Němčina firemní kurzy

(Hodnocení: 13)

540 1 080 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

13 recenzí Němčina firemní kurzy

 1. Jáchym Drobný

  Se školou Pelican spolupracujeme již 2 roky, máme tedy zkušenost s několika různými lektory a výukou různých úrovní němčiny v naší firmě. Oceňujeme flexibilitu, se kterou Pelican k našim potřebám přistupuje. Nikdy nebyl problém výuku přesunout, změnit počet studentů ve třídě apod. Můžeme potvrdit, že pro školu Pelican učí lektoři s mnohaletými zkušenostmi, u kterých jsou znatelné výsledky jejich práce.

 2. Aneta Králová

  Na základě referencí od jiných firem jsme se rozhodli využít služeb školy Pelican a rozhodně nelitujeme. Lektoři chodí na hodiny vždy připravení s ohledem na potřeby a jazykovou úroveň jednotlivých studentů. Jak ze strany vedení společnosti, tak ze strany studentů samotných dostáváme pozitivní zpětnou vazbu na výuku. Moc děkujeme a rozhodně školu Pelican doporučujeme i ostatním!

 3. Eva Pokorná, personální oddělení

  Naše firma s vedením v Německu má několik poboček po České republice. Firemní jazykové kurzy němčiny pro Brno zabezpečuje jazyková škola PELICAN, se kterou jsem se vždy jednoduše domluvila. Jejich lektoři jsou flexibilní a dojíždí k nám do firmy v různé dny a časy. Výuka probíhá v malých skupinách zábavnou formou. Jazyková škola nabízí studentům složení státní zkoušky na konci kurzu, což je pro studenty, tak i pro firmu velká motivace. Komunikace v němčině je pro naše zaměstnance každodenní výzvou a díky lektorům ze školy PELICAN se cítí jistější a méně ve stresu. Děkujeme!

 4. Hana V.

  Firemní kurzy němčiny u nás zabezpečují lektoři z jazykové školy PELICAN. Čas kurzu jsme museli kvůli nedostatku času v naší firmě několikrát změnit, ale vždy nám vyšli vstříc a naším požadavkům se přizpůsobili, za což jsme moc vděční. Naši studenti se za poslední rok výuky v němčině opravdu zdokonalili a v příštím roce plánují složit státní zkoušku. Studenti do němčiny chodí rádi, protože se naučí gramatiku zábavným způsobem a lektory si vždy pochvalují.

 5. Tomáš Navrátil

  Firemní kurzy německého jazyka jsme poptávali už v roce 2016. Rozhodli jsme se pro školu Pelican, která kurzy pro naši firmu realizuje. Firemní němčina je pro mě a pro mé kolegy důležitá, každý den německy komunikujeme. Nejdříve jsem se soustředili na obchodní němčinu, nyní bychom si rádi udělali mezinárodní zkoušky z němčiny. Pan lektor nás na testy intenzívně připravuje. Děkujeme za vstřícný přístup, kdykoli jsme potřebovali změnit čas výuky nebo lektora, vždy nám bylo vyhověno.
  Tomáš Navrátil, AK

 6. Petra Marešová

  Děkuji za perfektní přístup lektora pana Josefa Štancla při individuální lekci německého jazyka. Vřele doporučuji.

 7. Lenka Veselková

  Výuku němčiny v naší firmě zabezpečuje už několik let jazyková škola Pelican. Vždy jsme byli s výukou a lektory spokojeni. Jazyková škola nám vždy vyšla vstříc v organizaci času nebo při jakýchkoliv změnách. Lektor dojíždí k nám na firmu a umí výuku skvěle přizpůsobit našim potřebám. Zaměstnanci jsou poměrně vytížení a není jednoduché je ke studiu němčiny motivovat, ale lektor to zvládá na jedničku a všichni se na hodiny každý týden těší. Jazykovou školu Pelican a její lektory můžeme jen a jen doporučit.

 8. Alena Roubená

  Ráda bych poděkovala škole PELICAN za spolupráci při kurzech němčiny v programu POVEZ II. Podání žádosti byl jen první krok, je podstatné také získat školu, která má k dispozici lektory s odbornou němčinou a mohou doložit znalost jazyka. Přestože jsme žádali o změnu lektora, chtěli jsme mít lekce zábavnější, okamžitě nám vyhověli a poslali učitele jiného. Paní lektorka byla nejen odborník, také s ní byly hodiny zábavné a její přístup motivující.
  Alena Roubená, personální oddělení

 9. Bc. Petra Suchánková

  Kurz německého jazyka naší firmě vyhovuje především díky výborné domluvě a kvalitním vyučujícím. Dali jsme na kladné reference a sami se k nim připojujeme. JŠ PELICAN vyhověla všem požadavkům, které jsme si stanovili, její doposavadní činnost vyhodnocujeme velice pozitivně, ať už sledování docházky nebo výběr zkušených lektorů. Výuka probíhá několikrát do týdne v menších skupinkách podle úrovní, takže mají lektoři možnost přistupovat k jednotlivým studentům – našim pracovníkům – individuálně. V následném pracovním životě pak pozorujeme větší míru suverenity při komunikaci v německém jazyce. Firemní kurz na této škole tedy dostál očekávání naší firmy.

 10. Tereza Ševčíková

  Jazykový kurz němčiny běží v naší firmě již druhým rokem. S jazykovou školou Pelican nebyl problém se na ničem domluvit, ani na dojíždění vyučujícího k nám na pobočku. V hodinách převažuje individuální přístup, lektor ochotně vysvětluje probíranou látku a zlepšuje mluvený projev našich zaměstnanců. Jazyková škola perfektně připravila na státní jazykovou zkoušku z němčiny, kterou zatím s přehledem zvládli všichni naši pracovníci.

 11. Lukáš Hloušek

  Školu PELICAN jsme volili pro firemní vzdělávání díky pozitivním referencím ostatních zaměstnavatelů. Osobní přístup školy nás překvapil hned ze začátku. Rychlé a vstřícné jednání a možnost rodilého mluvčího pro nás byly rozhodující faktory. Část zaměstnanců už úspěšně složila jazykové zkoušky. Pro další jazykové vzdělávání budeme opět volit jazykovou školu PELICAN.

 12. Petr Hrabal

  Škola Pelican nám zajišťuje jazykový servis již od roku 2013. Škola disponuje kvalitním týmem lektorů a osobním přístupem. Potřeby společnosti vždy pečlivě analyzuje, na základě analýzy pracuje s osnovou kurzu. Jako motivace pro zaměstnance se osvědčilo pravidelné vyhodnocování pokroku. Doporučujeme a pro další firemní vzdělávání budeme opět volit tuto školu.

 13. Ivan Hakl

  Jsme pobočka německé firmy na českém trhu. Takže komunikace probíhá převážně v němčině. Její úroveň si držíme díky jazykovým kurzům. Když jsme kurzy poptávali vybrali jsme si školu Pelican díky jejich flexibilitě a týmu zkušených lektorů. Jazykové kurzy němčiny u nás na pobočce probíhají již pátým rokem. Vždy nejvíc potřebujeme jazykové posunout nové zaměstnance a to se nám díky škole Pelican daří na výbornou.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *