Řečtina firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy řečtiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Řečtina firemní kurzy

 1. Petra Hrušková

  Jazykové kurzy řeckého jazyka fungují spíše na principu individuálních kurzů – na lekci dochází pouze pár našich zaměstnanců, takže je jejich výuka o to intenzivnější. S vyučujícím si na sebe rychle zvykli, dobře zapadl do kolektivu a zaměstnanci s ním udržují dobré vztahy. Jeho metody výuky jsou dostačující a účastníci lekcí si pochvalují poměrně rychlý rozvoj svých jazykových dovedností.

 2. S. F.

  Kurz řečtiny nenabízí mnoho škol, proto hodnotím velkým plusem již zařazení tohoto jazyka do portfolia JŠ PELICAN. Oceňujeme komunikační schopnosti školy, která pro nás vypracovala výukový program přesně podle našich požadavků. Kladně hodnotíme i přístup k průběžné kontrole studijních výsledků a docházky. Účastníci jazykového kurzu si vyučujícího pochvalují, přikláníme se tedy k pozitivnímu hodnocení.

 3. Kamila Krkošková

  Výuka novořečtina je v Brně ojedinělá, proto nás potěšilo, že JŠ PELICAN, s níž jsme již dříve spolupracovali, tento jazyk také nabízí. Z počátku jsme byli nejistí z přístupu lektora, dokázal však, že má na výuku potřebné schopnosti a dovednosti. Účastníci jazykového kurzu dělají již po relativně krátké době velké pokroky a my doufáme, že je již brzy budou schopni aktivněji zapojit do pracovního procesu. Zatím jsme však s touto firemní výukou spokojeni.

 4. M. Radecká

  Výuku řečtiny je obecně problém najít, proto jsme byli velice rádi, že můžeme využít služeb jazykové školy Pelican, která má navíc na řecký jazyk velmi schopnou lektorku. Domluva s vedením školy byla uspokojivá. Firemní výuku jazyků na této škole můžeme z naší dobré zkušenosti určitě doporučit.

 5. Nicole Soldánová

  Jazyková škola Pelican byla jediná škola v Brně, která zajišťovala firemní výuku řečtiny. Této možnosti jsme tedy rádi využili. Paní lektorka byla solidní a v kurzu odvedla velmi dobrou práci. Naši zaměstnanci si pochvalovali především individuální přístup a interaktivní lekce, zaměřené spíše na konverzační dovednosti. Proto školu Pelican vřele doporučujeme dále.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *