Jazykové kurzy Brno

SKUPINOVÉ | INDIVIDUÁLNÍ

U nás si můžete vybrat z nabídky více než 15 jazyků! U většiny jazyků si také můžete zvolit, jestli se chcete učit online přes Skype či jiné platformy distančního vzdělávání nebo prezenčně tváří v tvář.

Vyberte si některý z jazyků a přihlaste se do skupinových nebo individuálních lekcí.

VYUČOVANÉ JAZYKY
angličtina | němčina | ruština | španělština | italština | řečtina | čeština
francouzština | japonština | vietnamština | čínština | arabština 


Nejčastější otázky a odpovědi ke skupinovým jazykovým kurzům najdete ZDE. 

Proč studovat s PELICANem?

Ještě před začátkem Vašeho kurzu si ověříme Vaši počáteční znalost jazyka pomocí rozřazovacího testu. Díky tomu, že poznáme Vás i Vaši počáteční úroveň jazykových dovedností, budeme moci zvolit individuální přístup k Vašim znalostem a posunout je o level výš v ještě kratším čase. Naše žluté učebny zářící pozitivitou Vám nedovolí ztratit motivaci k učení, ověřeno! Lektory pro Vás vybíráme pečlivě, na základě jejich praxe, vzdělání a zahraničních zkušeností. Kromě certifikátu Jazykové školy PELICAN lze kurz ukončit libovolnou jazykovou zkouškou pořádanou přímo v naší škole. Lekce probíhají v centru Brna na Lidické 9, coby kamenem dohodil – všude! Přátelské prostředí naší školy si můžete navíc provonět kávou z naší kuchyňky. 

Jazykový certifikát po absolvování ročního kurzu a stanovení osobního dlouhodobého cíle ve studiu cizího jazyka

Zlepšit znalosti o jednu úroveň dle Evropského referenčního rámce pro jazyky a obdržet certifikát Jazykové školy PELICAN o dosažení této úrovně.

Přihlásil/a jsem se do kurzu. Co bude dál?

Po přihlášení ke dnu a času kurzu Vám obratem přijde podrobný email se všemi důležitými informacemi. V den zahájení kurzu Vás přivítáme v naší škole PELICAN, ukážeme Vám učebnu, ve které bude kurz probíhat a seznámíme Vás s lektorem. Kurzy PELICAN jsou koncipované jako roční kurzy, lze je však platit (i navštěvovat) pololetně. Ještě před zahájením kurzu obdržíte jeho harmonogram, který spolu s lektorem budete následovat. A my se na Vás v naší škole budeme pravidelně každý týden těšit na viděnou ve Vašem kurzu!

Pomůžeme Vám stanovit Váš osobní dlouhodobý cíl ve studiu cizího jazyka a budeme pravidelně reflektovat Váš pokrok

Jazyková škola PELICAN používá osvědčenou metodiku výuky stanovení osobního dlouhodobého cíle každého studenta a reflektování jeho pokroku. Časový úsek sloužící k plnění stanoveného reálného cíle je 1 rok, tedy jazykový kurz PELICAN o poštu 40 lekcí. Posun v plnění stanovených cílů bude sledován pololetně, tedy po 20 lekcích. 

Rádi Vám kurz ušijeme na míru

Jsme schopni pro Vás zajistit specializované kurzy na základě Vašich požadavků: konverzační kurzy, kurzy se zaměřením na profesní problematiku, přípravné kurzy ke zkouškám. Jsme tu pro Vás a Vaše potřeby!

Základní pravidla a povinnosti studentů

Kurzy musí být uhrazeny v kanceláři školy nebo připsány na účet nejpozději tři pracovní dny před zahájením kurzu

Přihláška do kurzu je závazná.

Přihlášku je možné zrušit nejpozději 48 hodin před zahájením kurzu, jinak je uchazeč povinen uhradit náklady spojené s organizací. výuky ve výši 1000 Kč. 

V případě nedostatečného počtu zájemců o kurzy si vyhrazujeme právo posunout datum zahájení kurzu – viz Školní řád.

Kurzy mohou být otevřeny také od 2 nebo 3 osob, avšak za vyšší cenu.


Děkujeme za Vaši důvěru při výběru školy PELICAN jako Vašeho experta na jazykové vzdělávání. Budeme se těšit spolu s Vámi, až uvidíme Váš posun k Vašim vytouženým cílům. 

Váš PELICAN

Více informací získáte na telefonním čísle+420 774 742 296, v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno nebo pomocí kontaktního formuláře.Obecné informace

Co potřebujete k tomu naučit se cizí jazyk? Silnou vůli, pevné odhodlání, odříkání, dlouhé dny strávené drilováním slovíček?

Stačí docela málo – přihlásit se na jazykový kurz k PELICANovi.
Zásluhou našich profesionálních lektorů a výjimečných efektivních metod výuky najdete i vy motivaci naučit se to. Cizí jazyk jednoduše vstřebáte, formou hravou a zábavnou. Proto volte pro jazykové kurzy Brno a školu PELICAN.

f_pic1241

Jazykové úrovně

Nejste si jistí, jaká je vaše jazyková úroveň? Není problém. Vyzkoušejte si naše rozřazovací testy. Na základě výsledků vám poradíme, jaký jazykový kurz si vybrat.

Nebo si vyberte individuální kurz, ve kterém s vámi bude lektor pracovat přesně podle vašich požadavků a potřeb. Díky tomu bude vaše výuka nejefektivnější.

Online výuka

21. století nám nabízí nepřeberné množství možností a týká se to i výuky jazyků. Vyzkoušejte si Skype a online kurzy.

Hodina zdarma

Nejste si jistí, jestli jste si vybrali správnou úroveň? Chcete si školu i lektora nejprve vyzkoušet? Řešením je ukázková hodina zdarma. Napište nám o ni!


10987452_726182704164423_7667377251475303391_n

Vyučované jazyky

Kurz angličtiny Brno

Angličtina je v současné době suverénně nejdůležitějším cizím jazykem. Mnoho potenciálních zaměstnavatelů chápe její znalost jako naprostou samozřejmost. Pokud vás na střední škole moc nenaučili – nebo jste toho dost zapomněli – přijďte k nám. Zaplaťte si v Pelicanu kurzy angličtiny Brno a naučte se anglicky tak, ať se domluvíte.


Kurz němčiny Brno

S naším západním sousedem nás pojí dlouholetá spolupráce napříč všemi obory. Je to kulturně, společensky i obchodně blízký partner naší země. Proto je znalost německého jazyka stále velmi vysoce ceněna. S kurzy němčiny Brno v jazykové škole Pelican si můžete tuto znalost osvojit i vy. Neváhejte a přijďte k nám.


Kurz španělštiny Brno

Půl miliardy lidí na této planetě hovoří španělsky. Proč byste mezi ně nemohli patřit i vy? Španělština je velmi živý a zvučný jazyk. A Španělé jsou hrdým národem, který dokáže ocenit, když někdo perfektně ovládá jejich řeč. Což bude přesně váš případ, pokud se přihlásíte na kurzy španělštiny Brno právě v Pelican.


Kurz francouzštiny Brno

V určitých oborech lidské činnosti je francouzština dominantním jazykem – například v diplomacii, světovém obchodě, částečně i ve vědě a v politice. Nezapomínejme také na kulturu – díky francouzským chansonům má každý tuto řeč v povědomí jako velmi melodickou a šarmantní. Máme proto v nabídce i kurzy francouzštiny Brno.


Kurz italštiny Brno

O italštině se tvrdí, že je jazykem, který se velmi dobře učí a velmi rychle vstřebává. Je to jazyk s velmi osobitým kouzlem, kterému podlehnete i vy. Stačí se zapsat na kurzy italštiny Brno. Pelican disponuje kvalitními lektory pro výuku tohoto jazyka, jedinečná příležitost pro všechny zájemce z Brna!


Kurz ruštiny Brno

Význam ruštiny po revoluci trochu upadl, teď ale prožívá velký comeback. Nejčastěji bývá zmiňován její rostoucí význam v ekonomii. Ruština je ale kromě jiného velmi krásnou řečí, kterou se díky příbuznosti s češtinou může našinec naučit velmi snadno. Registrujte se tedy na kurzy ruštiny Brno.


Kurz češtiny pro cizince Brno

Brno v posledních letech nabízí stále více a více studijních a pracovních příležitostí pro lidi z celého světa, tudíž roste poptávka po češtině. Naučit se česky není nic snadného. Srozumitelnou a účinnou výuku českého jazyka najdete u nás – proto vás chceme upozornit na náš kurz čeština pro cizince Brno.


Kurz novořečtiny Brno

Svojí nabídkou se snažíme uspokojit i potřeby náročných zákazníků. Chcete-li se obohatit o nekonvenční jazykovou dovednost, doporučujeme vám náš kurz novořečtina Brno. Jde o výjimečnou příležitost naučit se perfektně řecký jazyk, navíc přímo v centru Brna. Zkuste to s námi.

Kurz japonštiny Brno

Bránu do země vycházejícího slunce vám otevře znalost japonštiny. Jakkoliv zní pojem japonština exoticky, věřte, že se nejedná o tak těžký jazyk.  Zejména výslovnost je pro Čechy poměrně snadná, a proti angličtině je mnohem jednodušší i gramatika. Přijďte se sami přesvědčit o tom, že už po půlročním kurzu japonštiny Brno budete schopni v základech komunikovat!

Kurz vietnamštiny Brno

Slova, která znamenají všechno i slova, která naznamenají nic. O vietnamštině, která je tónovým jazykem, se říká, že je pro evropské ucho neuchopitelná. V evropském měřítku se vietnamštinou zabývá jen málo vědců, většinou se jedná o rodilé mluvčí. Skvělou zprávou je, že tomuto jazyku se věnujeme taky u Pelicana, v našich kurzech vietnamštiny Brno.

Kurz čínštiny Brno

Mandarínská čínština je mateřským jazykem nejvíce lidí na světě a extrémní předpovědi tvrdí, že za 150 let budou na světě pouze tři aktivní jazyky. A právě čínština je jedním z nich. Zájem o studium čínského jazyka stoupá i v naší škole u Pelicana. Přihlaste se do kurzu čínštiny Brno a přijďte potrénovat mozek.

Kurz arabštiny Brno

Arabština je pro Evropana zajímavá naprosto odlišným jazykovým systémem. Píše i čte se zprava doleva, a aby toho nebylo málo, každý znak má jiný vzhled na začátku, uprostřed a na konci slova. Tohle nejsou jediné zajímavosti, týkající se jazyka, kterým se mluví na severu Afriky a Blízkém východě. Přihlaste se do kurzu arabštiny Brno a poznejte tento jazyk s Pelicanem.

f_pic422