Přípravné kurzy španělštiny

Přípravné kurzy aktuálně probíhají formou Individuálních kurzů.

Náročnost přípravných kurzů je však odlišná od kurzů individuálních, od čehož se také odvíjí i cena.

Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat
emailem na info@skolapelican.com
nebo telefonicky na tel. číslo +420 774 742 296.

Druhy zkoušek

Obecné informace

Chystáte se skládat Státní jazykovou zkoušku na úrovni B1? Nebo máte v plánu získat certifikát DELE, úrovně B1, B2 nebo C1?

Přípravné kurzy Jazykové školy PELICAN jsou tu pro vás! Oprašte svoje znalosti nebo nabijte nové s našimi zkušenými lektory.

Diplomy DELE

Diplomas de español como lengua extranjera, zkráceně DELE, jsou oficiálním osvědčením španělského Ministerstva školství a odborného vzdělávání potvrzujícím úroveň znalosti španělštiny. Tyto diplomy jsou velmi známé a rozšířené, jak už ve školství, tak i business prostředí.

Diplomy a zkoušky DELE nabízí všechny úrovně, u nás u PELICANA se můžete soustředit na tři nejčastější, a to B1, B2 a C1. Zkouška se skládá ze 4 částí, a to čtení, poslech, písemný projev a interakce a ústní části. Celá zkouška trvá přibližně 105 minut. Příprava na tuto zkoušku je však nezbytná.

Státní jazyková zkouška úrovně B1

Certifikovaná státní jazyková zkouška je oficiálně uznávána Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. K získání certifikátu na úrovni B1 je však potřeba úspěšně absolvovat písemní a ústní část zkoušky. Na to vás připraví Jazyková škola PELICAN. S přípravnými kurzy ze španělského jazyka si budete jistější ve svých znalostech a případně vše zopakujete.

Po přípravném kurzu se můžete domluvit na vykonání zkoušky B1 ze španělského jazyka v termínu, který Vám nejvíce vyhovuje přímo v prostorách jazykové školy Pelican v Brně.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_6736-1024x768.jpeg.

Jazykové kurzy španělštiny PELICAN

Španělština je velmi libozvučný jazyk. Její neustále rostoucí oblíbenost přivádí k tomu, že by se člověk chtěl tomuto jazyku naučit. Učit se Španělskému jazyku totiž přináší mnoho výhod.

Jedním z hlavních důvodů může být ten, že Španělština je aktuálně jeden z nejrozšířenějších jazyků na světě. Nejenom v Evropě, ale i Latinské Americe či už i ve Spojených státech amerických. Tam uslyšíte španělštinu skoro na každém druhém rohu. Díky znalosti tohoto jazyka tedy budete moc navazovat nové kontakty a vztahy.

Tato dovednost vám může pomoci i v kariérním životě, jelikož v době globalizace je schopnost ovládat cizí jazyky velice důležitá. I z důvodů cestování se zdá španělština jako velká výhoda. Z těchto důvodů je učení se španělštiny skvělou investicí do vaší osobní i profesní budoucnosti.

Pelican dále razí moderní a efektivní systém výuky, který je založen na aktivní účasti studentů na hodinách. Důležitý je kontakt s učitelem a ostatními studenty a utváření příjemné, zábavné a produktivní atmosféry. Jedině tak má výuka smysl a přináší požitek a užitek všem jejím aktérům.

IMG_7523

Proč studovat s PELICANEM

  • Kurzy pro veřejnost probíhají od 7 do 21 hodin, máš tedy možnost si zvolit čas výuky, který ti bude nejvíce vyhovovat.
  • Sídlíme v samotném centru Brna.
  • Wi-Fi zdarma.
  • V našich jazykových kurzech získáš jistotu a sebevědomí při komunikaci v cizím jazyce, a to jak v osobním, tak i v profesním životě.
  • Máte možnost využít ukázkové hodiny ZDARMA!
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je hodina-zdarma.jpg.

Pro jakékoliv informace volejte k nám do kanceláře na tel. číslo +420 774 742 296 nebo pište na náš info@skolapelican.com a nebo se za námi rovnou zastavte do kanceláře na adrese Lidická 9, Brno.

DSC_0978