Příprava na maturitu

Čeká Tě maturita, zkouška dospělosti, a Ty se bojíš zkoušky z jazyka? Nezoufej, přihlas se na náš přípravný kurz na maturitu z angličtiny nebo se s námi připrav na maturitu z němčiny a zkoušku zvládneš levou zadní.


Přípravné kurzy k maturitě právě teď probíhají v individuální podobě. Pokud však máš k sobě nejméně další tři spolužáky, můžeme se domluvit na nějaké slevě! Od čtyř studentů je totiž možné se učit skupinově a výhodněji. Máš to k nám daleko nebo se ti zkrátka nechce nikam jezdit? Přípravné kurzy k maturitě jsou i v online formě!


Maturita z cizího jazyka je jednou z části státní maturitní zkoušky, která je povinně volitelná. Studenti si vybírají mezi jazykem anglickým, německým, španělským, ruským a francouzským, a to podle toho, který jazyk je na které škole vyučován. Žák si nemůže vybrat jazyk, který se na jím navštěvované škole nevyučuje.

Maturita z cizího jazyka se skládá z písemné práce, didaktického testu a ústní zkoušky. PELICAN Tě v přípravných kurzech na maturitu z angličtiny nebo němčiny připraví na všechny tyto tři části. Zkoušku tak zvládneš naprosto v pohodě.

Neboj se maturitní zkoušky, připrav se na ni perfektně s kurzy jazykové školy PELICAN. PELICAN Ti pomůže zvládnout zkoušku dospělosti na výbornou s  přípravnými kurzy k maturitě v Brně.

Proč se připravovat na maturitu z cizího jazyka u PELICANA?

  • PELICAN sídlí v centru města a výborně se k nám dostaneš ze všech částí Brna.
  • Školení lektoři Tě perfektně připraví na všechny části maturitní zkoušky z angličtiny i z němčiny.
  • V PELICANOVI se skvěle naučíš anglické i německé reálie.
  • Výuka probíhá zábavnou a efektivní formou.
  • K výuce si můžeš v naší kuchyňce uvařit čaj nebo kávu zadarmo.
  • V celé škole je k dispozici wifi připojení.

Maturity z cizího jazyka se neboj.
Přihlas se na přípravné kurzy k maturitě v jazykové škole PELICAN.

kurzu připravujícím na maturitu z angličtiny nebo v přípravném kurzu na maturitu z němčiny Tě lektoři a lektorky školy PELICAN seznámí s průběhem maturitní zkoušky, podrobně se zaměří na každou její část a posílí Tvé sebevědomí.