Jazykové kurzy Brno

Přijímáme přihlášky do nového semestru jazykových kurzů!

U nás si můžete vybrat z nabídky více než 15 jazyků! U většiny jazyků si také můžete zvolit, jestli se chcete učit online přes Skype či jiné platformy distančního vzdělávání nebo prezenčně tváří v tvář.

Vyberte si některý z jazyků a přihlaste se do skupinových lekcí, nebo do individuálního kurzu.

VYUČOVANÉ JAZYKY
angličtina | němčina | ruština | španělština | italština | řečtina | čeština
francouzština | japonština | vietnamština | čínština | arabština 


VÝHODY JAZYKOVÉ VÝUKY VE ŠKOLE PELICAN

 • Budete se učit v takovém počtu lidí, který vám vyhovuje – kurzy otevíráme již od čtyř uchazečů.
 • Zakládáme si na individuálním přístupu – vše dle vašich možností a požadavků.
 • U PELICANA si přijdete na své i vy, kteří chcete studovat netypické a orientální jazyky.
 • Na začátku kurzu se můžete těšit na drobné dárky.
 • U PELICANA si uděláte státní jazykovou zkoušku nebo osvědčení o znalosti jazyka na úrovni B1.
 • Po určité době studia můžete využít slevy na další kurzy.
 • Platba kurzu probíhá po jednom nebo dvou semestrech – nemusíte tak hradit velkou částku peněz najednou.
 • Do školy docházíte do centra Brna, nicméně vyjdeme vám vstříc i v případě, že z jakýchkoliv důvodů požadujete vedení výuky v jiných prostorách v Brně.
 • Vybíráme nejlepší a nejzkušenější lektory, kteří vás mluvit opravdu naučí.
 • V prostorách školy se ZDARMA připojíte na wifi síť.
 • Můžete u nás využít kuchyňky, kde je mikrovlnná trouba i varná konvice, a ZDARMA si uvařit kávu nebo čaj.
f_pic56


Obecné informace

Co potřebujete k tomu naučit se cizí jazyk? Silnou vůli, pevné odhodlání, odříkání, dlouhé dny strávené drilováním slovíček?

Stačí docela málo – přihlásit se na jazykový kurz k PELICANovi.
Zásluhou našich profesionálních lektorů a výjimečných efektivních metod výuky najdete i vy motivaci naučit se to. Cizí jazyk jednoduše vstřebáte, formou hravou a zábavnou. Proto volte pro jazykové kurzy Brno a školu PELICAN.

f_pic1241

Jazykové úrovně

Nejste si jistí, jaká je vaše jazyková úroveň? Není problém. Vyzkoušejte si naše rozřazovací testy. Na základě výsledků vám poradíme, jaký jazykový kurz si vybrat.

Nebo si vyberte individuální kurz, ve kterém s vámi bude lektor pracovat přesně podle vašich požadavků a potřeb. Díky tomu bude vaše výuka nejefektivnější.

Online výuka

21. století nám nabízí nepřeberné množství možností a týká se to i výuky jazyků. Vyzkoušejte si Skype a online kurzy.

Naučit se něco nového nikdy nebylo jednodušší. Jaké nástroje a metody online výuky používáme? Podívejte se na naše Platformy a nastroje k online vzdělávání (PDF)

Hodina zdarma

Nejste si jistí, jestli jste si vybrali správnou úroveň? Chcete si školu i lektora nejprve vyzkoušet? Řešením je ukázková hodina zdarma. Napište nám o ni!


10987452_726182704164423_7667377251475303391_n

Vyučované jazyky

Kurz angličtiny Brno

Angličtina je v současné době suverénně nejdůležitějším cizím jazykem. Mnoho potenciálních zaměstnavatelů chápe její znalost jako naprostou samozřejmost. Pokud vás na střední škole moc nenaučili – nebo jste toho dost zapomněli – přijďte k nám. Zaplaťte si v Pelicanu kurzy angličtiny Brno a naučte se anglicky tak, ať se domluvíte.


Kurz němčiny Brno

S naším západním sousedem nás pojí dlouholetá spolupráce napříč všemi obory. Je to kulturně, společensky i obchodně blízký partner naší země. Proto je znalost německého jazyka stále velmi vysoce ceněna. S kurzy němčiny Brno v jazykové škole Pelican si můžete tuto znalost osvojit i vy. Neváhejte a přijďte k nám.


Kurz španělštiny Brno

Půl miliardy lidí na této planetě hovoří španělsky. Proč byste mezi ně nemohli patřit i vy? Španělština je velmi živý a zvučný jazyk. A Španělé jsou hrdým národem, který dokáže ocenit, když někdo perfektně ovládá jejich řeč. Což bude přesně váš případ, pokud se přihlásíte na kurzy španělštiny Brno právě v Pelican.


Kurz francouzštiny Brno

V určitých oborech lidské činnosti je francouzština dominantním jazykem – například v diplomacii, světovém obchodě, částečně i ve vědě a v politice. Nezapomínejme také na kulturu – díky francouzským chansonům má každý tuto řeč v povědomí jako velmi melodickou a šarmantní. Máme proto v nabídce i kurzy francouzštiny Brno.


Kurz italštiny Brno

O italštině se tvrdí, že je jazykem, který se velmi dobře učí a velmi rychle vstřebává. Je to jazyk s velmi osobitým kouzlem, kterému podlehnete i vy. Stačí se zapsat na kurzy italštiny Brno. Pelican disponuje kvalitními lektory pro výuku tohoto jazyka, jedinečná příležitost pro všechny zájemce z Brna!


Kurz ruštiny Brno

Význam ruštiny po revoluci trochu upadl, teď ale prožívá velký comeback. Nejčastěji bývá zmiňován její rostoucí význam v ekonomii. Ruština je ale kromě jiného velmi krásnou řečí, kterou se díky příbuznosti s češtinou může našinec naučit velmi snadno. Registrujte se tedy na kurzy ruštiny Brno.


Kurz češtiny pro cizince Brno

Brno v posledních letech nabízí stále více a více studijních a pracovních příležitostí pro lidi z celého světa, tudíž roste poptávka po češtině. Naučit se česky není nic snadného. Srozumitelnou a účinnou výuku českého jazyka najdete u nás – proto vás chceme upozornit na náš kurz čeština pro cizince Brno.


Kurz novořečtiny Brno

Svojí nabídkou se snažíme uspokojit i potřeby náročných zákazníků. Chcete-li se obohatit o nekonvenční jazykovou dovednost, doporučujeme vám náš kurz novořečtina Brno. Jde o výjimečnou příležitost naučit se perfektně řecký jazyk, navíc přímo v centru Brna. Zkuste to s námi.

Kurz japonštiny Brno

Bránu do země vycházejícího slunce vám otevře znalost japonštiny. Jakkoliv zní pojem japonština exoticky, věřte, že se nejedná o tak těžký jazyk.  Zejména výslovnost je pro Čechy poměrně snadná, a proti angličtině je mnohem jednodušší i gramatika. Přijďte se sami přesvědčit o tom, že už po půlročním kurzu japonštiny Brno budete schopni v základech komunikovat!

Kurz vietnamštiny Brno

Slova, která znamenají všechno i slova, která naznamenají nic. O vietnamštině, která je tónovým jazykem, se říká, že je pro evropské ucho neuchopitelná. V evropském měřítku se vietnamštinou zabývá jen málo vědců, většinou se jedná o rodilé mluvčí. Skvělou zprávou je, že tomuto jazyku se věnujeme taky u Pelicana, v našich kurzech vietnamštiny Brno.

Kurz čínštiny Brno

Mandarínská čínština je mateřským jazykem nejvíce lidí na světě a extrémní předpovědi tvrdí, že za 150 let budou na světě pouze tři aktivní jazyky. A právě čínština je jedním z nich. Zájem o studium čínského jazyka stoupá i v naší škole u Pelicana. Přihlaste se do kurzu čínštiny Brno a přijďte potrénovat mozek.

Kurz arabštiny Brno

Arabština je pro Evropana zajímavá naprosto odlišným jazykovým systémem. Píše i čte se zprava doleva, a aby toho nebylo málo, každý znak má jiný vzhled na začátku, uprostřed a na konci slova. Tohle nejsou jediné zajímavosti, týkající se jazyka, kterým se mluví na severu Afriky a Blízkém východě. Přihlaste se do kurzu arabštiny Brno a poznejte tento jazyk s Pelicanem.

f_pic422