Vietnamština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Vietnamština firemní kurzy

 1. Ing. Sára Michalová

  V případě naší spolupráce v rámci firemních kurzů oceňujeme zapojení rodilé mluvčího. Slečna Hoangová je velice sympatická, pod jejím vedením si naši pracovníci rychle osvojovali slovní zásobu vietnamského jazyka i jeho gramatiku. I přesto, že je vietnamština pro našince poměrně komplikovaná, slečna Hoangová dokázala svým studentům přiblížit jeho mentalitu a dále rozvíjet jejich jazykové schopnosti. Tímto bych chtěla jazykovou školu Pelican doporučit.

 2. M. Vo

  Kurz vietnamského jazyka vede v naší firmě velice schopná lektorka, která nám byla doporučena na základě předchozích zkušeností našich pracovníků. Co se týče komunikace s jazykovou školou Pelican, vše probíhalo bez problémů. Oceňujeme systém kontroly docházky i následné evaluace. S firemními jazykovými kurzy máme zkušenosti i z jiných škol, jedině zde nám však byli schopni vyjít ve všem vstříc.

 3. Petra Vagnerová

  Komunikace se zástupci jazykové školy Pelican byla vždy příjemná, domluvili jsme se vždy rychle a k věci. Kurz vietnamštiny byl zahájen brzy po ujednání veškerých podmínek. Vyučující je velice profesionální, oceňujeme její výukové metody. Studenti jsou brzy schopni užití svých jazykových schopností v praxi. Se školou i nadále spolupracujeme.

 4. Zuzana Kratochvílová

  Jazykový kurz vietnamštiny v Jazykové škole Pelican jsme zvolili na základě pozitivních ohlasů ze strany našich zaměstnanců, kteří se již dříve v Pelicanu účastnili veřejných kurzů. Je třeba vyzdvihnout práci lektorky, která přesně ví, jak probíranou látku podat tak, aby si z ní studenti odnesli co nejvíce. Se školou se nám dobře komunikovalo, její zaměstnanci jsou příjemní lidé. Kurz vietnamštiny v Pelicanu určitě doporučujeme dalším zájemcům.

 5. Dita Skoumalová

  Kurz vietnamštiny předčil mnohá očekávání. Jakožto firemní kurz, který je našim pracovníkům předkládán formou benefitu se samozřejmě snažíme o kvalitu nabízených služeb, ne vždy je jich docíleno po všech stránkách. Jazyková škola PELICAN reagovala na všechny naše žádosti takřka okamžitě, zajistila velice schopnou vyučující, s níž jsme více než spokojeni. Monitoring docházky nevyužíváme, ale oceňujeme, že nám byl nabídnut. Za naši firmu JŠ PELICAN doporučujeme.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *