Učíme se česky

Pojďte se naučit český jazyk, s PELICANem je to hračka! Připravili jsme si k doplnění našich kurzů češtiny pro cizince interaktivní cvičení, videa s gramatikou, inovativní způsoby studia a spoustu dalšího vzdělávacího materiálu, který Vám pomůže při Vašem samostudiu a zajistí, že dosáhnete kýženého cíle.

Vzdělávací materiál je určen pro všechny věkové kategorie. Podporujeme studium češtiny, jak u malých dětí, které mohou poslouchat naše vícejazyčné pohádky, u studentů, hlásících se na vysokou školu v Česku, tak u dospělých, kteří se chtějí naučit nový jazyk či si zlepšit své dosavadní znalosti.

Tak pojďme začít!

Česká gramatika

PELICAN ví, že zrovna česká gramatika není ta nejjednodušší, a často může dělat problémy i těm nejlepším. Náš lektor Jurij si proto připravil zábavná videa, ve kterých vysvětluje nejen perličky české gramatiky, ale i nejčastější chyby apod. Všechna videa jsou v ruštině, aby usnadnila výuku našim studentům.

Všechna videa naleznete na našem

VIDEO KANÁLU

Či na našem

WEBU

Vícejazyčné pohádky

Interaktivní vzdělávací videa

Audioknihy

Chcete se zlepšit v cizím jazyce, zjistit, jak se skutečně jazyk mezi lidmi používá, naučit se nové fráze a vyhnout se nudnému biflování

Stává se Vám, že rozumíte čtenému textu, gramatika Vám zas tak velký problém nedělá, ale jakmile slyšíte cizí jazyk, je to jakoby na Vás mluvili čínsky?

Účinným a zábavným způsobem je poslech Vaší oblíbené knížky. Jedná se o velice efektivní a nenáročný způsob samostudia, který můžete využít třeba když jdete do obchodu, čekáte na šalinu apod., a tak využít čas, který byste jinak strávili scrollováním na Facebooku či Instagramu.

Pojďme využít čas efektivně! 

Audioknížky nalezneš ZDE