Jazykové korektury

Jazykové korektury jsou užitečnou službou, které již někdy využil každý, kdo pracoval na vlastním textu. Ať už se jedná o krátké texty, jako jsou podklady k prezentaci nebo motivační dopis, či delší texty, jako je diplomová práce nebo report ze zaměstnání, Jazyková škola PELICAN disponuje kvalitními korektory, kteří jsou schopni text náležitě zkorigovat, ať už je napsán v češtině nebo v jakémkoliv z 18 cizích jazyků.

Jazykové korektury
Druhy textů
Korektoři PELICAN
Proč zrovna jazykové korektury PELICAN
Jazykové korektury

Jazykové korektury

Jazyková škola PELICAN nabízí korekturu textů v češtině a v celkem 18 dalších jazycích. Tyto jazyky rozdělujeme do tří skupin:

Jazyky nejvýznamnějších evropských států  angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština  
Další významné evropské jazyky  polština, maďarština, portugalština, novořečtina, bulharština, ukrajinština, norština  
Klíčové jazyky asijských států  čínština, vietnamština, korejština, japonština, arabština  

 

 

Jakým způsobem se jazykové korektury účtují

 

Cena jazykové korektury se odvíjí od délky korigovaného textu. Standardní jednotkou pro její výpočet je jedna normostrana (zkráceně 1 NS). Jedna normostrana představuje 30 řádků po 60 znacích, což znamená rozsah 1 800 znaků včetně mezer. Pro jazykové korektury nabízíme množstevní slevy - je-li korigovaný text delší než 150 NS, výsledná cena se snižuje o 10 %. V případě expresní korektury se cena navyšuje. Kompletní ceník korektorských služeb naleznete zde.

 

Reference na jazykové korektury

 

Reference zákazníků na jazykové korektury v českém jazyce nebo v některém z 18 světových jazyků naleznete zde.

 

 

Druhy textů

Jazyková škola PELICAN je díky své husté síti kontaktů na zkušené korektory a rodilé mluvčí schopná zajistit korekturu všech typů textů v 19 jazycích včetně češtiny

Obecné texty

Naši korektoři zvládají korektury obecných, neodborných a informativních textů různé délky, od manuálů nebo podkladů ke schůzím či prezentacím, až po informační brožury, průvodce nebo informační texty určené pro webové stránky. 

Odborné a vědecké texty

Díky pravidelné účasti na evropských vzdělávacích projektech jsme schopní zajistit korektury odborných textů z akademického prostředí (jako jsou seminární a diplomové práce, odborné články, prezentace apod.),  stejně jako metodologických příruček a výukových materiálů. Disponujeme korektory se zkušenostmi z různých vědeckých oborů, což jim dovoluje texty zkorigovat v souladu s oborovými konvencemi a se zřetelem ke správné oborové terminologii.

Umělecké, publicistické a reklamní texty

Jazyková škola PELICAN může nabídnout bohaté zkušenosti s jazykovými korekturami i takových textů, jejichž cílem je působit především esteticky. Naši korektoři se mohou pochlubit s rozsáhlými zkušenostmi s korigováním textů v českých i cizojazyčných časopisech, stejně jako propagačních materiálů institucí z celé Evropy.

Korektoři PELICAN

Jazyková škola PELICAN spolupracuje s velkým množstvím rodilých mluvčích ze všech koutů světa, má tak k dispozici zkušené korektory různých národností i oborů. Můžeme tak pro vás vybrat toho pravého, který nejen dokonale vládne jazykem, ve kterém je daný text napsán, ale také má zkušenosti v dané oblasti. Máme pro vás tedy ty nejlepší korektory pro váš obecný, odborný i umělecký text.

Proč zrovna jazykové korektury PELICAN
  • Individuální přístup - přizpůsobíme se vašim potřebám
  • Expresní podání - jsme schopní zpracovat i objemné texty v rekordních časech
  • Nabízíme množstevní slevy - na korekturách tak můžete značně ušetřit
  • Široká databáze korektorů - najdeme pro vás toho pravého

 

Jazykové korektury od Jazykové školy PELICAN jsou tou správnou volbou hned z několika důvodů. Jsme flexibilní, své služby jsme tudíž schopni přizpůsobit vašim konkrétním potřebám a požadavkům takříkajíc přímo na míru. Naše služby jsou nastaveny tak, aby splňovaly nároky rozličných organizací i soukromých osob. Ať už potřebujete zkorigovat jakýkoliv text, PELICAN je tu pro vás.

Naši korektoři dokáží zkorigovat i velké objemy textů, a to v rekordních časech. V případě potřeby nabízíme možnost expresního dodání.

Potřebujete korekturu objemnějšího textu? Vyberte si PELICANA a získejte množstevní slevu. Množstevní slevy mohou činit, až 10 % z celkové částky vyúčtované za objednanou korekturu textů.

Určitě budete překvapeni rychlostí i kvalitou, kterých dosahují naše korektury v češtině i v cizích jazycích. Pozitivně budete také hodnotit náš pro-klientský přístupinovativní postupy při řešení problémů. Neváhejte nás kontaktovat e-mailem anebo telefonicky - rádi vám zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme vám najít řešení i pro vaše specifické či nestandardní požadavky.

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.