Přípravné kurzy na jazykové zkoušky

Pro jakékoliv informace volejte do kanceláře školy
na tel. číslo +420 774 742 296.

Čeká vás důležitá zkouška ze znalosti jazyka, ať už přijímací zkoušky na VŠ, nebo nějaká mezinárodní zkouška s vysokým kreditem (CAE, FCE, TOEFL)?

Možná máte velkou dávku sebevědomí a vystačíte si s přípravou na vlastní pěst. Ale předpokládáme, že pokud jste zavítali na naše stránky, chcete si to pojistit a na zkoušky vyrazit perfektně připraveni. Přípravné kurzy na jazykové zkoušky jsou totiž chytrý způsob, jak minimalizovat riziko neúspěchu. Přípravné kurzy sice nejsou zdarma, ale trochu peněz a energie se do nich investovat vyplatí – je to pořád malá cena v porovnání s tím, co s sebou většinou přináší nutnost jazykovou zkoušku opakovat.

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky mají smysl a jejich zásluhou se vyhnete nepříjemným komplikacím.

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky autenticky simulují prostředí během zkoušky, což zaručí maximální míru připravenosti pro reálné okolnosti zkoušky. V kurzu jsou také využívány autentické testovací sady příslušné zkoušky.

Přípravné kurzy TOEFL, přípravné kurzy FCE a jiné přípravné kurzy ke státní jazykové zkoušce vám pomohou vystopovat, které oblasti jsou vaše nejsilnější a kde máte patrné mezery. Naši zkušení lektoři vám poradí, vysvětlí ty skutečnosti, kterým jste doposud neporozuměli, objasní vám ta místa, kde jste tápali v temnotách. A pomůžou vám najít tu správnou strategii pro efektivní samostudium i pro samotný proces absolvování zkoušky.

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky
Přípravné kurzy na jazykové zkoušky
Přípravné kurzy ke státní jazykové zkoušce
Přípravné kurzy ke státní jazykové zkoušce
Jak se připravit na FCE
Jak se připravit na FCE

Příprava na FCE nebo TOEFL

Ideální způsob, jak se připravit na FCE nebo na TOEFL. Jak zřejmě víte, tyto mezinárodně uznávané standardizované zkoušky z angličtiny jsou žádané a vynikající výsledek z těchto zkoušek  má dobrý zvuk. Úspěšnému absolventovi otevírá dveře k zajímavým studijním pobytům, stážím, praxím nebo pracovním pozicím. Přípravný kurz TOEFL nebo FCE procvičí klíčové dovednosti všech účastníků – čtení, poslech, mluvení a psaní. A to prostřednictvím certifikovaných přípravných materiálů ke zkoušce. Kromě toho si studenti osvojí potřebnou schopnost porozumět akademické angličtině a též schopnost ji aktivně využívat.

 

Dokonalé osvojení struktury testů a akademická úroveň angličtiny jsou zárukou vašeho úspěchu jak u FCE, tak i u zkoušky TOEFL.

Jazyková škola Pelican je tu pro vás - vyzkoušejte naše přípravné kurzy na jazykové zkoušky.