Vietnamština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy vietnamštiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Vietnamština firemní kurzy

 1. Dita Skoumalová

  Kurz vietnamštiny předčil mnohá očekávání. Jakožto firemní kurz, který je našim pracovníkům předkládán formou benefitu se samozřejmě snažíme o kvalitu nabízených služeb, ne vždy je jich docíleno po všech stránkách. Jazyková škola PELICAN reagovala na všechny naše žádosti takřka okamžitě, zajistila velice schopnou vyučující, s níž jsme více než spokojeni. Monitoring docházky nevyužíváme, ale oceňujeme, že nám byl nabídnut. Za naši firmu JŠ PELICAN doporučujeme.

 2. Zuzana Kratochvílová

  Jazykový kurz vietnamštiny v Jazykové škole Pelican jsme zvolili na základě pozitivních ohlasů ze strany našich zaměstnanců, kteří se již dříve v Pelicanu účastnili veřejných kurzů. Je třeba vyzdvihnout práci lektorky, která přesně ví, jak probíranou látku podat tak, aby si z ní studenti odnesli co nejvíce. Se školou se nám dobře komunikovalo, její zaměstnanci jsou příjemní lidé. Kurz vietnamštiny v Pelicanu určitě doporučujeme dalším zájemcům.

 3. Petra Vagnerová

  Komunikace se zástupci jazykové školy Pelican byla vždy příjemná, domluvili jsme se vždy rychle a k věci. Kurz vietnamštiny byl zahájen brzy po ujednání veškerých podmínek. Vyučující je velice profesionální, oceňujeme její výukové metody. Studenti jsou brzy schopni užití svých jazykových schopností v praxi. Se školou i nadále spolupracujeme.

 4. M. Vo

  Kurz vietnamského jazyka vede v naší firmě velice schopná lektorka, která nám byla doporučena na základě předchozích zkušeností našich pracovníků. Co se týče komunikace s jazykovou školou Pelican, vše probíhalo bez problémů. Oceňujeme systém kontroly docházky i následné evaluace. S firemními jazykovými kurzy máme zkušenosti i z jiných škol, jedině zde nám však byli schopni vyjít ve všem vstříc.

 5. Ing. Sára Michalová

  V případě naší spolupráce v rámci firemních kurzů oceňujeme zapojení rodilé mluvčího. Slečna Hoangová je velice sympatická, pod jejím vedením si naši pracovníci rychle osvojovali slovní zásobu vietnamského jazyka i jeho gramatiku. I přesto, že je vietnamština pro našince poměrně komplikovaná, slečna Hoangová dokázala svým studentům přiblížit jeho mentalitu a dále rozvíjet jejich jazykové schopnosti. Tímto bych chtěla jazykovou školu Pelican doporučit.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *