a nevíš jak na to? Tady je pár jednoduchých kroků. Tak pojďme na to.

Bližší informace ke kurzu češtiny pro cizince naleznete ZDE.


A PROČ STUDOVAT ČEŠTINU PRO CIZINCE PRÁVĚ S PELICANEM?

 • STUDENTSKÉ VÍZUM – Dokončil/a jsi střední školu a chceš si rozšířit obzory v zahraničí? Pak je studium češtiny pro cizince s PELICANem to pravé pro TEBE! Potvrzení o studiu od jazykové školy PELICAN ti umožní získat studentské vízum. Přihlas se do kurzu češtiny pro cizince, nauč se nový jazyk a získej možnost studovat na vysoké škole zdarma
  Zdá se ti vyřizování víza příliš složité a nevíš, kde začít? Pro zájemce o studium češtiny jsme si připravili jednoduchý, ale podrobný návod, který ti se vším poradí.
 • ISIC ZDARMA – díky této jedinečné kartě získáš stovky výhod, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pro Tebe, jako studenty roční češtiny pro cizince, Ti ISIC na naší jazykové škole pořídíme zcela zdarma.    
 • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA – stejně jako naše jazyková škola, jsou naši studenti velice ambiciózní. A protože je chceme v rozvoji podpořit, každý student češtiny pro cizince obdrží jazykový kurz v hodnotě 8400,- zcela zdarma. Budeš mít na výběr mezi španělštinou, angličtinou, francouzštinou, němčinou a ruštinou. Všechny jazykové kurzy jsou pro začátečníky, takže můžeš začít s úplně novým jazykem! 
 • PLATBA NA SPLÁTKY – Jazyková škola PELICAN umožňuje studentům češtiny pro cizince platit na dvě splátky. Student tedy může uhradit nejprve 22 500,-, a to před začátkem kurzu češtiny pro cizince a následně druhou část doplatit do konce roku 2020.
 • VRÁCENÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ ZAMÍTNUTÍ VÍZA – Chceš studovat češtinu pro cizince, ale máš obavy, že nedostaneš vízum? Žádný strach! Většina víz bývá schválena. Kdyby se však náhodou stalo, že tvoje žádost o vízum bude zamítnuta, chápeme, že to není tvoje vina a vrátíme ti CELOU částku zpátky.
 • PŘÍPRAVA NA STÁTNÍ JAZYKOVOU ZKOUŠKU – Naše studenty češtiny pro cizince celý rok soustavně připravujeme na úspěšné složení Státní jazykovou zkoušky. Zkouška probíhá v polovině května a certifikát z této zkoušky je přijímán na českých vysokých školách. Student češtiny pro cizince se může rozhodnout zda se bude chtít zúčastnit jazykové zkoušky na jazykové úrovni B2 či jazykové zkoušky na jazykové úrovni C1. V případě zájmu je možné se zúčastnit obou.  
 • MOŽNOST DISTANČNÍ VÝUKY – V rámci opatření spojených s COVID-19 jsme pro naše studenty vytvořili kvalitní a efektivní online vzdělávací program. Studenti mají nejen online výuku s letorem prostřednictví Skypu a podobných komunikačních platforem, ale rovněž mají k dispozici vzdělávací platformy, které obsahují množství materiálů a cvičení, které slouží k samostudiu. Veškeré vzdělávací platformy a nástroje jsou našim studentům plně k dispozici. Zjisti více o našich online kurzech ZDE.

Máš další otázky? Navštiv naše FAQ
Stále neznáš odpověď na svou otázku? Napiš nám, rádi ti poradíme!

Чешский для иностранцев Годовой курс

Окончил/-а среднюю школу и хочешь учиться в Чехии? Выучить новый язык, знакомиться с людьми, найти новых друзей и получить незабываемые впечатления? Хочешь учиться в чешском вузе бесплатно? Отойти от стереотипов и попробовать что-то новое и увлекательное? Тогда «Пеликан» – это место, которое Тебе идеально подходит!

Не раздумывай! Следующий академический год 2020/2021 Чешского для иностранцев начинается уже в сентябре.

Информация Учебный год 2020/2021

Дата Сентябрь/октябрь 2020 – май/июнь 2021
Часовая дотация 560
Цена курса 45 000 чешских крон/2 семестра
Место Lidická 9, Brno, 602 00, Česká republika
Emailjadrna@skolapelican.com
Телефон +420 607 190 128

Что мы Тебе можем предложить

 •  возможность учить чешский язык в студенческом городе – Брно
 •  4 урока каждый будний день, т.е. с понедельника по пятницу
 •  в непринужденной обстановке
 •  в самом центре города
 •  под руководством опытных преподавателей
 •  сдача государственного языкового экзамена (с сертификатом, признаваемым университетами)
 •  изучение одного языка БЕСПЛАТНО (90 минут в неделю)
 •  карта ISIC (бесплатно)
 •  вечеринка в начале, в течение и в конце учебного года
 •  внешкольные мероприятия (лазертаг, вечерний просмотр фильмов и т.п.)
 •  большое количество развлечений и незабываемых переживаний
 • возможность участия в международных образовательных и интеграционных проектах ЕС

Разве это не здорово?
Стань членом Пеликановой семьи!

Хочешь записаться на курсы, но не знаешь как? Тебе понадобится сделать всего несколько простых шагов.

Более подробную информацию о курсе чешского для иностранцев можно найти ЗДЕСЬ.


Почему стоит изучать чешский именно с Пеликаном?

 • СТУДЕНЧЕСКАЯ ВИЗА – Окончил/-а среднюю школу и хочешь расширить свой кругозор за границей? Тогда изучение чешского языка для иностранцев с Пеликаном – это то, что Тебе нужно! Подтверждение об обучении от языковой школы Пеликан позволит Тебе получит студенческую визу.  Зарегистрируйся на курсы чешского для иностранцев, выучи новый язык и получи возможность учиться в чешском вузе бесплатно.  
  Процесс оформления визы кажется слишком сложным, и непонятно, с чего начать? Для тех, кто заинтересован в изучении чешского языка, мы подготовили несложную, но подробную инструкцию, которая призвана Тебе с этим помочь.
 • КАРТА ISIC БЕСПЛАТНО – Благодаря этой уникальной карте Ты получишь большое количество преимуществ и скидок не только в Чехии, но и за рубежом. Тебе, как студенту годового курса чешского языка, мы предоставим ISIC карту абсолютно бесплатно.
 • ВТОРОЙ ЯЗЫКОВОЙ КУРС БЕСПЛАТНО – Как и наша языковая школа, наши студенты очень амбициозны. И поскольку мы хотим поддержать их в развитии, каждый студент курсов чешского для иностранцев дополнительно получает языковой курс стоимостью 8400,- бесплатно. У Тебя будет возможность выбрать между испанским, английским, французским и русским языками. Все курсы разработаны для начинающих, так что Ты сможешь дополнительно выучить еще один новый язык с нуля!
 • ОПЛАТА В РАССРОЧКУ – Языковая школа Пеликан позволяет студентам курсов чешского для иностранцев оплатить обучение в два этапа. Студент может заплатить 22 500,- перед началом обучения, а затем доплатить вторую часть до конца 2020 года.
 • ВОЗВРАТ ОПЛАТЫ КУРСОВ В СЛУЧАЕ ОТКАЗА В ВИЗЕ – Хочешь учиться на курсах чешского, но боишься, что не получишь визу? Не беспокойся! У большинства студентов проблем с визой не возникает. Однако если это все же произойдет и Тебе откажут в выдаче визы, мы вернем всю сумму, потому что понимаем, что это не Твоя вина.
 • ПОДГОТОВКА К ГОСУДАРСТВЕННОМУ ЯЗЫКОВОМУ ЭКЗАМЕНУ – В течение всего года мы усердно готовим наших студентов чешского для иностранцев к успешной сдаче Государственного языкового экзамена. Экзамен проводится в середине мая, а сертификат о его успешной сдаче принимается во всех высших учебных заведениях Чехии. Студент курсов чешского языка решает, хочет ли он сдать экзамен уровня В2 или С1. Возможно также принять участие и в обоих экзаменах, если студент пожелает.     

Остались вопросы? Посетите наш FAQ!
Все еще не знаешь ответ на свой вопрос? Напиши нам, мы с радостью Тебе поможем!