Kombinace cizího jazyka s kurzy profesní kvalifikace

Kategorie:

Popis

Pro jakékoliv informace volejte Tereze Vášové do kanceláře školy
na tel. číslo +420 725 441 935.

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou stanoveny pro výuku jazyků v délce 90 minut, kurzy profesní kvalifikace jsou vyučovány v blocích 45 minut.

IMG_7543 (2)

Firemní vzdělávání výhodně u Pelicana

Usilujete o lepší profesní kvalifikaci svých zaměstnanců i o jejich kvalitní jazykové vybavení? A co takhle jim zajistit obojí najednou?

V rámci cenově výhodného balíčku pro společnosti jazyková škola Pelican teď nabízí kurz Projektový manažer nebo Lektor vzdělávání společně s cizím jazykem. K těmto kurzům vaši zaměstnanci získají jazykové vzdělávání se slevou 15% včetně jazykové zkoušky zdarma. A na kurzy profesní kvalifikace dostanou rovnou 50% slevu.

Pokud přemýšlíte o vhodném benefitu pro vaše kolegy, tyto kurzy jsou skvělým řešením. Vylepšená profesní kvalifikace jim zprostředkuje lepší orientaci v prostředí moderního businessu, získají cenné znalosti a zkušenosti, které mohou okamžitě aplikovat ve svém každodenním profesním životě. Totéž se dá říct o jazykovém vzdělání, na nějž je kladen stále vyšší důraz nejen na trhu práce, ale i v osobním a společenském životě jako takovém.

Zaměstnanci si přínosu těchto kurzů vysoce cení. Není divu, že podle průzkumu ING Pojišťovny a Svazu průmyslu a dopravy ČR se nabídka vzdělávání dlouhodobě drží na špici nejoblíbenějších zaměstnaneckých benefitů.

Jazykový kurz i se zkouškou

Firemní jazykové kurzy nabízíme dle standardní nabídky jazykových kurzů školy Pelican – můžete tedy zvolit kurzy angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny i dalších jazyků na všech dovednostních úrovních.

Jazykový kurz může být zakončen zkouškou na úrovni B1, popřípadě státní jazykovou zkouškou, oba kurzy profesní kvalifikace jsou zakončeny závěrečnou zkouškou a následně je vydáno Osvědčení o absolvování kurzu.