PELICAN partneři

PELICAN dlouhodobě rád spolupracuje s projekty a firmami z Brna i širokého okolí, se kterými se vzájemně obohacuje o cenné zkušenosti a zážitky. Tyto partnery si hýčkáme a jsme rádi, že je máme!


knihy_dobrovsky

Knihy Dobrovský

www.knihydobrovsky.cz

Největší brněnské knihkupectví s letitou tradicí, kde jsou k dostání moderní i klasické knihy všech žánrů, kde vám ochotně poradí a pomůžou s výběrem, a kde můžete kousek od naší školy na ulici Joštova strávit příjemné chvíle posezením v literární kavárně.

Díky spolupráci s PELICANEM mohou naši studenti využívat výhod při nákupu v knihkupectví, dozví se o akcích zde pořádaných a mají možnost poznat osobně i některé autory.


Wolf Gang

WOLFGANG STORE

www.wolfgangstore.cz

„Oblečení značky WOLFGANG není jen materiál a střih, je to styl a směr, svoboda každého jedince a síla smečky…“

A PELICAN do této smečky patří, přidejte se k nám a budete mít slevy na zboží WG a spoustu zážitků ze společných akcí.


FLÉDA klub

Fleda

www.fleda.cz

Historie Flédy, jako brněnského kulturního místa, se datuje již od roku 1911. Nyní je Fléda vyhlášeným místem a pojmem v celé České republice.

Díky spolupráci PELICAN a Fléda mohou naši studenti soutěžit o lístky na různé akce, o kterých se dovědí z programu Flédy přímo v prostorách naší školy, užívat si atmosféry Flédy a bavit se na PELICAN party, která se pořádá v prostorách klubu.


Bistro SOUL

Bistro Soul

www.Soul-Bistro.cz

Bistro v centru města Brna s denní nabídkou domácích a čerstvých jídel, které mají naši studenti díky soutěžím a akcím pořádaných školou možnost ochutnat i zadarmo, jelikož zde PELICAN skvěle každý týden překládá menu do angličtiny.


Lužánky – středisko volného času

www.luzanky.cz

Lužánky středisko volného času

„Posláním Lužánek – střediska volného času je podporovat pozitivní formování osobnosti, a to vy­tvá­řením a na­bízením prostoru a podmínek pro volnočasové aktivity a vzdělávání široké veřejnosti, především dětí a mládeže.“
PELICAN rád pořádá besedy a akce v prostorách střediska volného času Lužánky – máme to zkrátka blízko a rádi!


Nadace Terezy Maxové

www.nadaceterezymaxove.cz

Nadace Terezy Maxové už od svého založení v roce 1997 pomáhá dětem vyrůstajícím v ústavní péči (kojeneckých ústavech, dětských domovech). Nadace se jim snaží vykompenzovat ušlé možnosti osobnostního rozvoje a vzdělání, podpořit terapie, investovat do jejich budoucnosti a připravit je na nelehkou zkoušku – samostatný život za branami ústavů.

PELICAN pro Nadaci Terezy Maxové a projektu Domeq Academy pořádá letní jazykové kurzy pro děti.


Florbalový klub Bulldogs Brno

Bull dogs Brno
Bull dogs Brno

www.bulldogs.cz