Pomaturitní studium němčiny

(Hodnocení: 24)

15 950 29 400 

POMATURITNÍ STUDIUM 2024/2025

Čím dřív zaplatíš, tím máš větší slevu!

Nabízíme možnost si platbu rozdělit napůl.

Studuj u nás se statusem studenta! Stačí když při nástupu do studia (v září) přineseš maturitní vysvědčení z roku 2024.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

24 recenzí Pomaturitní studium němčiny

 1. Bára S.

  S výukou pomaturitního studia němčiny jsem moc spokojená. Mám skvělou lektorku, která se nám i při online výuce hodně věnuje a je nám ochotna se vším pomoci. Velké díky celé škole za rychlé reagování při uzavření školy a doufám, že se ve škole ještě potkáme.

 2. Lucka V.

  Velké díky za organizaci studia v době uzavření škol. Celá výuka jede online a pečlivě se připravujeme na složení jazykových zkoušek. Věřím, že i takto zkoušku udělám. Chápu, že tato situace není lehká a proto si moc Vážím rychlé reakce a pomoci 🙂

 3. Vojtech Vojacek

  Je to bezvadna skola na uceni jazyku. Krome samotneho jazyka, tak ucitele nauci i mistni kulturu, zvyky ale i nadavky. To aby jste se na nekoho hloupe nesmali, kdyz vas nazve “hyzdovymi houslemi”. Nejlepsi na tehle skole je prave ten kolektiv. Vsichni si tu jsou blizci, kazdy se rad bavi s kazdym a to vcetne i lektori a studenti.Diky tomu se lektori a studenti schazi po skole nekde na baru a mluvi spolu cizim jazykem, a ze to dokaze byt zabava.

 4. Andreas Karadzos

  Užil jsem si ve škole hodně zábavy i dost drilu, nicméně jsem spokojen. Německy umím a mám na co vzpomínat. 🙂

 5. Anastasia Komarova

  S kurzem jsem byla velmi spokojená. Uměla jsem trochu německy dřív a během roku v Pelicanu jsem se hodně zlepšila. Paní lektorka je moc milá a dokáže naučit. Navíc škola je velmi pěkná a má příjemný personál.

 6. Tomáš Novák

  Pomaturitní kurz němčiny byl super. Nikde jinde kromě PELICANu se mi němčinu nedařilo najít, takže jsem byl mile překvapen. když jsem mohl nastoupit sem. Prostředí fajn, vyučující super, tomu palec nahoru za vedení hodin. Bylo to zkrátka úplně o něčem jiném než na střední. Spousta doplňkových aktivit, chození ven… Málo kdo uměl tak dobře udržet moji pozornost celou hodinu. Takže za mě PELICAN skvělá volba!

 7. Martin Fousek

  Už teď se mi stýská! Zažil jsem svůj nejlepší rok ve škole, kde se mi moc líbilo! Všem doporučuji pomaturitní němčinu právě u Pelicana!

 8. Matyáš Floutek

  Za mě pomaturitní kurz u Pelicana ANO! Bylo to skvělý, všem vám moc děkuju, už teď se mi stýská…

 9. Jakub Krenár

  Pomaturitní němčina u Pelicana byla nej volba! Díky spolužákům, díky lektorkám, já si to náramně užil a stýská se mi obrovsky, byl to nejlepší rok po maturitě, jaký jsem si mohl přát! 🙂

 10. Michal Chloupek

  Bylo těžké najít jazykovku, která by otevírala třídu němčiny. Byl jsem proto moc rád, když jsem objevil jazykovku Pelican. Měli jsme super lektorku a partu, se kterou se často chodilo společně „pracovat na domácích úkolech“ dolů do Galeryje. 🙂 Doporučuji, zažil jsem super rok, a co víc, chlubím se teď všude certifikátem z němčiny! 🙂

 11. Klára Pořízková

  Pomaturitní studium němčiny ve škole Pelican pecka! Díky moc! 🙂

 12. Radek Svítivý

  Celý rok jsem u Pelicana bohužel kvůli nemoci nedokončil, ale i za těch několik měsíců, co jsem tam strávil, mohu říct, že je to tam opravdu super. Nehledě na to, že mi za zbylé měsíce, co jsem proležel v nemocnici, bylo po mé prosbě navráceno část školného, za což jsem velice vděčný, ne všude by tomu tak bylo….uzdravení je už v dohlednu a chtěl bych do Pelicana nastoupit ještě jednou, snad to vše vyjde. Díky. 🙂

 13. Adrian Foltés

  Pelican otevřel jako jediný pomaturitní studium němčiny v Brně. Ač nebylo vše naprosto podle mých představ, byl jsem vesměs spokojený. Lektoři dělali vše pro to, abychom se naučili německy, což se nakonec povedlo. Nyní s němčinou pracuji a jsem opravdu ráda, že jsem do pomaturitního studia chodil. Bůh ví, co by se mnou jinak bylo :).

 14. Svatopluk Broumal

  Na jazykovku jsem šel, protože jsem se nedostal na vysokou školu. Nejdřív jsem byl trochu skeptický, ale hned po prvním týdnu výuky jsem věděl, že volba byla správná. Super lektor, skvělí spolužáci, zábavná výuka, tak bych shrnul Pelicana. Hned bych se do školy vrátil. Naučil jsem se skvěle německy a našel nové přátelé. Díky.

 15. Radka N.

  Studovala jsem pomaturitní studium jenom druhé pololetí, jelikož jsem nezvládla postoupit na vysoké škole do druhého semestru, nicméně se školou jsem opravdu spokojená. Německy jsem se za půl roku naučila velice obstojně, díky čemuž se mi povedlo uchytit se na trhu práce v Rakousku. Školu Pelican všem doporučuji :).

 16. Iva Hudská

  Chodila jsem na pomaturitní němčinu v roce 2015 a jsem spokojená. Naučila jsem se, co jsem potřebovala a teď pracuji ve firmě, kde jsem schopná komunikovat v němčině s vedením. Díky tomu mám i slušný plat. Němčinu v této jazykovce doporučuji všem.

 17. Dupák Karel

  Super lektor, super kolektiv, super jazykovka 😉 Studuji v pelikánu rád 😉

 18. Lukáš Jindra

  Skvělá lektorka, která mě naučila skvěle německy. Děkuji!

 19. Vobník Richard

  V PELICANu se mě celkem líbí. Výuka má spád a angličtinu se v jazykovce učím asi 10x rychleji než na střední. No, byl jsem zvyklý více pracovat s učebnicí, jsem tenický typ a mám rád systém. Náš lektor Tomáš je na mě moc “moderní a netradiční”. Ale jinak jsem spokojen. Jazykovou školu PELICAN doporučuji. Nejvíce se mě líbí poloha školy, Lidická 9 nad kavárnou Galeryjí, centrum Brna, naproti divadlu, přesně podle mého gusta

 20. Radek Skřivan

  Škola Pelican je výborná jazykovka v centru města, která mě naučila, co slibovala. Rok na pomaturitním studiu byl super!

 21. Lukáš Dlouhý

  Na začátku mě dost naštvalo, že ve třídě bylo víc skupin rozdílné pokročilosti. Učitelka si s tím nakonec poradila, ale stejně mě to dost překvapilo. Školu jsem nakonec dochodil a německy se naučil, za ty skupiny ale dávám tři hvězdičky.

  • Peli Can

   Lukáši, je nám to velice, nicméně bohužel nebyla možnost otevřít tříd víc a chtěli jsme vyjít studentům vstříc a němčinu otevřít, jiná varianta tak nebyla možná :-(. Doufáme, že i přesto se Vám u nás líbilo a na školu budete mít hlavně dobré vzpomínky :-). Přejeme Vám mnoho úspěchů, tým PELICAN.

 22. Martin

  Skvělá lektorka Verča, která naučí, a super kolektiv, za mě 5 hvězdiček.

 23. Mrázková Iveta

  Studuji v PELICANu v tomto školním roce a musím ocenit možnost studovat druhý jazyk zdarma. Německy jsem neuměla vůbec a anglicky trochu. Německy mluvím plynně díky intenzivnímu studiu v pomaturitním kurzu a k tomu se učím anglicky v kurzu pro středně pokročilé, který mě OPRAVDU dali zadarmo. Nevěřila jsem tomu, ale je to tak a toho si cením!

 24. Perta Malá

  Veronika Šašinková, naše lektorka je skvělá! Děkuji Ti Veroniko. Naučila jsi mě německy, jdu na státnici.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *