Pomaturitní studium

Pro jakékoliv informace volejte Magdě do kanceláře školy
na tel. číslo +420 725 441 935.

CENA ZA POMATURITNÍ STUDIUM VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/21 je 24 900 Kč. Využijte AKCE a při platbě do 31. března zaplaťte jen 20 900 Kč!

Právě nabíráme ke studiu ve školním roce 2020/21! Přihlas se k pomaturitnímu kurzu a zajisti si místo v nejžádanější jazykovce v Brně! Budeme otevírat pomaturitní studium angličtiny, němčiny a španělštiny.

K pomaturitnímu studiu navíc získáš kurz druhého jazyka zcela ZDARMA. Vyber si mezi angličtinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a němčinou.

Pomaturitní studium probíhá celý školní rok vždy 20 vyučovacích hodin týdně / 4 vyučovací hodiny denně od pondělí do pátku vyjma prázdnin a státních svátků.

POMATURITNÍ STUDIUM 2020/2021

  • STATUS STUDENTA -Máš za sebou maturitu, ale zatím nevíš, co dál? Díky studiu v pomaturitním studium budeš i nadále využívat všech výhod studentského života. Status studenta Ti s PELICANEM zůstane!
  • ISIC ZDARMA – Právě ISIC Ti zajistí, že budeš moct stovky jedinečných výhod využívat. Jazyková škola Brno PELICAN Ti ji hned v září zajistí zcela zdarma!
  • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA PRO TEBE I BABIČKU! – Není novinkou, že k pomaturitnímu studiu od nás každý student získává, mimo hlavní jazyk zvolený v pomaturitním kurzuroční kurz druhého jazyka v ceně 8 400 Kč zdarma. Od nového školního roku 2019/2020 s sebou navíc každý přihlášený student může do tohoto kurzu přivést taky kamaráda či příbuzného, který kurz bude mít taktéž zdarma. Ve dvou se to lépe táhne! Letošní studenti mohli vybírat mezi angličtinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a němčinou. Který si vybereš Ty?
  • PLATBA NA SPLÁTKY – Jazyková škola PELICAN umožňuje studentům uhradit částku za pomaturitní studium na dvě splátky. V tomto případě je nutné uhradit první část do začátku školního roku, druhou pak do konce roku 2020.
  • VRÁCENÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ PŘIJETÍ NA VYSOKOU ŠKOLU – Dozvíš se výsledek přijímaček na výšku až v září, ale rád bys měl nějakou jistotu?Pomaturitní studium u PELICANA je jistota! Podej si přihlášku do našeho studia a v případě, že budeš na vysokou školu v září přijat, vrátíme Ti uhrazenou částku v plné výši.
  • GARANCE SLOŽENÍ ZKOUŠKY Pomaturitní kurz PELICAN ti zaručí pečlivou přípravu na jazykové zkoušky dle výběru. Státní jazykovou zkoušku nebo vybranou Cambridgeskou zkoušku FCE nebo CAE pak zvládneš s úsměvem na rtech!
  • SLEVY A DALŠÍ VÝHODY – Jazykovka Brno PELICAN je parťák řady cool podniků přímo v centru Brna. Nejen v naší kuchyňce si tak můžeš dát zdarma čaj či kávu. Pro každého studenta máme navíc připravené věrnostní kartičky do Papaya Fresh Baru, kde si můžeš dát před pomaturitním kurzem čerstvou kávu, do Galeryje9, kde si můžeš dát po škole vychlazený drink, nebo do Funky Donuts, protože kdo by nechtěl zdarma ochutnat ty nejlepší donuty! No, a až Ti bude díky těmto výhodám malé tričko, můžeš využít taky našeho parťáctví s Wolfgangem a jít si tam se slevou koupit nové.
  • UBYTOVÁNÍ – Nejsi z Brna a děsíš se toho, kde budeš od září bydlet? Dej nám vědět! S hledáním vhodného ubytování Ti víc než rádi poradíme!