Italština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Italština firemní kurzy

 1. Adéla Pospiszilová

  Pro firemní kurzy italštiny s JŠ PELICAN jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Jelikož naše firma v rámci svého působení často komunikuje s italskými partnery, znalost italštiny je pro naše zaměstnance klíčová. Jednání s paní Pelikánovou i jejími kolegy proběhlo bez problémů, škola se snažila vyjít vstříc všem našim požadavkům. Ke všem úkonům, včetně testování i samotné výuky, přistupovali zodpovědně a proaktivně. Také naši zaměstnanci byli s kurzem italštiny velice spokojeni. Služby JŠ PELICAN tedy můžeme vřele doporučit.

 2. Bc. Pavla Lombardi

  Naše firma se zabývá dovozem a vývozem zboží do Itálie. Italský jazyk je pro naše zaměstnance prioritou. Vybrali jsme si jazykovou školu Pelican protože okamžitě reagovala na naši poptávku a naše požadavky. Učíme se ve dvou skupinách podle úrovně. Lektoři jsou velice profesionální. Takže jsou naši zaměstnanci s kurzy italského jazyka v Brně spokojeni.

 3. H. Sobová

  Jazyková škola PELICAN nám nabídla skvělé podmínky pro firemní jazykové vzdělávání. Kurzy italského jazyka jsme zvolili na základě předcházející zkušenosti s firemní výukou angličtiny. Individuální přístup, rychlá komunikace, perfektní lektoři, kteří k výuce přistupují aktivně. Jazykovou školu PELICAN doporučujeme.

 4. D. K.

  S pracovníky jazykové školy Pelican byla příjemná domluva, ochotně zodpověděli naše otázky a v mnoha ohledech nám vyšli vstříc.
  Naši zaměstnanci jsou vzdělávání kvalitním lektorem, který je zábavný a zároveň ví, jakým způsobem předat své znalosti. Firemní kurz italštiny na této škole nám vyhovuje.

 5. Ester Handlová

  Na kurz italštiny docházím jedenkrát týdně na 90 minut. Probíhá v naší kanceláři, a přestože se účastní někteří moji kolegové, mám díky jejich malému počtu pocit, že se jedná spíše o individuální kurz (celkem jsme ve firemním kurzu 4 a je to znát). Vyučující je příjemný, hodiny s ním jsou zábavné, výuku vede záživnou formou, věnujeme se zajímavým tématům, opakujeme nejasnou problematiku a procvičujeme gramatiku, slovní zásobu, poslech i mluvu. Studium italštiny touto formou mě baví, tudíž uděluji jazykové škole Pelican kladné hodnocení.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *