Individuální kurzy FAQ


  1. Jak probíhá individuální výuka?
  2. Může výuka probíhat online?
  3. Jakým způsobem probíhá platba individuální výuky?
  4. Na lekci se nemohu dostavit. Propadne mi?
  5. Potřeboval/a bych změnit čas výuky. Na koho se mám obrátit?
  6. Mám zájem o ukázkovou lekci, je to možné?
  7. Nesedl/a jsem si s lektorem/kou, můžu ho/ ji změnit?
  8. Rád/a bych ukončila výuku, jaký je postup?
  9. Jaké jazyky nabízíte?

1. Jak probíhá individuální výuka?
Individuální kurzy v Jazykové škole PELICAN probíhají v předem určených termínech. Den, čas i frekvenci kurzu si volíte sami po domluvě se školou a s lektorem či lektorkou. Není-li určeno jinak, kurzy probíhají v budově školy na adrese Lidická 9.

2. Může výuka probíhat online?
Ano, cena, průběh i podmínky online individuální výuky jsou stejné jako u prezenční formy výuky. Více informací o online individuální výuce naleznete ZDE.

3. Jakým způsobem probíhá platba individuální výuky?
Cena je za 60 min/ 750 CZK a cena za 90 min/ 1130 CZK pro výuku základních jazyků (angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, čeština, ruština, polština). Cena za ostatní jazyky (novořečtina, japonština, vietnamština, arabština, čínština, švédština, norština) je 60 min/900 CZK a za 90 min/1280 CZK.

Kurzovné je možné zaplatit v hotovosti nebo převodem na účet 115-2196290247/0100. Do poznámky pro příjemce prosím nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, pomůžete nám tak urychlit spárování platby s Vaším kurzem. V případě zájmu je možné vystavit fakturu. V tom případě nám dejte předem vědět na skrekova@skolapelican.com.

Jazykový kurz je třeba mít uhrazen nejpozději v den jeho začátku. Pokud platíte převodem na účet, přineste s sebou prosím na první hodinu doklad o zaplacení, případně jej předem zašlete na skrekova@skolapelican.com. Nejkratší doba, pro kterou lze kurz předplatit, je ovšem 1 měsíc (4 lekce). Další bloky plaťte prosím alespoň měsíc předem a to vždy poslední týden v měsíci, abychom s výukou mohli počítat jak my, tak lektor nebo lektorka.

4. Na lekci se nemohu dostavit. Propadne mi?
Nebudete-li se moci některé z lekcí zúčastnit, je třeba o této skutečnosti lektora uvědomit nejpozději 24 hodin před jejím plánovaným konáním. Nedostavíte-li se na domluvenou lekci nebo se z ní včas neomluvíte, vaše platba za tuto lekci propadá.

5. Potřeboval/a bych změnit čas výuky. Na koho se mám obrátit?
Pokud vám nevyhovuje stávající čas výuky, na případné změně se domluvíte s Vaším lektorem či lektorkou, a poté nás kontaktujte e-mailem na adrese skrekova@skolapelican.com. Pokud bude v té době ve škole volná učebna, výuku bude možné přesunout.

6. Mám zájem o ukázkovou lekci, je to možné?
Ukázková lekce u individuálního kurzu není možná, nicméně nabízíme možnost zaplatit pouze 1 lekci, po které se rozhodnete, zda budete chtít ve výuce pokračovat.

7. Nesedl/a jsem si s lektorem/kou, můžu ho/ ji změnit?
Určitě ano. Pokud Vám lektor či lektorka nevyhovuje, není problém ho/ ji vyměnit. Stačí nás kontaktovat na skrekova@skolapelican.com a zbytek již zařídíme.

8. Rád/a bych ukončila výuku, jaký je postup?
V případě zájmu o ukončení výuky kontaktuje jak lektora/ku, tak kancelář. Je nutné informovat o plánovaném ukončení alespoň 2 týdny předem.

9. Jaké jazyky nabízíte?
Mezi jazyky patří následující: angličtina, španělština, francouzština, němčina, italština, čeština, ruština, polština, novořečtina, japonština, vietnamština, arabština, čínština, norština.


Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás na e-mailu skrekova@skolapelican.com.