W.E.Y.A.T

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je W.E.Y.A.T-logo-1-2-1.png.

Aktuální dění v projektu WEYAT můžete sledovat zde:


Problém stresu a deprese se týká mnoha žen, zejména těch, které čelí omezeným příležitostem. To je hlavní důvod, proč jsme hrdí na to, že můžeme spustit projekt WEYAT, zaměřený na posílení postavení žen prostřednictvím cvičení jógy, acrojógy a taichi.

Projekt WEYAT se zaměřuje na mladé ženy a matky ve věku 21 a více let, které bojují s depresí a úzkostí. Prostřednictvím sebeléčebných a sebeposilňovacích metod pomocí jógy, acrojógy a taiči se snažíme podporovat odolnost, zvládání stresu a všímavost.Ve spolupráci se třemi partnerskými organizacemi z Rakouska, Polska a Turecka zajistíme:

Přístup do bezplatných lekcí v každé zemi pro minimálně 50 žen ze znevýhodněného prostředí.

15 krátkých videí a pokynů pro praktiky jógy, acrojógy a taichi na podporu sebeposílení, léčení, důvěry a snižování stresu.

Připojte se k nám na této cestě k posílení postavení žen prostřednictvím jógy, acrojógy a taichi.

Společně můžeme změnit životy žen, které to nejvíce potřebují.


WEYAT_Newsletter_Vol.01-1


Zajímá vás víc?

Pokud budete mít zájem, rádi za Vámi přijedeme a projekt Vám představíme, uspořádáme workshop pro Vaše zaměstnance, poskytneme konzultaci například k diplomové práci apod. Pomozte nám zvyšovat povědomí o tématech, na kterých opravdu záleží.