Post-Secondary German Course

Pro jakékoliv informace volejte Kristýně do kanceláře školy
na tel. číslo +420 725 441 935.

LAST MINUTE CENA 19 500 Kč!

Školní rok už je sice v plném proudu, my ale ještě stále máme dveře otevřené! Přihlas se ještě dnes a zajisti si místo v nejžádanější jazykovce v Brně!

 

POMATURITNÍ STUDIUM 2018/19

Studuj po maturitě němčinu s PELICANem v pomaturitním kurzu 2018/19!

Status studenta, ISIC a kurz druhého jazyka zdarma jen za 19 500 Kč z původních 20 400 Kč! 

 

POMATURITNÍ STUDIUM 2018/19 

 

 • STATUS STUDENTA - Máš maturitu už za sebou, ale zatím nevíš, co budeš dělat dál? Díky navštěvování pomaturitního studia můžeš i nadále využívat výhody studentského života. Status studenta Ti totiž s PELICANEM zůstane!
 • ISIC ZDARMA - Karta ISIC Ti zajistí, že budeš moct řadu jedinečných výhod využívat. Jazyková škola Brno PELICAN Ti ji na začátku školního roku zajistí úplně zdarma!
 • KURZ DRUHÉHO JAZYKA ZDARMA PRO TEBE I BABIČKU! - Není novinka, že k pomaturitnímu studiu každý student získává, mimo hlavní jazyk vybraný v pomaturitním kurzu, roční kurz dalšího jazyka v ceně 8 400 Kč zcela zdarma. Od dalšího školního roku 2018/2019 s sebou navíc každý student může do tohoto kurzu přivést taky příbuzného či kamaráda, který bude mít jazykový kurz taktéž zdarma. Ve dvou se to přeci lépe táhne! Letošní studenti mohli vybírat mezi němčinou, španělštinou, angličtinou, francouzštinou a ruštinou. A který jazyk si vybereš Ty? 🙂
 • PLATBA NA SPLÁTKY - Jazyková škola PELICAN dovoluje svým studentům zaplatit částku za své pomaturitní studium na dvě splátky. V případě platby na dvě splátky je nutné uhradit první část platby do začátku školního roku v září, druhou do konce roku 2018.
 • VRÁCENÍ PLATBY V PŘÍPADĚ PŘIJETÍ NA VYSOKOU ŠKOLU - Budeš vědět výsledek přijímaček na výšku až později, ale rád bys měl alespoň nějakou jistotu? Pomaturitní studium PELICAN může být Tvoje jistota! Dej si přihlášku do pomaturitního studia a v případě, že budeš na vysokou školu kdykoliv v průběhu začátku školního roku přijat, vrátíme Ti zaplacenou částku v celé výši.
 • DALŠÍ SLEVY A VÝHODY - Jazykovka Brno  je "buddy" řady dalších stylových podniků, nacházejících se přímo v centru Brna. Nejenom v PELICAN kuchyňce si proto můžeš dát zdarma skvělou kávu či čaj. Pro všechny naše studenty máme totiž navíc věrnostní kartičky do Papaya Fresh Baru, kde si můžeš dát před pomaturitním kurzem skvělou kávu, do Galeryje9, kde si můžeš dát po škole vychlazené pivo, nebo do Funky Donuts, jelikož kdo by nechtěl ochutnat ty nejlepší donuty, navíc zdarma!  A až Ti bude díky našim výhodám malé triko, můžeš využít taky našeho spojenectví s Wolfgangem a jít si tam s velkou slevou koupit tričko nové. 🙂
 • UBYTOVÁNÍ - Nejsi Brňák a bojíš se toho, kde budeš od začátku školního roku přebývat? Ozvi se nám! S hledáním vhodného hnízdečka Ti více než rádi poradíme!
 • STUDIUM I V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH – Máš dopoledne brigádu? Škola PELICAN vychází vstříc taky pracujícím a nabízí odpolední skupiny pomaturitních kurzů!
 • POMOC S HLEDÁNÍM BRIGÁDY – Rád bys našel k pomaturitnímu kurzu nějakou fajn brigádu na celý školní rok? Škola PELICAN spolupracuje s řadou personálních agentur. Pomůžeme Ti najít vhodnou brigádu právě pro Tebe!

 

Proč studovat pomaturitní němčinu v jazykové škole PELICAN?

 • Jsme jazyková škola s dlouholetou tradicí – škola PELICAN má zkušenosti s výukou už od roku 2002.
 • Naši kvalifikovaní lektoři Tě naučí německy zábavně a moderně. U PELICANA Ti ztráta motivace nehrozí a němčinu se hravě naučíš!
 • Sídlíme v centru Brna. Do školy to budeš mít blízko!
 • Víme, že v centru se špatně parkuje, u nás tak umožňujeme parkování ve dvoře.
 • Je nám jasné, co je dnes potřeba, a tak se u nás připojíš zdarma na WiFi a v kuchyňce máš možnost se před hodinou a o přestávce občerstvit. Navíc si můžeš zajít o dvě patra dolů do kavárny Galeryje9 na výborné kafe a něco dobrého, po škole i na pivo a tvarůžkový chléb. 
 • U PELICANA je důležité, aby každý student splnil cíl kurzu a posunul své jazykové dovednosti na vyšší úroveň a ukončil studium státní jazykovou zkouškou B2 nebo C1 nebo Osvědčením o jazykové znalosti na úrovni B1.

Přihlas se!

 • Prvním důležitým krokem je výběr jazyka. Pomaturitní studium němčiny? Paráda!
 • Následně pošli přihlášku do pomaturitního studia přímo přes naše stránky nebo přijď za námi do kanceláře školy PELICAN osobně.
 • Nečeká Tě žádné přijímací řízení, opravdu se stačí jen přihlásit a můžeš studovat.
 • Žádný výběr podle znalostí, k nám může i jako úplný začátečník!

Před první lekcí

 • Pomaturitní studium máš přihlášeno? To nejdůležitější je za Tebou.
 • Platbu můžeš zaplatit najednou (do konce srpna se slevou) nebo na dvě splátky, buď na účet, nebo hotově v kanceláři školy PELICAN, kde při platbě obdržíš i nějaké dárky.
 • Přihláška podána a studium zaplaceno? Tak teď už Ti zbývá jen těšit se na první den u PELICANA, na nové zážitky, nové přátele a samozřejmě na studium němčiny.
 • Kdyby Ti při čekání a těšení byla dlouhá chvíle, mrkni na náš blog, náš Facebook nebo si přečti něco o vzdělávacích projektech, na kterých se PELICAN podílel.

Na první hodině

 • Vítej! Před první hodinou pomaturitní němčiny se seznámíš s prostředím, kuchyňkou, učebnou, ale i třeba se zaměstnanci naší kanceláře, kteří Ti budou po celou dobu studia plně k dispozici!
 • Důležité je potkat se s lektorem a dalšími účastníky kurzu. V této partě Ti ztráta motivace rozhodně nehrozí!
 • Seznámíš se se školními pravidly, zjistíš, kdy budou prázdniny, zkoušky a ostatní akce, dozvíš se více o našem Facebooku a webových stránkách, vysvětlíme Ti, jak bude probíhat celý školní rok a budeš se moci na cokoliv zeptat. 
 • Studium němčiny může začít!

Cíl kurzu

PELICAN lektoři

 • Vybíráme kvalifikované lektory, kteří Tě v pomaturitním kurzu německy skvěle naučí.
 • Lektoři naší školy jsou součástí PELICAN party, budeš si s nimi tak jistě opravdu rozumět!
 • Ve škole PELICAN se vyučují pomaturitní kurzy němčiny zábavně a efektivně, lektoři musí hlavně splňovat přísná kritéria, která jsou pro naši metodu výuky důležitá.
 • Vybíráme si takové učitele, kteří jsou i ve skupině schopni komunikovat a vyjít vstříc individuálním potřebám každého studenta zvlášť.
 • Lektoři školy PELICAN Tě určitě nezklamou!
Obecné informace
Proč PELICAN
Obecné informace

Ač má člověk při čtení médií pocit, že všude je jen samá Čína, Rusko, nebo Spojené státy, skutečnost je trochu jiná. Investoři do České republiky přichází z jiných zemí. Podíváme-li se na žebříček deseti největších investic v roce 2014 (největších jak z hlediska peněz, které byly do projektu vloženy, tak i z hlediska vytvořených pracovních míst), nenajdeme mezi nimi žádnou investici z Ameriky, z Číny ani z Ruska. Zato zde figurují dvě společnosti z Rakouska a jedna z Německa. Tyto země se dlouhodobě řadí mezi nejdůležitější ekonomické partnery ČR a dlouho tomu tak i zůstane.

Němci a Rakušané zde ročně vytvoří stovky nových pracovních míst. Ta ale nejsou dostupná úplně pro každého. „Uchazeči o práci by měli mít angličtinu, němčina navíc představuje velkou výhodu.“ Touto větou často němečtí investoři popisují své požadavky na jazykové znalosti uchazečů o práci v jejich firmě. Pro zájemce to znamená jediné. Zaměstnání v takovéto společnosti najít s trochou štěstí mohou. K tomu jim postačí třeba ta angličtina. Ale opravdu dobrou pozici, případně možnost postupovat v hierarchii podniku, to získají jen s dobrou znalostí německého jazyka.

Schopnost mluvit dobře německy přináší ovoce i těm, kteří by rádi strávili určitou část pracovní kariéry (nebo třeba celou kariéru) mimo hranice ČR. Německy mluvící země lákají nejen velkým množstvím pracovních příležitostí skoro ve všech oborech lidské činnosti, ale také zajímavými platovými podmínkami pro zaměstnance a obecně vysokou životní úrovní.

Máte-li tedy po maturitě a uvažujete-li, co dělat v nejbližší budoucnosti, pak pro vás máme návrh. Zkuste pomaturitní studium němčiny. Jste-li z Brna nebo z jeho blízkosti, můžete to zkusit třeba v jazykové škole Pelican. Program němčina pomaturitní studium má délku deseti měsíců a sestává se ze čtyř hodin výuky denně, pět dní v týdnu. Celková dotace tedy činí pouhých dvacet hodin týdně. To je velmi příjemná zpráva třeba pro ty, kteří si chtějí při studiu přivydělávat ještě nějakou brigádou.

Přesto je tato výuková porce dostatečná k tomu, aby pomaturitní studium němčiny Brnobylo vysoce efektivní. Výuka probíhá intenzivně, v učebnách v centru Brna, s vysoce kvalifikovanými a zkušenými lektory. Ti sází na účinné metody výuky, v nichž se snoubí komunikace, zábavnost, interaktivita a vstřícnost ke všem studentům. Účastníci studiapomaturitní studium němčiny automaticky získávají status studenta a mohou využívat všech výhod, které tento status přináší.

Proč PELICAN

Proč se přihlásit k pomaturitnímu studiu právě v JŠ PELICAN?

 • Budete k nám dojíždět na čtyři vyučovací hodiny denně 5 dní týdně. Ano, čtete správně! Tolik úplně stačí k tomu, abyste za pár měsíců zvládli velké pokroky v němčině. Ve škole tedy nemusíte trávit kvanta času, ale jen tolik, kolik je nezbytně nutné – a klidně můžete mimo školu stíhat ještě nějakou brigádu.
 • Budete pod taktovkou našich zkušených lektorů pronikat hloubkami německého jazyka a učit se potřebnou gramatiku a slovní zásobu moderní inovativní a zábavnou metodou vycházející z výsledků evropských vzdělávacích projektů. A pokud chcete, můžete si k tomu návdavkem přidat angličtinu, ruštinu, španělštinu nebo slovenštinu. Každý, kdo si u nás zaplatí pomaturitní studium němčina, získává automaticky 500 Kč slevu na kurz dalšího jazyka dle výběru.
 • Budete dostávat učební materiály zdarma. Budete mít u nás zdarma také internetové připojení, parkování v areálu školy a vstupy na zajímavé akce.
 • Budete se podílet na tvorbě vícejazyčného časopisu Pelican a diskutovat na blogu nebo sociálních sítích.
 • Budete se v rámci vašeho studia připravovat na státní jazykovou zkoušku, případně též na studium cizích jazyků na vysoké škole. Každý, kdo u nás absolvuje pomaturitní studium němčiny i s následnou zkouškou, získává osvědčení o absolvování studia, uznané v ČR na základě oprávnění MŠMT.

Jaký je průběh kurzu?

 • Nejprve podstoupíte rozřazovací testy.
 • Na základě výsledků testů vás rozdělíme do studijních skupin.
 • Následuje samotná část - kurz, účast v projektech, tvorba časopisu.
 • Po absolvování kurzu získáte vysvědčení.
 • Pomaturitní studium ukončíte oficiální zkouškou dle vaší jazykové úrovně.
 • Další informace najdete ve Školním řádu.

Na pomaturitní studium němčiny přijímáme i studenty, kteří letos nematurovali.

Přihlaste se ke studiu on-line ZDE.

Více informací získáte na telefonním čísle

+420 774 742 296

nebo v naší kanceláři na adrese Lidická 9, Brno.

Jazyková škola Pelican je vám vždy k dispozici - neváhejte a vyzkoušejte pomaturitní studium němčiny.