Arabština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy arabštiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Arabština firemní kurzy

 1. Monika Husičková

  Jazyková škola Pelican nabízela nejvstřícnější nabídku, co se týče firemní výuky arabského jazyka. Jsme spokojeni jak s domluvou s vedením školy, tak s výběrem vyučujícího. Podle slov účastníků kurzu je forma výuky zábavná, přesto dostatečně naučná. Výsledky firemního kurzu jsou dobře patrné v jejich následném pracovním životě.

 2. Diana Soukupová

  Kurz arabštiny v Jazykové školy PELICAN absolvuje menší skupinka našich pracovníků. S lektorem jsou spokojeni, líbí se jim jeho přístup i celková forma výuky. Škola nám umožnila monitoring docházky i dohled nad vyučovanou látkou. Díky průběžnému testování víme, jak si studující pracovníci stojí.

 3. R. Valenta

  Výuka arabštiny probíhala na pobočce naší firmy dvakrát týdně ve dvou skupinách. Lektor neměl problémy přizpůsobit se našim požadavků, pod jeho vedením naši zaměstnanci rychle dosahovali požadovaných výsledků. Jazyková škola Pelican nám poskytla kvalitní firemní vzdělávání, určitě jejich výuku doporučujeme.

 4. Michal Koutný

  Firemní výuku s PELICANEM doporučuji. Škola dbá na osobní přístup, zjistí potřeby každého jednotlivého studenta a až na základě osobních motivačních pohovorů rozděluje studenty do studijních skupin. Výuku arabštiny v rámci kurzu absolvujeme s kolegou. Taky díky přístupu lektora pro nás výuka arabštiny koncem lekce nekončí, sledujeme pokroky a využíváme pro studium jazyka taky online platformy, jelikož do styku s arabštinou nepřijdeme tak často, jako např. s angličtinou. Měl jsem obavy, ale nelituji!

 5. Marek Vlasatý

  Výuku arabského jazyka v jazykové škole PELICAN jsme zvolili na základě předchozí spolupráce při výuce anglického jazyka. S PELICANEM jsme byli vždy spokojeni, vyšel nám ve všem vždy vstříc, problém nebyl ani změna času, náhrada výuky z důvodu celozávodní dovolené nebo přizpůsobení výuky našim požadavkům. Firemní výuku v rámci této školy určitě doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *