Pomaturitní studium němčiny

Jsi maturant a ještě nevíš, co budeš dělat po úspěšném složení zkoušky? Přijď se za námi bavit a studuj němčinu se statusem studenta. U PELICANa navíc získáš ISIC a druhý jazyk zdarma!

Právě nabíráme ke studiu ve školním roce 2021/2022! Přihlas se do konce května a využij AKČNÍ CENU. K pomaturitnímu studiu navíc získáš kurz druhého jazyka zcela ZDARMA. Minulý školní rok bylo na výběr mezi japonštinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a ruštinou.

Studuj po maturitě němčinu s PELICANem v pomaturitním kurzu 2021/2022.

Máš před sebou maturitu z angličtiny, ale nevíš, co přesně od ní vlastně očekávat a kopírování neověřených textů k ústním okruhům už máš taky dost? Jazyková škola PELICAN zpracovala okruhy k tématům ústní maturitní zkoušky. Budeme moc rádi, když si je stáhneš, využiješ a budeš díky nim u maturity úspěšný i Ty!

Jsi ze Slovenska? Přihlas se na pomaturitní studium a získej status studenta. Více info najdeš v článku na blogu. Přihlas se k pomaturitnímu kurzu a zajisti si místo v nejžádanější jazykovce v Brně!

POMATURITNÍ STUDIUM – Informace ke stažení (pdf)

 • STATUS STUDENTA – Máš čerstvě po maturitě, ale zatím nevíš, co dál? Díky studiu v pomaturitním studium budeš i nadále využívat všech výhod studentského života. Status studenta Ti s PELICANEM zůstane!
 • ISIC ZDARMA – Právě ISIC Ti zajistí, že budeš moc stovky jedinečných výhod využívat. Jazyková škola Brno PELICAN Ti ji hned v září zajistí zcela zdarma!
 • STUDENTI ZE SLOVENSKAStudenti ze Slovenska mohou využívat stejného statusu studenta i v Česku. Aby studentům zůstal status studenta, musí se do pomaturitního studia přihlásit do konce kalendářního roku po první vykonané maturitní zkoušce. Pokud Tě zajímá více, přečti si náš článek!
 • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA PRO TEBE I BABIČKU! – Není novinkou, že k pomaturitnímu studiu od nás každý student získává, mimo hlavní jazyk zvolený v pomaturitním kurzuroční kurz druhého jazyka v ceně 8 400 Kč zdarma. Od nového školního roku 2019/2020 s sebou navíc každý přihlášený student může do tohoto kurzu přivést taky kamaráda či příbuzného, který kurz bude mít taktéž zdarma. Ve dvou se to lépe táhne! Letošní studenti mohli vybírat mezi angličtinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a němčinou. Který si vybereš Ty?
 • PLATBA NA SPLÁTKY – Jazyková škola PELICAN umožňuje studentům uhradit částku za pomaturitní studium na dvě splátky. V tomto případě je nutné uhradit první část do začátku školního roku, druhou pak do konce kalendářného roku.
 • VRÁCENÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ PŘIJETÍ NA VYSOKOU ŠKOLU – Dozvíš se výsledek přijímaček na výšku až v září, ale rád bys měl nějakou jistotu? Pomaturitní studium u PELICANA je jistota! Podej si přihlášku do našeho studia a v případě, že budeš na vysokou školu v září přijat, vrátíme Ti uhrazenou částku v plné výši.
 • GARANCE SLOŽENÍ ZKOUŠKY  – Pomaturitní kurz PELICAN ti zaručí pečlivou přípravu na zkoušku dle výběru. Státní jazykovou zkoušku nebo vybranou Cambridgeskou zkoušku FCE nebo CAE pak zvládneš s úsměvem na rtech!
 • SLEVY A DALŠÍ VÝHODY – Jazykovka Brno PELICAN je parťák řady cool podniků přímo v centru Brna. Nejen v naší kuchyňce si tak můžeš dát zdarma čaj či kávu. Pro každého studenta máme navíc připravené věrnostní kartičky do Galeryje9, kde si můžeš dát po škole vychlazený drink.
 • UBYTOVÁNÍ – Nejsi z Brna a děsíš se toho, kde budeš od září bydlet? Dej nám vědět! S hledáním vhodného ubytování Ti víc než rádi poradíme a dáme Ti tipy, kde ubytování hledat.
 • STUDIUM I V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH – Máš dopoledne brigádu? Škola PELICANvychází vstříc taky pracujícím a nabízí odpolední skupiny pomaturitních kurzů!
 • POMOC S HLEDÁNÍM BRIGÁDY – Rád bys našel k pomaturitnímu kurzu nějakou fajn brigádu na celý školní rok? Škola PELICAN spolupracuje s řadou personálních agentur. Pomůžeme Ti najít vhodnou brigádu právě pro Tebe!

Proč studovat pomaturitní němčinu v jazykové škole PELICAN?

 • Jsme jazyková škola s dlouholetou tradicí – škola PELICAN má zkušenosti s výukou už od roku 2002.
 • Naši kvalifikovaní lektoři Tě naučí německy zábavně a moderně. U PELICANA Ti ztráta motivace nehrozí a němčinu se hravě naučíš!
 • Sídlíme v centru Brna. Do školy to budeš mít blízko!
 • Víme, že v centru se špatně parkuje, u nás tak umožňujeme parkování ve dvoře.
 • Je nám jasné, co je dnes potřeba, a tak se u nás připojíš zdarma na WiFi a v kuchyňce máš možnost se před hodinou a o přestávce občerstvit. Navíc si můžeš zajít o dvě patra dolů do kavárny Galeryje9 na výborné kafe a něco dobrého, po škole i na pivo a tvarůžkový chléb.
 • U PELICANA je důležité, aby každý student splnil cíl kurzu a posunul své jazykové dovednosti na vyšší úroveň a ukončil studium státní jazykovou zkouškou B2 nebo C1 nebo Osvědčením o jazykové znalosti na úrovni B1.

Přihlas se!

 • Prvním důležitým krokem je výběr jazyka. Pomaturitní studium němčiny? Paráda!
 • Následně pošli přihlášku do pomaturitního studia přímo přes naše stránky nebo přijď za námi do kanceláře školy PELICAN osobně.
 • Nečeká Tě žádné přijímací řízení, opravdu se stačí jen přihlásit a můžeš studovat.
 • Žádný výběr podle znalostí, k nám může i jako úplný začátečník!