Pomaturitní studium angličtiny

(Hodnocení: 48)

15 950 29 400 

POMATURITNÍ STUDIUM 2024/2025

Čím dřív zaplatíš, tím máš větší slevu!

Nabízíme možnost si platbu rozdělit napůl.

Studuj u nás se statusem studenta! Stačí když při nástupu do studia (v září) přineseš maturitní vysvědčení z roku 2024.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

48 recenzí Pomaturitní studium angličtiny

 1. Klára B.

  Jsem velmi spokojená s celou výukou pomaturitního studia. Tomáš i Jarda jsou skvělí lektoři, kteří dokáží naučit a je s nimi obrovská sranda! Moc si cením přístupu školy, která nám v době uzavření zařídila výuku online a my tak jedeme dál. Doufám, že se letos ještě všichni potkáme ve škole. 🙂

 2. Lukáš B.

  Škola výborně zvládla situaci při uzavření škol. Celou výuku máme přesunutou na platformu Moodle a jedem online. Palce nahoru a díky!

 3. Nikol K.

  Děkuju Týně a celému týmu Pelican za poskytnutí bezvadné výuky. Po uzavření škol nám byla ihned zavedena distanční výuka. Učíme se teď z pohodlí a hlavně bezpečí domova. Velké díky a všichni se držte 🙂

 4. Viktor Šarko

  Pomaturitní studium angličtiny v této škole bylo skvělým zážitkem. Rozhodně doporučuji každému, kdo se chce za krátkou dobu zlepšit v angličtině a pořádně se rozmluvit.

 5. Aneta Sedláková

  Ve škole Pelikan studuji v pomaturitním kurzu angličtiny a jsem tady naprosto spokojená. Máme super lektory se kterými je sranda ale přitom nás toho dokážou opravdu hodně naučit. Je na nich vidět, že učení milují. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla zvládnout státnic na úrovni C1, ale teď jsem si jistá, že ji bez problému zvládnu.

 6. Linda Kuželová

  Pomaturitní studium u pelikána je prostě boží. Super lektoři – mladí, plní nápadů a anglicky umí jako nikdo jiný. A škola k tomu stále pořádá nejrůznější akce, party, výlety… Nemohla jsem si vybrat líp.

 7. Kateřina Šimková

  V září letošního roku jsem nastoupila na Jazykovou školu PELICAN, protože jsem se nedostala na VŠ. Má představa o škole byla jednoduchá: zabiji zde jeden rok a poté se budu hlásit opět na VŠ. Ovšem vše je jinak! Škola mě velmi překvapila. V dobrém, samozřejmě! Výuka je koncipována na výbornou, není den, kdy bych se ve škole nudila, nebo si říkala, že studium zde byla chybou. Na začátku jsem měla problém mluvit s lidmi anglicky, nyní se mé obavy již vytratily a já se cítím více jistá jak v gramatice, tak v konverzaci. Co se týče lektorů, Jarda s Terkou jsou prostě boží. <3 Všichni v PELICANU si jsou neskutečně blízcí a přátelští. Kdybych to vše měla shrnout, školu mohu vřele doporučit! 🙂

 8. Lucie Slezáčková

  Skvělá škole, přátelská atmosféra, výborní učitele a vedení. Nejlepši volba při výběru pomaturitního studia!??

 9. Radek Mühlpacher

  Povedený mladý kolektiv, tvoří parádní atmosféru pro studium. Rozhodně doporučuji zdejší studium.

 10. Eva L.

  Tato škola prozářila mé obzory. Osvítila můj život, jakožto i cestu za vzděláním. Prozřela jsem. Je to světlo. Světlo mého života!

 11. Simona B.

  Jelikož angličtina byla vždy můj nejoblíbenější předmět, rozhodla jsem se jí věnovat i nadále. Jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro tuto jazykovou školu, protože se mi tady moc líbí. ? Pěkné prostředí, útulné třídy ☺, zajímavá výuka, která rozhodně není nudná a skvělí zaměstnanci i spolužáci. ??

