Slevy a akce

Podívejte se na výhody, které Jazyková škola PELICAN nabízí.

POMATURITNÍ STUDIUM 2021/2022 – využij AKČNÍ CENU

Čeká Tě letos maturita a ty nevíš, co budeš dělat dál?

Studuj cizí jazyky s PELICANem v pomaturitním kurzu za skvělou akční cenu! Cena pomaturitního studia se odvíjí od data platby. Čím dřív zaplatíš, tím méně zaplatíš. A to se vyplatí!

Měsíc platbyCenaSleva z plné částky
Březen20 900 Kč4 000 Kč
Duben21 400 Kč3 500 Kč
Květen22 400 Kč2 500 Kč
Červen23 400 Kč1 500 Kč
Červenec23 900 Kč1 000 Kč
1. 8. – 15. 8. 24 400 Kč500 Kč
15. 8 – 15. 10. 24 900 Kč0 Kč
Platba na splátky2 x 12 450 Kč0 Kč

Využívej i nadále statusu studenta, ISIC karty a druhého jazyka zdarma!

KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA PRO TEBE I BABIČKU! – Není novinkou, že k pomaturitnímu studiu od nás každý student získává, mimo hlavní jazyk zvolený v pomaturitním kurzuroční kurz druhého jazyka v ceně 8 400 Kč zdarma. Od nového školního roku 2019/2020 s sebou navíc každý přihlášený student může do tohoto kurzu přivést taky kamaráda či příbuzného, který kurz bude mít taktéž zdarma. Ve dvou se to lépe táhne! Letošní studenti mohli vybírat mezi angličtinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a ruštinou. Který si vybereš Ty?

ISIC ZDARMA! Díky studiu v pomaturitním studium budeš i nadále využívat všech výhod studentského života. Status studenta Ti s PELICANEM zůstane! Právě ISIC Ti zajistí, že budeš moct stovky jedinečných výhod využívat. Jazyková škola Brno PELICAN Ti ji hned v září zajistí zcela zdarma!

Máš ke studiu nějaké otázky? Prostuduj si odpovědi na často kladené otázky.

Akce studujte společně

Pokud přivedeš nového účastníka do POMATURITNÍHO STUDIA, budeš zařazen do akce „STUDUJTE SPOLEČNĚ“ a obdržíš od nás následující slevy na školné:

  • 1 nový student pomaturitního studia přihlášen na základě Tvojí reference – 1 000 Kč sleva na pomaturitní studium z aktuální ceny pro oba
  • 2 noví studenti pomaturitního studia přihlášení na základě Tvojí reference 2 000 Kč sleva na pomaturitní studium z aktuální ceny pro všechny
  • 3 noví studenti pomaturitního studia přihlášení na základě Tvojí reference – 3 000 Kč sleva na pomaturitní studium z aktuální ceny pro všechny
  • 4 noví studenti pomaturitního studia přihlášení na základě Tvojí reference – 4 000 Kč sleva na pomaturitní studium z aktuální ceny pro všechny
  • V případě přivedení 5 a více lidí, kteří nastoupí do pomaturitního studia v PELICAN, máš studium cizích jazyků v hodnotě více než 20 000 Kč ZDARMA

Jedinou podmínkou je, abyste se s kamarádem/kamarády přihlásili společně a sleva Vám bude okamžitě uplatněna.

Přihlas se do pomaturitního studia angličtiny, němčiny, nebo španělštiny.

Jazykové kurzy pro veřejnost

VYUŽIJ SLEVY NA ROČNÍ KURZ PŘI PLATBĚ ZA OBA SEMESTRY NAJEDNOU

PŘI PLATBĚ CELÉHO ROČNÍHO KURZU SLEVA 400 Kč!

Zaplať z původních 8800 Kč pouze 8400 Kč!
Využij slevy s PELICANEM.

VYUČOVANÉ JAZYKY
angličtina | němčina | ruština | španělština | italština | řečtina | čeština
francouzština |japonština | vietnamština | čínština | arabština  | polština

U nás si můžete vybrat z nabídky více než 15 jazyků! U většiny jazyků si také můžete zvolit, jestli se chcete učit online přes Skype či jiné platformy distančního vzdělávání nebo prezenčně tváří v tvář. Vyberte si některý z jazyků a přihlaste se do skupinových lekcí, nebo do individuálního kurzu!

Rádi byste navštěvovali jazykový kurz, ale nejdříve se chcete přesvědčit o jeho kvalitě, o kvalitě vyučujících lektorů a zjistit, zda vám vyhovují prostory školy, kde budete daný kurz absolvovat?

Pomaturitní studium

💥 SOUTĚŽ 1. 7. – 31. 7. 2020💥

Letní prázdniny jsou tady. Přichází období plné nových zážitků a také nových míst k objevování.
PELICAN je kluk podnikavý a jestli bychom měli jmenovat něco, co má nejraději na světě, tak máme jasno. Jazyky a cestování! I letos se na léto moc těšíme a jsme zvědaví, kam nás prázdninové plány zavedou. Zajímá Tě, kam všude už se PELICAN podíval a kde se mu nejvíce líbilo? Přečti si náš článek!

Vezměte i vy PELICANA s sebou na cesty a vyhrajte slevu 500 Kč na pomaturitní studium! Pravidla jsou naprosto jednoduchá.

A takhle může tvůj výsledek vypadat!