Pomaturitní studium španělštiny

Jsi maturant a ještě nevíš, co budeš dělat po úspěšném složení zkoušky? Přijď se za námi bavit a studuj španělštinu se statusem studenta. U PELICANa navíc získáš ISIC a druhý jazyk zdarma!

Právě nabíráme ke studiu ve školním roce 2021/2022! Přihlas se do konce dubna a využij FIRST MINUTE CENU. K pomaturitnímu studiu navíc získáš kurz druhého jazyka zcela ZDARMA. Minulý školní rok bylo na výběr mezi japonštinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a ruštinou.

Studuj po maturitě španělštinu s PELICANem v pomaturitním kurzu 2021/2022.

Máš před sebou maturitu z angličtiny, ale nevíš, co přesně od ní vlastně očekávat a kopírování neověřených textů k ústním okruhům už máš taky dost? Jazyková škola PELICAN zpracovala okruhy k tématům ústní maturitní zkoušky. Budeme moc rádi, když si je stáhneš, využiješ a budeš díky nim u maturity úspěšný i Ty!

Jsi ze Slovenska? Přihlas se na pomaturitní studium a získej status studenta. Více info najdeš v článku na blogu. Přihlas se k pomaturitnímu kurzu a zajisti si místo v nejžádanější jazykovce v Brně!

POMATURITNÍ STUDIUM – informace ke stažení (pdf)

POMATURITNÍ STUDIUM 2020/2021 

 • STATUS STUDENTA – Máš čerstvě po maturitě, ale zatím nevíš, co dál? Díky studiu v pomaturitním studium budeš i nadále využívat všech výhod studentského života. Status studenta Ti s PELICANEM zůstane!
 • ISIC ZDARMA – Právě ISIC Ti zajistí, že budeš moc stovky jedinečných výhod využívat. Jazyková škola Brno PELICAN Ti ji hned v září zajistí zcela zdarma!
 • STUDENTI ZE SLOVENSKAStudenti ze Slovenska mohou využívat stejného statusu studenta i v Česku. Aby studentům zůstal status studenta, musí se do pomaturitního studia přihlásit do konce kalendářního roku po první vykonané maturitní zkoušce. Pokud Tě zajímá více, přečti si náš článek!
 • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA PRO TEBE I BABIČKU! – Není novinkou, že k pomaturitnímu studiu od nás každý student získává, mimo hlavní jazyk zvolený v pomaturitním kurzuroční kurz druhého jazyka v ceně 8 400 Kč zdarma. Od nového školního roku 2019/2020 s sebou navíc každý přihlášený student může do tohoto kurzu přivést taky kamaráda či příbuzného, který kurz bude mít taktéž zdarma. Ve dvou se to lépe táhne! Letošní studenti mohli vybírat mezi angličtinou, španělštinou, němčinou, francouzštinou a němčinou. Který si vybereš Ty?
 • PLATBA NA SPLÁTKY – Jazyková škola PELICAN umožňuje studentům uhradit částku za pomaturitní studium na dvě splátky. V tomto případě je nutné uhradit první část do začátku školního roku, druhou pak do konce kalendářního roku.
 • VRÁCENÍ ČÁSTKY V PŘÍPADĚ PŘIJETÍ NA VYSOKOU ŠKOLU – Dozvíš se výsledek přijímaček na výšku až v září, ale rád bys měl nějakou jistotu? Pomaturitní studium u PELICANA je jistota! Podej si přihlášku do našeho studia a v případě, že budeš na vysokou školu v září přijat, vrátíme Ti uhrazenou částku v plné výši.
 • GARANCE SLOŽENÍ ZKOUŠKY  – Pomaturitní kurz PELICAN ti zaručí pečlivou přípravu na zkoušku dle výběru. Státní jazykovou zkoušku nebo vybranou Cambridgeskou zkoušku FCE nebo CAE pak zvládneš s úsměvem na rtech!
 • SLEVY A DALŠÍ VÝHODY – Jazykovka Brno PELICAN je parťák řady cool podniků přímo v centru Brna. Nejen v naší kuchyňce si tak můžeš dát zdarma čaj či kávu. Pro každého studenta máme navíc připravené věrnostní kartičky do Galeryje9, kde si můžeš dát po škole vychlazený drink.
 • UBYTOVÁNÍ – Nejsi z Brna a děsíš se toho, kde budeš od září bydlet? Dej nám vědět! S hledáním vhodného ubytování Ti víc než rádi poradíme a dáme Ti tipy, kde ubytování hledat.
 • STUDIUM I V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH – Máš dopoledne brigádu? Škola PELICANvychází vstříc taky pracujícím a nabízí odpolední skupiny pomaturitních kurzů!
 • POMOC S HLEDÁNÍM BRIGÁDY – Rád bys našel k pomaturitnímu kurzu nějakou fajn brigádu na celý školní rok? Škola PELICAN spolupracuje s řadou personálních agentur. Pomůžeme Ti najít vhodnou brigádu právě pro Tebe!

Proč studovat pomaturitní španělštinu v jazykové škole PELICAN?

 • Jsme jazyková škola v Brně s tradicí – škola PELICAN má zkušenosti s výukou od roku 2002.
 • Naši kvalifikovaní lektoři Tě naučí jazyk zábavně a moderně. U nás Ti ztráta motivace nehrozí a španělštinu se skvěle naučíš!
 • Naše škola sídlí v centru Brna. Nebudeš to tak mít daleko!
 • V centru se špatně parkuje, ale u nás zaparkuješ auto přímo ve dvoře.
 • Je nám jasné, co je dnes důležité, proto u nás máš možnost se zdarma připojit na WiFi a v kuchyňce se kdykoliv před, během i po výuce občerstvit. Nebo si můžeš zajít dolů do kavárny Galeryje9 na výbornou kávu a něco dobrého nebo po škole třeba na pivo a chleba s tvarůžky. 
 • Je pro nás důležité, aby každý student splnil cíl kurzu a posunul své jazykové dovednosti na vyšší úroveň a ukončil studium státní jazykovou zkouškou B2 nebo C1 nebo Osvědčením o jazykové znalosti na úrovni B1.

Přihlas se!

 • Nejprve je důležitý výběr jazyka. Pomaturitní studium španělštiny? Výborně!
 • Pošli přihlášku na pomaturitní studium rovnou přes naše stránky nebo se za nám stav do kanceláře školy PELICAN podat přihlášku osobně.
 • Nebude žádné přijímací řízení, stačí se jen přihlásit, zajistit si tím místo v kurzu, a můžeš začít studovat.

Španělština

Španělština spadá pod románské jazyky a je jedním z nejrozšířenějších jazyků světa. Španělsky se nemluví pouze ve Španělsku, uvádí se, že má kolem 420 miliónů rodilých mluvčí. Úředním jazykem je téměř v celé jižní a střední Americe nebo v Rovníkové Guineji.

Pomaturitní studium španělštiny Brno

Angličtinu, němčinu, potažmo francouzštinu či ruštinu už jste se učili na střední škole, tak co se po maturitě naučit španělsky? Pelican nabízí pomaturitní studium španělštiny v Brně. Výuka probíhá od pondělí do pátku každý den čtyři vyučovací hodiny celý školní rok. Naučíte se tak španělsky rozumět i mluvit a otevřete si dveře do celého světa.

Jazyková škola PELICAN má sídlo v centru Brna na ulici Lidická 9 a má dlouholetou praxi ve výuce španělského jazyka v Brně. PELICAN má zkušenosti s pomaturitní jazykovou výukou a nabízí skvělou možnost naučit se španělsky nenuceně a zábavně.

Státní jazyková zkouška ze španělštiny

Jazyková škola PELICAN má právo vykonávat státní jazykové zkoušky. Zkoušku tak budete skládat na konci školního roku přímo v prostorách školy, kde se budete celý rok španělsky učit. Uvidíte, že budete hned v menším stresu a zkoušku v pohodě zvládnete.

Neváhejte a přihlaste se k nám v Brně na pomaturitní studium španělštiny. Naučíte se skvěle španělsky, užijete si rok plný zábavy a poznáte nové přátele.

Zapište se na pomaturitní studium španělštiny ještě dnes. Nemusíte skládat žádné přijímačky, stačí vyplnit přihlášku, zaplatit školné a místo v kurzu máte jisté.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici – neváhejte a vyzkoušejte pomaturitní studium španělštiny.