 12. Markéta

  S touto školou jsem velice spokojená. Nejvíce se mi líbí přístup zaměstnanců a lektorů. Palec nahoru dávám také tomu, že výuka nepůsobí nudně a hrajeme zábavné hry, u kterých se vždy zasmějeme. Nezbývá mi tedy nic jiného než školu doporučit i ostatním.

 13. Karolína S.

  Na škole Pelican studuji v pomaturitním kurzu angličtinu a nemůžu si to tu vynachválit. Přístup zaměstnanců školy je super. Lektoři opravdu hodně naučí. Líbí se mi, že hodina není nudná, hodně se nasmějeme a pracujeme ve skupinkách. Tuto školu rozhodně doporučuji.

 14. Vojta Jabornik

  Vybavení školy na velmi dobré urovni. Příjemní učitele a parádní spolużáci. Z mé vlastní zkušenosti bych raději peníze investované do studia raději využil na odcestování do zahraničí, kde získáte mnohem více zkušeností.

 15. Jan

  Škola je fakt suprová.Libí se mi výuková metoda téhle školy a naše učitelky jsou suprové.Honza

 16. Denisa Tomanová

  Super škola a skvělí lidi??

 17. Michaela soltikova

  Se školou jsem spokojená. Jsou tu dobří lektoři kteří naučí. Líbí se mi že hrajeme ve výuce hry nebo zajdeme třeba na kafe.

 18. Sabina Sedláčková

  Super škola se super učitelama 🙂 Díky téhle škole jsem poznala spoustu nových kamarádů.

 19. Bea W.

  Skvělí studenti, úžasné vedení a zaměstnanci, a ještě lepší atmosféra! Je jedna radost učit ve škole, kde je to protkané kreativitou a kde učitelé a studenti mohou přicházet s fajn nápady a aktivitami pro výuku 🙂

 20. Marie Vozdecká

  Vybrala jsem si pomaturitní studium angličtiny právě na škole Pelican a rozhodně bych neměnila. Na začátek bych řekla, že ke studiu jsme dostali bonusový kurz jinýho jazyka zdarma. Slečny v kanceláři jsou moc vstřícný a každý ráno, když přicházím do třídy se na mě usmějí, možná je to nepodstatný, ale takovýmhle maličkostem dávám palec hore. Já osobně jsem zatím žádný problém neměla, ale věřím, že by ho vyřešily vlídně a během chvíle. Celkově atmosféra školy na mě působí uvolněně. K lektorům nemám žádnou výtku, Bea i Zuzka jsou skvělý. Co se týče kvality výuky, nevěřila bych, že je to možný, ale za pár měsíců se moje angličtina zvedla o několik stupňů. Je to sto a jedna oproti střední, tady se jede, podle toho, co potřebují studenti a né podle daných osnov. Často je výuka zpestřená různýma akcema (kafe v kavárně, jóga v angličtině, procházky, laser game, atd..) Do téhle školy prostě chodím ráda. Jako plus bych ještě dodala, že se škola nachází jen dvě zastávky od hlavasu, což je pro mě top.. A jestli bych tuhle školu doporučila jiným ? Bezpodmínečně Ano 🙂

 21. Lucie

  S jazykovou školou Pelikán jsem velmi spokojená. Nejprve jsem měla smíšené pocity, neboť jsem si nedokázala představit, jak vše bude probíhat a tak, ale ve finále bych neměnila. Příjemná atmosféra a ochota personálu mě velice potěšila. Díky přátelskému prostředí a odlišnému přístupu vyučujících si nepřipadám jako ve škole. Líbí se mi, že celé 4 hodiny nesedíme jen v lavicích, ale že i pracujeme ve skupinkách či si zahrajeme pár her, nebo poslechneme a přeložíme písničky. Občas utužujeme kolektiv pomocí společných akcí jako Laser game, čajovna, jóga apod. I když jsem byla nejprve zklamaná, že jsem se nedostala na vysokou, dnes jsem vlastně ráda, že mohu být součástí kolektivu, ve kterém jsem se ocitla.

 22. Simon Hrázek

  Škola PELICAN mi na pomaturitním studiu angličtiny vyhovovala. Anglicky jsem se naučil velice slušně, udělal jsem státnici na úrovni B2 a vše probíhalo bez problému, Za mě v pohodě škola.

 23. Tonda Janků

  Se svou mizivou znalostí angličtiny (doposud jsem měl jen němčinu) jsem od pomatu očekával dril, šprtání a dohánění toho, o čem nemám ani potuchy. Ale hraní počítačových her za ta léta asi udělalo svoje. V hodině jsem se chytl celkem rychle a ani gramatika mi přes mé počáteční obavy nedělala takový problém. Samozřejmě jsem byl ve skupině, kam chodili převážně začátečníci. Jen mě trochu nabručel jazyk zdarma, který škola inzerovala. Chtěl jsem pokračovat v němčině, ale ukázalo se, že je tam tolik začátečníků, že to pro mě už nemá smysl. Co už…

 24. Tomáš Kubíček

  Za mě super volba pro všechny, co se chtějí rychle zlepšit v aj. Do jazykovky jsem šel v rámci přípravy na práci v USA, a musím říct, že jsem se z úrovně věčného začátečníka posunul na úroveň B2.. V kurzu se probírá všechno, slovíčka, gramatika, i konverzace. Dobře připraví na běžný život.

 25. Nikol Vavruchová

  Nejlepší rok jaký jsem zažila! Ve třídě jsme byli super parta, a hodiny tak byly spíš zábava, než práce. Náš lektor byl super, ale přitom dokázal hodně naučit. Konečně jsem díky němu taky pochopila spoustu věcí, které jsem na gymnáziu nechápala. Mám ze své angličtiny konečně dobrý pocit, a už se nemůžu dočkat, až si ji vyzkouším v praxi.

 26. Hana Frehlichová

  Pomaturitko v jazykovce Pelican jsem si vybrala kvůli těmto webovým stránkám, které mi přišly moc hezké. Udělala jsem dobře, že jsem dala na svoji intuici. Rok v této škole byl zatím nejlepším rokem v mém životě. Bavila mě jak angličtina, tak parta lidí, která se tu sešla. Perfect! 🙂

 27. Tereza Handlová

  Upřímně jsem měla z pomaturitního studia obavy, nejsem zrovna jazykový talent. Ale Pelican mě mile překvapil. Hodiny byly vyučovány zábavnou formou a brzy jsem si povšimla výrazného zlepšení nejen mé slovní zásoby, ale i posunu v gramatice, která mi vždycky dělala problémy. A co lépe – konečně jsem překonala své bariéry a rozmluvila se! V Pelicanu zároveň k pomaturitku nabízejí i kurzy dalšího jazyka zdarma, takže jsem se mohla zapojit také do kurzů španělštiny, kterou jsem předtím neměla možnost učit se. To mě fakt potěšilo. Takže tímto ještě jednou moc děkuji všem lektorům i ostatním ze školy za skvělý rok!

 28. Markéta Strnadová

  Spokojenost! Ze začátku jsem váhala mezi více jazykovými školami, ale nakonec nelituju, že jsem si vybrala Pelikána. Lektorka byla moc fajn a dokázala dobře vysvětlit i látku, se kterou jsem měla problémy. V kurzu jsem se taky konečně pořádně rozmluvila, s čímž jsem měla v hodinách angličtiny vždycky problém. Pokud se chcete zlepšit hlavně v mluvení, tak rozhodně doporučuju.

 29. Radovan Novotný

  Pomaturitní angličtina u Pelicana byla moje nejlepší volba pro studium po maturitě Na vysokou školu mě nevzali a já si říkal, co budu dělat, zda jít pracovat, nebo vymyslím ještě nějakou alternativu. Vymyslel jsem právě studium angličtiny na jazykovce a jsem za to opravdu rád. Rok jsem si skvěle užil, poznal nové kamarády a naučil se celkem skvěle anglicky. Díky Pelicane za skvělý rok!

 30. Elena Nellis

  Anglicky jsem se za rok naučila perfektně, co víc mohu říct? Výborní spolužáci, super lektor, skvělé prostředí. Moc díky všem! Elena.

 31. Edita Konečná

  Školní rok je u konce, já díky jazykovce Pelican zvládla státní jazykovou zkoušku. Budou mi chybět jak skvělí spolužáci, tak výborný lektor, díky kterému se pro mě chození do školy stalo vlastně koníčkem. Doporučuji a vlastně trochu závidím všem, kteří mají rok zkušeností u Pelicana teprve před sebou!

 32. Martin Nejedlý

  Skvělá volba pro ty, kteří se nedostanou na vysněný obor na výšce, jaká já. Díky jazykovce jsem měl status studenta další rok, lépe se připravil na přijímačky a ještě zlepšil angličtinu téměř o dvě úrovně. Skvělý lektor, který každý den dokazoval, že s kamarádským přístupem a hrou jde všechno líp. Za rok jsem díku tomu zaznamenal větší pokrok v angličtině než za roky učení se na střední.

 33. Stanislav Večerka

  Vě škole Pelican se opravdu naučíš. Skvělí lektoři, skvělá škola, skvělé vedení, alespoň podle mě. Anglicky umím výborně, mám za skvělou cenu všeobecnou státnici a díky tomu super práci. Jen do toho.

 34. Martina Stránská

  Jsem s jazykovou školou Pelican spokojená. Byla jsem tam na pomaturitním studiu angličtiny před rokem a opravdu jsem se naučila. Na vejšku jsme se sice nedostala, ale odcestovala jsem do Anglie, kde jsem stále a nemůžu si svůj pobyt tady vynachválit. Kdybych neuměla anglicky tak, jako po roce studia, nikdy bych se tu nedostala k normální práci. Já se ale dostala a teď už jsem dokonce na pozici manažerky. Díky angličtině u Pelicana. 🙂

 35. Vladimír Pouzar

  Chci říct, že se mi na pomaturitku u Pelicana hodně líbilo. Celý rok byl jedna velká jízda, naučil jsem se anglicky, potkal nový kámoše, za mě za jedna!

 36. Andrea Bodnárová

  Se školou jsem vesměs spokojená. Nebylo všechno tak, jak bych to udělala já, ale nakonec se ukázalo, že to tak bylo dobře. Anglicky jsem se naučila perfektně, udělala si zkoušku B2 a dostala certifikát o studiu.. Na základě zkoušky B2 mi teď odpustili zkoušku z angličtiny na vysoké škole, mám tak víc času na přípravu na ostatní předměty. Na školu Pelican vzpomínám v dobrém :).

 37. Libuše Veselá

  Na jazykovku jsem šla, jelikož jsem maturovala až v září. Do Pelicana mě spíš dohnali rodiče, já nechtěla nikam, chtěla jsem si už vydělávat, abych si mohla dopřát, co jsem chtěla :). Nakonec to byla ale dobrá volba, vydělávat na brigádě jsem si stihla i při škole a potkala jsem nový kamarády, se kterýma se stále vídám. Rok na škole Pelican byl supr, díky.

 38. Alena Beránková

  Skvěle strávený rok, nejlepší volba po maturitě!

 39. Martin Pěkný

  Chodil jsem do pomaturitního studia do Pelicana velmi rád, lektor byl skvělý, já se naučil mluvit anglicky a toho si opravdu vážím. Děkuji a všem školu z vlastní zkušenosti doporučuji.

 40. Kuneš Jan

  Nejdůležitější pro mě je udělat státní zkoušku z angličtiny, proto jsem si jazykovku PELICAN vybral. A taky proto, že je v centru Brna. Se státnicí zatím nevím, ale vypadá to dobře. Doporučuji PELICANa hlavně proto, že si u nich mohu udělat státní zkoušku a k tomu jsem dostal kurz ruštiny zdarma. Azbuka už mi docela jde. Ciao a děkuji pelikáne!

 41. Lenka H.

  Já se školou spokojená moc nebyla. Státnici na konci roku jsem neudělala, i když jsem byla přesvědčována, že to určitě zvládnu. Za mě dvě hvězdičky max.

  • Peli Can

   Lenko, to nás velice mrzí, nicméně úspěšnost zkoušky bohužel není nikdy stoprocentní :-(. Jako kompenzaci Vám můžeme nabídnout slevu na zkoušku, která se bude konat tento školní rok. Stavte se za námi ve škole a určitě to vyřešíme. Moc nás mrzí, že Vám to loni nevyšlo, tak nabízíme druhou šanci letos v květnu a budeme rádi, když toho využijete. Určitě přijďte, tým PELICAN.

 42. Dana Slámová

  Naučila jsem se perfektně mluvit díky našemu lektorovi, který nepromluvil ani slovo česky. Nejprve se mě to nelíbilo vůbec, ale díky jeho důslednosti a neústupnosti mluvím plynně. Děkuji!!!

 43. Jan Slavík

  Nedostal jsem se na VŠ a jazykovka byla tou nejlepší možností. A vyplatilo se. Našel jsem si nové přátelé a naučil se mluvit i psát v angličtině, což se mi nyní velice hodí. Školu Pelican všem doporučuji!

 44. Simona Hrdá

  Po maturitě jsem se nedostala na vysokou, a tak jsem pátrala, jaké mám další možnosti studia, jelikož do pracovní procesu se mi ještě zapojovat na plno nechtělo. Nabídka jazykové školy mě zaujala a rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Absolvovala jsem roční pomaturitní studium angličtiny u Pelicana a jsem opravdu ráda. Nyní nemám s angličtinou žádný problém a její znalost mě posouvá dál. Díky tomu mám skvělou práci a dokonce přítele z USA. Roční studium na jazykovce si nemohu vynachválit :-).

 45. Potník Honzy

  Nejprve se mě netradiční jazyková škola nezdála, ale výsledky jsou skvělé. Studuji angličtinu v pomaturitním kurzu místo vysoké školy a už teď vím, že jsem zvolil správně. Mluvíme hodně, hodně posloucháme, někdy i zpíváme a Tomáš používá nové věci ve výuce jako video, film, chaty s angličany. Líbí se mně tady a doporučuji..

 46. Richard Drobný

  Díky této jazykovce jsem se konečně naučil anglicky. Všem doporučuju!

 47. Anna Karásková

  Anglicky jsem se učila od mala, ale nikdy jsem se nikam nedostala. Maturitu jsem jakžtakž zvládla na tři a rozhodla se se svojí znalostí neznalostí angličtiny něco udělat. Přihlásila jsem se na pomaturitní studium do školy Pelican. Rok jenom s angličtinou mi přišel super a doufala jsem, že se ten jazyk konečně naučím. Zlepšení jsem pocítila už po měsíci školy, natož potom po celým školním roce, kdy jsem byla schopná plynule mluvit i psát a bez zaseknutí se dívat na americké či anglické seriály. Díky angličtině u Pelicana jsem mohla už ve dvaceti vycestovat a poznat půlku světa, všude se dorozumím a jsem na sebe hrdá. Zvládla jsem to :).

 48. Pleva Jan

  Studuji v PELiCANu v pomaturitním kurzu angličtinu moc rád! Hlavně proto, že jazykovka je v centru Brna a pod ní výborná kavárna Galeryje. Našel jsem si v našem kurzu holku. Ale výhodou je i to, že konečně mluvím anglicky. Děkuji, Tome!

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *