Italština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

540 1 080 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Italština firemní kurzy

 1. Ester Handlová

  Na kurz italštiny docházím jedenkrát týdně na 90 minut. Probíhá v naší kanceláři, a přestože se účastní někteří moji kolegové, mám díky jejich malému počtu pocit, že se jedná spíše o individuální kurz (celkem jsme ve firemním kurzu 4 a je to znát). Vyučující je příjemný, hodiny s ním jsou zábavné, výuku vede záživnou formou, věnujeme se zajímavým tématům, opakujeme nejasnou problematiku a procvičujeme gramatiku, slovní zásobu, poslech i mluvu. Studium italštiny touto formou mě baví, tudíž uděluji jazykové škole Pelican kladné hodnocení.

 2. D. K.

  S pracovníky jazykové školy Pelican byla příjemná domluva, ochotně zodpověděli naše otázky a v mnoha ohledech nám vyšli vstříc.
  Naši zaměstnanci jsou vzdělávání kvalitním lektorem, který je zábavný a zároveň ví, jakým způsobem předat své znalosti. Firemní kurz italštiny na této škole nám vyhovuje.

 3. H. Sobová

  Jazyková škola PELICAN nám nabídla skvělé podmínky pro firemní jazykové vzdělávání. Kurzy italského jazyka jsme zvolili na základě předcházející zkušenosti s firemní výukou angličtiny. Individuální přístup, rychlá komunikace, perfektní lektoři, kteří k výuce přistupují aktivně. Jazykovou školu PELICAN doporučujeme.

 4. Bc. Pavla Lombardi

  Naše firma se zabývá dovozem a vývozem zboží do Itálie. Italský jazyk je pro naše zaměstnance prioritou. Vybrali jsme si jazykovou školu Pelican protože okamžitě reagovala na naši poptávku a naše požadavky. Učíme se ve dvou skupinách podle úrovně. Lektoři jsou velice profesionální. Takže jsou naši zaměstnanci s kurzy italského jazyka v Brně spokojeni.

 5. Adéla Pospiszilová

  Pro firemní kurzy italštiny s JŠ PELICAN jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Jelikož naše firma v rámci svého působení často komunikuje s italskými partnery, znalost italštiny je pro naše zaměstnance klíčová. Jednání s paní Pelikánovou i jejími kolegy proběhlo bez problémů, škola se snažila vyjít vstříc všem našim požadavkům. Ke všem úkonům, včetně testování i samotné výuky, přistupovali zodpovědně a proaktivně. Také naši zaměstnanci byli s kurzem italštiny velice spokojeni. Služby JŠ PELICAN tedy můžeme vřele doporučit.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *