Zkouška z češtiny pro trvalý pobyt

Přípravný jazykový kurz

Chceš získat trvalý pobyt v Česku, ale potřebuješ zlepšit svou úroveň češtiny? Jazyková škola PELICAN má pro Tebe řešení. Připravili jsme si pro zájemce o trvalý pobyt přípravný jazykový kurz ke ´Zkoušce z českého jazyka pro trvalý pobyt´.  Pro zájemce rovněž nabízíme online verzi.

Tak neváhej a PŘIHLAS SE!

  • 60 minut/ 650,-
  • 90 minut/ 980,-

Neznáš svou úroveň češtiny? Zkus si online test a ověř si ji.  Všechny potřebné informace k jazykové zkoušce pro trvalý pobyt nalezneš zde.

Ministerstvo vnitra zvažuje v současnosti zvažuje ztížení jazykových zkoušek pro trvalý pobyt cizinců. Pokud by návrh prošel, nově požadovaná úroveň by byla A2. Žádné obavy, PELICAN Tě na zkoušku bez problémů připraví. Naši zkušení lektoři Ti vytvoří lekce na míru, takže bez problému dosáhneš požadovanou úroveň. 

Máš nějaké otázky? Napiš nám na jadrna@skolapelican.com