Kurzy norštiny Brno

Pro jakékoliv informace volejte do kanceláře školy
na tel. číslo +420 774 742 296.

 

Kurzy Norštiny Brno | Jazyková škola Pelican

 

Když se řekne Norsko, každému se vybaví především panenská severská příroda. Norsko je nádherná země plná neskutečných fjordů, strmých hor, ledovců a tisíce vodopádů. Je to také jedna z nejbohatších zemí světa s vysokou životní úrovní. Hodně lidí si myslí, že norština je těžká. To je ale nesmysl. Norština patří mezi germánské jazyky stejně jako angličtina a němčina. Pokud tedy jeden z těchto jazyků ovládáte, bude pro vás norština úplná hračka.

 

Přihlaste se do kurzu norštiny už dnes!

 

Naučit se mluvit norsky není vůbec těžké a hodně studentů je mile překvapeno poměrně jednoduchou gramatikou a slovní zásobou, která se podobá angličtině a němčině. Jediná věc, která je na norštině náročnější, je množství dialektů, kterými Norové mluví. Ty vznikly hlavně kvůli drsným přírodním podmínkám, kvůli kterým byly některé oblasti Norska izolovanější, než je tomu například ve střední Evropě.

 

Proč se učit norsky právě v Jazykové škole PELICAN?

  • Jsme jazyková škola s tradicí. Výuce jazyků pro veřejnost i firemním kurzům se věnujeme již od roku 2002.

  • Jsme flexibilní. Zajistíme pro vás skupinovou i individuální výuku v čas, který preferujete.

  • Jsme blízko. Díky pohodlné poloze v centru Brna to k PELICANU nebudete mít daleko. Navíc je u nás možné pohodlně zaparkovat.

  • Disponujeme kvalitními lektory, kteří udělají vše pro to, aby vaše znalosti norštiny posunuly na vyšší úroveň.

  • Vyvinuli jsme vlastní výukovou metodu, díky které bude vaše studium norštiny rychlejší, efektivnější a zábavnější.

  • Jsme vstřícná a přátelská škola, která klade spokojenost svých studentů na první místo. Nabízíme wi-fi zdarma, možnost se bezplatně občerstvit v naší kuchyňce a mezi lekcemi si odpočinout na jednom z mnoha našich relaxačních míst.

 

PROČ SE UČIT NORSKY?

 

Norštinou mluví přes 5 milionů lidí. Skandinávské jazyky mají tu výhodu, že pokud se naučíte jeden, dostanete dva další jazyky jako bonus. To znamená, že když se naučíte norsky, budete rozumět i švédsky a trochu dánsky. Studium norštiny se tedy opravdu vyplatí. V případě, že chcete pracovat v Norsku, je pro Vás znalost norštiny nezbytná. Norové sice obvykle mluví výborně anglicky, při přijímacím řízení do zaměstnání však očekávají, že budete ovládat alespoň základy norštiny.

 

Přihlas se!

Zaujala vás naše nabídka kurzů norštiny? Výborně! Teď už zbývá jen jediné – přihlásit se ke kurzu na našich stránkách nebo osobně u nás v kanceláři.

Na vyžádání vám rádi poskytneme bližší informace k náplni i vedení kurzu.

 

Nejste si jistí, jestli vám bude zvolený kurz sedět? Využijte možnosti ukázkové hodiny zdarma! Klikněte a přihlaste se k účasti na ukázkové lekci.

ukázková hodina němčiny zdarma