Často kladené otázky – jazykové kurzy pro veřejnost

Skupinové kurzy

Dokdy musím uhradit platbu za kurz?

Platbu za vybraný jazykový kurz je nezbytné uhradit nejpozději 2 týdny před zahájením kurzu. V případě pozdějšího přihlášení je možné částku uhradit i později. Platbu je možné provést buď převodem na účet 107-8769920267/0100, nebo hotově v kanceláři Jazykové školy PELICAN. O možnostech platby Vás rádi informujeme v kanceláři nebo na tel. čísle +420 774 742 296.

Kolik je v kurzu obvykle lidí?

Pro otevření skupinového jazykového kurzu jsou potřeba alespoň 4 přihlášení studenti a studentky. Maximální počet lidí v jednom kurzu je 15, avšak většina kurzů obvykle čítá 4–8 studentů.

Kolik lekcí kurz obsahuje?

Půlroční kurz obsahuje 20 lekcí, z nichž každá trvá 90 minut. Lekce probíhají jednou týdně v odpoledních a večerních hodinách v budově Jazykové školy PELICAN na adrese Lidická 9.

Jak zjistím, jaká úroveň je pro mě ta pravá?

Pro volbu optimální jazykové úrovně si můžete udělat náš rozřazovací test. Test je dostupný v následujících jazycích: angličtina, němčina, španělština, čeština, francouzština, ruština, italština.

Na koho se můžu obrátit v případě dotazů?

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit přímo v kanceláři. Kontaktuje nás telefonicky na číslech +420 725 441 935, +420 549 216 124 nebo e-mailem na adrese info@skolapelican.com.Pokud nám je chcete sdělit anonymně, využijte schránky před vchodem do kanceláře školy.

Budete-li s naší školou spokojeni, velmi nás potěší, když se o své dojmy podělíte s ostatními. Napište nám hodnocení na Facebooku nebo na našich webových stránkách.

Kurz nakonec nemohu navštěvovat. Mám nárok na vrácení peněz?

Obchodních podmínky uvádí, že: Uhrazené kurzovné se nevrací. Student má právo na převedení kurzovného do jiného kurzu pro veřejnost. Pokud se tak rozhodne v průběhu kurzu, má právo na převedení odpovídající části kurzovného. V případě, že nebudete moct kurz nakonec navštěvovat, kontaktuje pro další domluvu kancelář školy.

Individuální kurzy

Jak probíhá individuální výuka?

Individuální kurzy v Jazykové škole PELICAN probíhají v předem určených termínech. Den, čas i frekvenci kurzu si volíte sami po domluvě se školou a s lektorem nebo lektorkou. Není-li určeno jinak, kurzy probíhají v budově školy na adrese Lidická 9.

Jakým způsobem probíhá platba individuální výuky?

Cena za 60 minut výuky je 600 Kč a cena za 90 minut výuky je 800 Kč.

Kurzovné je možné zaplatit v hotovosti nebo převodem na účet 107-8769920267/0100. Do poznámky pro příjemce prosím nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, pomůžete nám tak urychlit spárování platby svaším kurzem.

Jazykový kurz je třeba mít uhrazen nejpozději v den jeho začátku. Pokud platíte převodem na účet, přineste s sebou prosím na první hodinu doklad o zaplacení, případně jej předem zašlete na jeden z uvedených e-mailů. Nejkratší doba, pro kterou lze kurz předplatit, je ovšem 1 měsíc. Další bloky plaťte prosím alespoň měsíc předem a to vždy poslední týden v měsíci, abychom s výukou mohli počítat jak my, tak lektor nebo lektorka.

Na lekci se nemohu dostavit. Propadne mi?

Nebudete-li se moci některé z lekcí zúčastnit, je třeba o této skutečnosti školu uvědomit nejpozději 48 hodin před jejím plánovaným konáním. Nedostavíte-li se na domluvenou lekci nebo se z ní včas neomluvíte, vaše platba za tuto lekci propadá.

Potřeboval/a bych změnit čas výuky. Na koho se mám obrátit?

Pokud vám nevyhovuje stávající čas výuky, nejprve se na změně času domluvte s vaším lektorem nebo lektorkou a poté nás kontaktujte buď telefonicky na číslech +420 725 441 935, +420 549 216 124 nebo e-mailem na adrese info@skolapelican.com. Pokud bude v té době ve škole volná učebna, výuku bude možné přesunout.