Čeština pro cizince Brno

NAUČ SE ČESKY ZA ROK S PELICANEM


Ukončil/a jsi střední školu a chceš studovat v Česku? Chceš se naučit česky a získat spoustu nových kamarádů a nezapomenutelných zážitků? Chceš studovat na vysoké škole v Česku zdarma? Už tě nebaví stereotyp a chceš zažít něco nového? Jazyková škola PELICAN je to pravé místo pro Tebe!

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO AKADEMICKÝ ROK 2021/22

Tak neváhej! Další akademický rok 2021/22 češtiny pro cizince začíná již v září .

Zaujal Tě kurz češtiny pro cizince a máš otázky? Napiš nám!

Email jadrna@skolapelican.com
Telefon +420 607 190 128

CO TI NABÍZÍME

 • Hodinovou dotaci: 560 školních hodin/ rok, tedy 20 hodin studia týdně
 • Možnost studovat český jazyk ve studentského městě – Brně
 • 4 vyučovací hodiny každý všední den, tedy od pondělí do pátku
 • V přátelském prostředí
 • Přímo v centru Brna
 • Pod vedením zkušených lektorů
 • Složení jazykové zkoušky (certifikát akceptovaný univerzitami)
 • Studium jednoho jazyka ZDARMA (90 minut 1x týdně)
 • ISIC (zdarma)
 • Party na začátku, v průběhu i na konci školního roku
 • Mimoškolní aktivity (lasergame, filmové večery, apod.)
 • Spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků
 • Možnost zapojení do mezinárodních vzdělávacích a integračních projektů EU

No nezní to skvěle?!
Staň se i ty členem PELICAN

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Chceš se přihlásit a nevíš jak na to? Tady je pár jednoduchých kroků.


A PROČ STUDOVAT ČEŠTINU PRO CIZINCE PRÁVĚ S PELICANEM?

STUDENTSKÉ VÍZUM

 • Dokončil/a jsi střední školu a chceš si rozšířit obzory v zahraničí? Pak je studium češtiny pro cizince s PELICANem to pravé pro TEBE! Potvrzení o studiu od jazykové školy PELICAN ti umožní získat studentské vízum. Přihlas se do kurzu češtiny pro cizince, nauč se nový jazyk a získej možnost studovat na vysoké škole zdarma
  Zdá se ti vyřizování víza příliš složité a nevíš, kde začít? Pro zájemce o studium češtiny jsme si připravili jednoduchý, ale podrobný návod, který ti se vším poradí.

ISIC ZDARMA

 • díky této jedinečné kartě získáš stovky výhod, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Pro Tebe, jako studenty roční češtiny pro cizince, Ti ISIC na naší jazykové škole pořídíme zcela zdarma.

KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA

 • stejně jako naše jazyková škola, jsou naši studenti velice ambiciózní. A protože je chceme v rozvoji podpořit, každý student češtiny pro cizince obdrží jazykový kurz v hodnotě 8400,- zcela zdarma. Budeš mít na výběr mezi španělštinou, angličtinou, francouzštinou, němčinou a ruštinou. Všechny jazykové kurzy jsou pro začátečníky, takže můžeš začít s úplně novým jazykem! 

PLATBA NA SPLÁTKY

VRÁCENÍ CELÉ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ ZAMÍTNUTÍ VÍZA

 • Chceš studovat češtinu pro cizince, ale máš obavy, že nedostaneš vízum? Žádný strach! Většina víz bývá schválena. Kdyby se však náhodou stalo, že tvoje žádost o vízum bude zamítnuta, chápeme, že to není tvoje vina a vrátíme ti CELOU částku zpátky.

PŘÍPRAVA NA JAZYKOVOU ZKOUŠKU

 • Naše studenty češtiny pro cizince celý rok soustavně připravujeme na úspěšné složení jazykové zkoušky. Zkouška probíhá v polovině května a certifikát z této zkoušky je přijímán na českých vysokých školách. Student češtiny pro cizince se může rozhodnout zda se bude chtít zúčastnit jazykové zkoušky na jazykové úrovni B2 či jazykové zkoušky na jazykové úrovni C1. V případě zájmu je možné se zúčastnit obou.  

MOŽNOST DISTANČNÍ VÝUKY

 • V rámci opatření spojených s COVID-19 jsme pro naše studenty vytvořili kvalitní a efektivní online vzdělávací program. Studenti mají nejen online výuku s letorem prostřednictví Skypu a podobných komunikačních platforem, ale rovněž mají k dispozici vzdělávací platformy, které obsahují množství materiálů a cvičení, které slouží k samostudiu. Veškeré vzdělávací platformy a nástroje jsou našim studentům plně k dispozici. Zjisti více o našich online kurzech ZDE.

Další informace ke kurzu češtiny pro cizince nalezneš v naší sekci často kladených otázek.


Zajímá Tě, jak kurz bude probíhat a co se v kurzu naučíš? Podívej se na průběh a strukturu kurzu.


ZKUŠENOSTI NAŠICH STUDENTŮ

Podívej se na zkušenosti našich studentů kurzu češtiny pro cizince

…nebo si přečti příběhy našich studentů kurzu češtiny pro cizince. Najdeš je ZDE v čeština, angličtině i ruštině.


ONLINE PŘÍPRAVNÝ KURZ ČEŠTINY

Začni studovat češtinu VČAS! PELICAN si pro Tebe připravil ´Online přípravný kurz češtiny´ a spoustu podpůrných vzdělávacích materiálů vhodných k samostudiu. Všechny jsou dostupné ZDARMA v sekci:


FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

ZAHAJOVACÍ VEČÍREK
VÁNOČNÍ VEČÍREK

NAŠI STUDENTI ČEŠTINY POSÍLAJÍ POZDRAVY
NATÁČENÍ V RÁMCI MEZINÁRODNÍHO PROJEKTU “POWER OF MELODY, VOICE AND DIVERSITY

MYSLÍŠ TO SE STUDIEM ČEŠTINY VÁŽNĚ?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Beige-and-White-Photographer-Corporate-Resume-1-1.png.

Napiš mi a můžeme si zavolat na Skypu, kde Ti ráda vše vysvětlím a zodpovím všechny Tvé otázky.


Máš další otázky? Napiš nám, rádi ti poradíme!

Чешский для иностранцев Годовой курс

Окончил/-а среднюю школу и хочешь учиться в Чехии? Выучить новый язык, знакомиться с людьми, найти новых друзей и получить незабываемые впечатления? Хочешь учиться в чешском вузе бесплатно? Отойти от стереотипов и попробовать что-то новое и увлекательное? Тогда «Пеликан» – это место, которое Тебе идеально подходит!

Не раздумывай! Следующий академический год 2021/2022 Чешского для иностранцев начинается уже в сентябре.

Информация Учебный год 2021/2022

Дата Сентябрь/октябрь 2021 – май/июнь 2022
Часовая дотация 560
Цена курса 45 000 чешских крон/2 семестра
Место Lidická 9, Brno, 602 00, Česká republika
Emailjadrna@skolapelican.com
Телефон +420 607 190 128

Что мы Тебе можем предложить

 •  возможность учить чешский язык в студенческом городе – Брно
 •  4 урока каждый будний день, т.е. с понедельника по пятницу
 •  в непринужденной обстановке
 •  в самом центре города
 •  под руководством опытных преподавателей
 •  сдача государственного языкового экзамена (с сертификатом, признаваемым университетами)
 •  изучение одного языка БЕСПЛАТНО (90 минут в неделю)
 •  карта ISIC (бесплатно)
 •  вечеринка в начале, в течение и в конце учебного года
 •  внешкольные мероприятия (лазертаг, вечерний просмотр фильмов и т.п.)
 •  большое количество развлечений и незабываемых переживаний
 • возможность участия в международных образовательных и интеграционных проектах ЕС

Разве это не здорово?
Стань членом Пеликановой семьи!

Хочешь записаться на курсы, но не знаешь как? Тебе понадобится сделать всего несколько простых шагов.

Более подробную информацию о курсе чешского для иностранцев можно найти ЗДЕСЬ.


Почему стоит изучать чешский именно с Пеликаном?

 • СТУДЕНЧЕСКАЯ ВИЗА – Окончил/-а среднюю школу и хочешь расширить свой кругозор за границей? Тогда изучение чешского языка для иностранцев с Пеликаном – это то, что Тебе нужно! Подтверждение об обучении от языковой школы Пеликан позволит Тебе получит студенческую визу.  Зарегистрируйся на курсы чешского для иностранцев, выучи новый язык и получи возможность учиться в чешском вузе бесплатно.  
  Процесс оформления визы кажется слишком сложным, и непонятно, с чего начать? Для тех, кто заинтересован в изучении чешского языка, мы подготовили несложную, но подробную инструкцию, которая призвана Тебе с этим помочь.
 • КАРТА ISIC БЕСПЛАТНО – Благодаря этой уникальной карте Ты получишь большое количество преимуществ и скидок не только в Чехии, но и за рубежом. Тебе, как студенту годового курса чешского языка, мы предоставим ISIC карту абсолютно бесплатно.
 • ВТОРОЙ ЯЗЫКОВОЙ КУРС БЕСПЛАТНО – Как и наша языковая школа, наши студенты очень амбициозны. И поскольку мы хотим поддержать их в развитии, каждый студент курсов чешского для иностранцев дополнительно получает языковой курс стоимостью 8400,- бесплатно. У Тебя будет возможность выбрать между испанским, английским, французским и русским языками. Все курсы разработаны для начинающих, так что Ты сможешь дополнительно выучить еще один новый язык с нуля!
 • ОПЛАТА В РАССРОЧКУ – Языковая школа Пеликан позволяет студентам курсов чешского для иностранцев оплатить обучение в два этапа. Студент может заплатить 22 500,- перед началом обучения, а затем доплатить вторую часть до конца 2021 года.
 • ВОЗВРАТ ОПЛАТЫ КУРСОВ В СЛУЧАЕ ОТКАЗА В ВИЗЕ – Хочешь учиться на курсах чешского, но боишься, что не получишь визу? Не беспокойся! У большинства студентов проблем с визой не возникает. Однако если это все же произойдет и Тебе откажут в выдаче визы, мы вернем всю сумму, потому что понимаем, что это не Твоя вина.
 • ПОДГОТОВКА К ГОСУДАРСТВЕННОМУ ЯЗЫКОВОМУ ЭКЗАМЕНУ – В течение всего года мы усердно готовим наших студентов чешского для иностранцев к успешной сдаче Государственного языкового экзамена. Экзамен проводится в середине мая, а сертификат о его успешной сдаче принимается во всех высших учебных заведениях Чехии. Студент курсов чешского языка решает, хочет ли он сдать экзамен уровня В2 или С1. Возможно также принять участие и в обоих экзаменах, если студент пожелает.     

Остались вопросы? Посетите наш FAQ!
Все еще не знаешь ответ на свой вопрос? Напиши нам, мы с радостью Тебе поможем!

Czech for foreigners in Brno

Year-long Czech Language Course for Foreigners

Have you finished high school and now want to study in the Czech Republic? Do you want to learn Czech and make many new friends and have unforgettable experiences? Do you want to study at a university in the Czech Republic for free? Are you tired of the monotony and now want to experience something new? If the answer is yes, then PELICAN Language School is the right place for you!

Then what are you waiting for? The academic year 2021/22 of Czech for foreigners begins in September

KEY INFORMATION REGARDING THE ACADEMIC YEAR 2021/22

Dates September/October 2021 to May/June 2022
Hourly allowance 560
Course price 45 000 CZK for 2 semesters
Address Lidická 9, Brno, 602 00, Czech Republic
Email jadrna@skolapelican.com
Telephone +420 607 190 128

WHAT DO WE OFFER?

 • The opportunity to study the Czech language in a student city-Brno
 • 4 hours of teaching every day through Monday to Friday
 • A friendly environment
 • Location in the central part of the city
 • The guidance of experienced lecturers
 • Help to pass the State Language Exam (certificate accepted by Universities)
 • Free study of another language of choice (one 90-minute class each week)
 • International Student Identity Card (ISIC) free of charge
 • A party at the beginning, during, and at the end of the school year
 • Extracurricular activities such as laser tag, movie nights etc
 • Many fun and unforgettable experiences 
 • The possibility of participating in some of the EU’s international education and integration projects
Doesn’t that all sound great?!
Become a member of PELICAN Language school!

Do you want to sign up, but you are not sure how to do it? Here are a few easy steps. Let´s do this!

More information on the Czech language course for foreigners can be found here. 

____________________________________

Why study a Czech language course for foreigners with PELICAN?

 • STUDENT VISA – have you finished high school and now want to broaden your horizons in a different country? In that case, studying the Czech language course for foreigners with PELICAN is the right thing for you! Confirmation of study from Pelican Language School will allow you to obtain a student visa. Sign up for a Czech language course for foreigners, learn a new language, and get the opportunity to study at University for free!
  Do you find the process of acquiring a visa too complicated and don’t really know where to start? For those interested in studying Czech, we have prepared a straight-forward and detailed guide that will help you with everything.
 • ISIC FREE OF CHARGE – this unique card will give you hundreds of benefits, not just in the Czech Republic but in other countries too. As you are students of our one-year Czech language course for foreigners, we will purchase the ISIC card for you completely free of charge!
 • FREE SECOND LANGUAGE COURSE – Just like PELICAN Language School, our students are also very ambitious. And, because we want to support them in their development, every student on the Czech language course for foreigners will receive a language course worth 8400 CZK completely free of charge. You will be able to choose between Spanish, English, French, German and Russian. All language courses are for beginners, so you can start with a language you have never studied before!
 • PAYMENT IN INSTALLMENTS – PELICAN language school allows students of the Czech course to pay in two instalments. Therefore, the student can first pay 22,500 before the start of the Czech language course and then pay the second half by the end of 2020.
 • REFUND IN CASE OF VISA REFUSAL – Do you want to study Czech for foreigners, but you’re worried that you won’t receive a visa? Don’t worry! Most visas are approved. If, however, it does it happen that your visa application is rejected, we understand that it is not your fault and we will refund you the FULL amount.
 • PREPARATION FOR THE STATE LANGUAGE EXAMINATION – We continuously make sure our students of the Czech for foreigners course are thoroughly prepared for the successful undertaking of the State Language Examination throughout the year. The exam takes place in mid-May and the certificate from this exam is accepted by Czech Universities. A student of Czech for foreigners can decide whether they want to take the language exam at language level B2 or at language level C1. If a student wants to, they can participate in both. 
 • POSSIBILITY OF LONG-DISTANCE TEACHING – As part of the measures related to COVID-19, we have created a high-quality effective online educational program for our students. Students not only have online teaching through Skype and other similar communication platforms, but they also have access to educational platforms that include a number of materials and exercises for self-study. All educational platforms and tools are fully available to our students. Find out more about our online courses HERE.