Kurzy japonštiny Brno

Pro jakékoliv informace volejte do kanceláře školy
na tel. číslo +420 774 742 296.

Mluvíte plynule anglicky? Vrhněte se na studium japonštiny

Je škoda, že respekt a možná i strach z náročnosti nám tak vzdáleného jazyka mnohdy způsobí, že se do dobrodružství, které japonština bezesporu skýtá, nepustíme.  Není to tak těžký jazyk, jak se na první pohled zdá. 
V Pelicanovi doporučujeme vždy japonštinu studentům, kteří u nás studují úspěšně angličtinu. Neváhejte a přidejte ke studiu angličtiny studium japonštiny v Brně, je to krásný exotický jazyk.
Je to i logo PELICAN ve tvaru origami pelikána, které naznačuje náš vztah k Japonsku. Naší snahou tak je seznámit s japonštinou studenty a jazyk je naučit.

 

Výuka japonštiny Brno

 

Proč se učit japonsky?

Japonsko je exotická země, která nám může ukázat spoustu neznámého a obohatit nás. Bohužel s Japonci se my Evropané těžko dohovoříme. Většina neumí mluvit anglicky, německy, francouzsky, česky ani jiným nám bližším jazykem.  

V případě, že chcete obchodovat s touto asijskou zemí, je znalost japonštiny základem. Jak je známo, obyvatelé Japonska jednají s Evropanem, který se snaží alespoň na základní úrovni jejich jazyk ovládat, naprosto odlišně oproti lidem, kteří se s nimi chtějí domluvit pomocí některého ze světových jazyků.


Japonština je těžká. Nesmysl!

Říkáte si, že japonština je těžká? Že je to jazyk naprosto jiné kultury, odlišného přemýšlení a že ho nemůžete nikdy zvládnout? Omyl. Výslovnost japonského jazyka nemůže být lehčí a gramatika jazyka je ještě jednodušší, než gramatika angličtiny. Naučit se japonsky může opravdu každý, pokud bude chtít.

Japonsko

Japonsko má necelých 130 milionu obyvatel a v překladu název země znamená doslova „Země vycházejícího slunce“. Je císařskou zemí, ostrovem ve východní Asii a jeho symbolem se stala sopka Fudži. Japonsko vzniklo zhruba před 500 tisíci lety v průběhu starší doby kamenné, kdy bylo osídleno ranými humanoidy.

 

Japonská kultura

Japonská kultura je fascinující. Patří k ní gejši v kimonu, komiksy manga, origami nebo například tradiční japonské divadlo nó a japonské divadlo kjógen, které jsou zapsány ve světovém dědictví UNESCO.

 

Sport

Japonsko je také známo sportem, a to hlavně judem, které zde vzniklo, karatem, zápasníky sumo, bojovým uměním aikidem nebo automobilovým sportem, kdy je auto řízeno regulovaně do smyku, driftem.

 

Japonsko a sushi

Typické japonské jídlo je sushi. Pokud budete ovládat japonský jazyk, místní obyvatelé vám nepochybně přichystají takové gurmánské zážitky, které vás budou doprovázet celý život.

Lekce japonštiny Brno

Neváhejte, kurzy japonštiny jsou vám k dispozici ve škole PELICAN. PELICAN v Brně, kde vás japonsky naučí.

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.

 

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte kurzy japonštiny Brno.