Čínština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

540 1 080 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Čínština firemní kurzy

 1. Hana S.

  Z firemní výuky čínského jazyka jsem zprvu pociťovala bázeň, protože se jedná o pro mne naprosto neznámý a ničemu nepodobný jazyk. Mé obavy se ale nepotvrdily. Jistě, čínština je náročná, hlavně pro někoho, komu už není dvacet, ale lekce mě překvapivě chytly. Dosti za to může šikovná lektorka a její osobitý přístup k výuce. Díky ní se na hodiny vždy těším a beru je jako koníček. Jazykovou školu Pelican bych na základě lekcí čínštiny určitě doporučila.

 2. Vladislava Kalousková

  Kurzy čínštiny jsme na jazykové škole Pelican zvolili na základě předchozích dobrých zkušeností. Domluva s vedením školy opět velice vstřícná, jasná, samotná lektorka pak vtipná, pečlivá, svědomitá, pracovníci, kteří se kurzu zúčastnili, si ji velice oblíbili. Jazykový kurz čínštiny na škole Pelican je rozhodně dobrou volbou.

 3. V. K.

  Jazykový kurz čínštiny absolvujeme v Pelicanu již půl druhého roku a zatím jsme spokojeni. Naši zaměstnanci pod dohledem schopného lektora rychle získávají znalosti potřebné ke své práci, a to i přes celkovou náročnost čínštiny. Jazykovou školu Pelican tímto doporučujeme.

 4. Vladimír Uhlíř

  Nejdříve jsme byli k firemnímu kurzu skeptičtí, ale přístup školy PELICAN nás mile překvapil. Škola se přizpůsobila našim požadavkům. Zaměstnanci byli ve většině případů začátečníci a už po půl roce jsme viděli u účastníků kurzu velké pokroky. Vše přisuzujeme zejména osobnímu přístupu a taky zkušenému lektorovi. Pokračujeme dál a doporučujeme!

 5. Pavlína Muzikářová

  lekce čínského jazyka bylo z naší strany potřeba zapojit do firemního vzdělávání z důvodu orientace na daný trh. Jazyková škola Pelican nám nabídla nejlepší vhodné podmínky pro uskutečnění výuky. Lektorka dojížděla do firmy dvakrát týdně, byla velice ochotná a vstřícná. Naši pracovníci si díky ní postupně osvojovali základní znalosti tohoto jazyka. Firmě vyhovuje program na míru i monitoring výuky, který škola poskytuje. Momentálně ve výuce ke vší spokojenosti pokračujeme.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *