Pomaturitní studium španělštiny

Přijímáme přihlášky do školního roku 2024/2025.
Studuj jazyky po maturitě i tak!

Přihlas se do pomaturitního studia angličtiny.

Studuj jazyk se statusem studenta. U PELICANa navíc získáš kurz druhého jazyka zcela ZDARMA! Ukonči pomaturitní studium státní jazykovou zkouškou úrovně B2 nebo C1. S PELICANem si můžeš vybírat!

Máš před sebou maturitu z angličtiny, ale nevíš, co přesně od ní vlastně očekávat a kopírování neověřených textů k ústním okruhům už máš taky dost? Jazyková škola PELICAN zpracovala okruhy k tématům ústní maturitní zkoušky. Budeme moc rádi, když si je stáhneš, využiješ a budeš díky nim u maturity úspěšný i Ty!

POMATURITNÍ STUDIUM

Pomaturitní studium probíhá celý školní rok 20 vyučovacích hodin týdně / 4 vyučovací hodiny denně od pondělí do pátku vyjma prázdnin a státních svátků.

 • STATUS STUDENTA – Máš čerstvě po maturitě, ale zatím nevíš, co dál? Díky studiu v pomaturitním studium budeš i nadále využívat všech výhod studentského života. Status studenta Ti s PELICANEM zůstane!
 • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA PRO TEBE I BABIČKU! – Není novinkou, že od nás každý student k pomaturitnímu studia získává roční kurz druhého jazyka v ceně 13 900 Kč zdarma. Každý přihlášený student může do tohoto kurzu navíc přivést kamaráda či příbuzného, který bude mít kurz taktéž zdarma. Ve dvou se to lépe táhne! Minulí studenti mohli vybírat mezi japonštinou, španělštinou, němčinou, fr ancouzštinou a ruštinou. Tento kurz probíhá jedenkrát týdně po dobu 90 minut. Aktuální nabídka kurzů se může každý školní rok lišit.
 • ISIC KARTA – Pokud máš nárok na status studenta, můžeš si zažádat o ISIC kartu. Jediné, co potřebuješ, je vyplněný formulář z kanceláře školy. S tím si už jednoduše o kartu zažádáš přímo na stránkách příslušné organizace. Vše s Tebou vyřešíme při nástupu do studia.
 • VRÁCENÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ PŘIJETÍ NA VYSOKOU ŠKOLU – Dozvíš se výsledek přijímaček na výšku až v září, ale rád bys měl nějakou jistotu? Pomaturitní studium u PELICANA je jistota! Podej si přihlášku do našeho studia a v případě, že budeš na vysokou školu přijat, vrátíme Ti uhrazenou částku v plné výši.
 • TASK BASED LEARNING – Nemusíš se bát, že by studium bylo pouze o nudném biflování teorie z učebnic. Naši lektoři využívají materiálů, které jsme vytvořili v rámci evropských projektů Erasmus+. Nově nabyté vědomosti si tak zábavnou cestou procvičíš nejen v hodinách, na školních výletech, ale také na večírcích. Nudit se s nám určitě nebudeš!

Zajímá Tě více? Čti dál.

 • E-LEARNING – V pomaturitních kurzech využíváme platformy a nástroje k online vzdělávání. Materiály nahráváme na Moodle a studenti zde mají vytvořené své třídy. Lektoři do tříd mohou nahrávat výukové materiály, zadávat úkoly a hodnotit je, nastavovat online testy a další.
 • STUDENTI ZE SLOVENSKAStudenti ze Slovenska mohou využívat statusu studenta i v Česku. Aby studentům zůstal status studenta, musí se do pomaturitního studia přihlásit do konce kalendářního roku po první vykonané maturitní zkoušce. Pokud Tě zajímá více, přečti si náš článek!
 • PLATBA NA SPLÁTKY – Jazyková škola PELICAN umožňuje studentům uhradit částku za pomaturitní studium na dvě splátky. V tomto případě je nutné uhradit první část do začátku školního roku, druhou pak do konce kalendářního roku.
 • SLEVY A DALŠÍ VÝHODY – Jazykovka Brno PELICAN je parťák řady cool podniků přímo v centru Brna. Nejen v naší kuchyňce si tak můžeš dát zdarma čaj či kávu.
 • UBYTOVÁNÍ – Nejsi z Brna a děsíš se toho, kde budeš od září bydlet? Dej nám vědět! S hledáním vhodného ubytování Ti víc než rádi poradíme a dáme Ti tipy, kde ubytování hledat.

POMATURITstudium Informace ke stažení (pdf)

Jsi ze Slovenska? Přihlas se na pomaturitní studium a získej status studenta. Více info najdeš v článku na blogu. Přihlas se k pomaturitnímu kurzu a zajisti si místo v nejžádanější jazykovce v Brně!

Proč studovat pomaturitní španělštinu v jazykové škole PELICAN?

 • Jsme jazyková škola v Brně s tradicí – škola PELICAN má zkušenosti s výukou od roku 2002.
 • Naši kvalifikovaní lektoři Tě naučí jazyk zábavně a moderně. U nás Ti ztráta motivace nehrozí a španělštinu se skvěle naučíš!
 • Naše škola sídlí v centru Brna. Nebudeš to tak mít daleko!
 • Je nám jasné, co je dnes důležité, proto u nás máš možnost se zdarma připojit na WiFi a v kuchyňce se kdykoliv před, během i po výuce občerstvit. Nebo si můžeš zajít dolů do kavárny Galeryje9 na výbornou kávu a něco dobrého nebo po škole třeba na pivo a chleba s tvarůžky. 
 • Je pro nás důležité, aby každý student splnil cíl kurzu a posunul své jazykové dovednosti na vyšší úroveň a ukončil studium státní jazykovou zkouškou B2 nebo C1 nebo Osvědčením o jazykové znalosti na úrovni B1.

Přihlas se!

 • Nejprve je důležitý výběr jazyka. Pomaturitní studium španělštiny? Výborně!
 • Pošli přihlášku na pomaturitní studium rovnou přes naše stránky nebo se za nám stav do kanceláře školy PELICAN podat přihlášku osobně.
 • Nebude žádné přijímací řízení, stačí se jen přihlásit, zajistit si tím místo v kurzu, a můžeš začít studovat.

Španělština

Španělština spadá pod románské jazyky a je jedním z nejrozšířenějších jazyků světa. Španělsky se nemluví pouze ve Španělsku, uvádí se, že má kolem 420 miliónů rodilých mluvčí. Úředním jazykem je téměř v celé jižní a střední Americe nebo v Rovníkové Guineji.

Pomaturitní studium španělštiny Brno

Angličtinu, němčinu, potažmo francouzštinu či ruštinu už jste se učili na střední škole, tak co se po maturitě naučit španělsky? Pelican nabízí pomaturitní studium španělštiny v Brně. Výuka probíhá od pondělí do pátku každý den čtyři vyučovací hodiny celý školní rok. Naučíte se tak španělsky rozumět i mluvit a otevřete si dveře do celého světa.

Jazyková škola PELICAN má sídlo v centru Brna na ulici Lidická 9 a má dlouholetou praxi ve výuce španělského jazyka v Brně. PELICAN má zkušenosti s pomaturitní jazykovou výukou a nabízí skvělou možnost naučit se španělsky nenuceně a zábavně.

Státní jazyková zkouška ze španělštiny

Jazyková škola PELICAN má právo vykonávat státní jazykové zkoušky. Zkoušku tak budete skládat na konci školního roku přímo v prostorách školy, kde se budete celý rok španělsky učit. Uvidíte, že budete hned v menším stresu a zkoušku v pohodě zvládnete.

Neváhejte a přihlaste se k nám v Brně na pomaturitní studium španělštiny. Naučíte se skvěle španělsky, užijete si rok plný zábavy a poznáte nové přátele.

Zapište se na pomaturitní studium španělštiny ještě dnes. Nemusíte skládat žádné přijímačky, stačí vyplnit přihlášku, zaplatit školné a místo v kurzu máte jisté.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici – neváhejte a vyzkoušejte pomaturitní studium španělštiny.