Firemní vzdělávání reference

Seznam partnerů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují v oblasti školení zaměstnanců.

 

Roman Šebela, jednatel společnosti MIG s.r.o.Roman Šebela, jednatel společnosti MIG s.r.o.MIG s.r.o.

Jako realitní společnost MIG s.r.o. již 10 let působíme na jihomoravském realitním trhu. Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí, zároveň spolupracujeme s developerskými společnostmi, kterým zajišťujeme všechny realitní služby od marketingu po realizaci realitních transakcí.

Hledali jsme jazykovou školu, která by splnila naše nároky týkající se jak obsahu výuky, tak specializací pro náš obor. Na základě kladných referencí od jiných společností, a především na základě dojmu z první schůzky s paní Pelikánovou, jsme se rozhodli pro jazykovou školu PELICAN v Brně a jsme velmi spokojeni.

Ještě před zahájením samotné výuky za námi přišla ředitelka školy Mgr. Dagmar Ráček Pelikánová, aby s námi probrala naše představy a požadavky. Kromě paní ředitelky pravidelně komunikujeme i s manažerkou firemní jazykové výuky Marcelou Mitanou, která je k dispozici kdykoliv potřebujeme řešit jakékoliv organizační záležitosti. Flexibilitu, pravidelnou evaluaci a osobní přístup školy velmi oceňujeme. Jednotlivé kurzy angličtiny pak vedou lektorky Veronika Vanerová a Anna Zlámalová. Obě srozumitelně vysvětlují probíranou látku, neváhají cokoliv zopakovat a vysvětlit a pozitivně motivují k mluvení a používání angličtiny i mimo hodiny.

Roman Šebela, jednatel společnosti MIG s.r.o.

Ing. et Ing. Daniel Orel, Ph.D.Ing. et Ing. Daniel Orel, Ph.D.ARBURG CZ a SK

Jsme přední světová firma vyrábějící velmi kvalitní vstřikovací stroje pro zpracování plastů. Mateřská společnost sídlí v Lossburgu v Německu. Máme pobočky a zastoupení téměř ve sto zemích po celém světě. Z této skutečnosti vyplývá, že je pro nás naprostou nutností, aby naši zaměstnanci perfektně ovládali firemní komunikační jazyk - angličtinu nebo němčinu. Hledali jsme proto jazykovou školu, která je schopná zabezpečit jak výuku v naší společnosti v Brně, tak nastavit hodnotící a monitorovací systém vzdělávání. Potřebovali jsme též školu, která bude schopna přizpůsobit se našim časovým možnostem. Po zodpovědném výběru jsem uzavřel smlouvu o spolupráci s jazykovou školou PELICAN, která splnila veškeré naše požadavky. Po analýze potřeb a počátečním vyhodnocení jazykových dovedností budoucích účastníků firemní výuky v Brně paní magistra Dáša Ráček Pelikánová rozdělila účastníky kurzů angličtiny do skupin tak, aby výuka byla co nejefektivnější. S výukou samotnou, organizací kurzů anglického jazyka i monitoringem docházky a studijních výsledků jsme doposud naprosto spokojeni. Jelikož naše jazykové znalosti jsou na dosti vysoké úrovni, jinými slovy naše angličtina je na úrovni B2 a C1, nebylo jistě jednoduché zvolit takovou formu výuky, učební materiál  - a co je nejdůležitější - také lektora, abychom se v anglickém jazyce dále zdokonalovali. Škola PELICAN to zvládla na jedničku a my jsme rádi, že jsme si vybrali správně.

Ing. et Ing. Daniel Orel, Ph.D., jednatel společnosti ARBURG CZ a SK

ARBURG , coby čelní světový výrobce velmi kvalitních vstřikovacích strojů pro zpracování plastů se každým dnem snaží o to, aby zákazníci mohli úspěšně vyrábět vstřikované díly. Dlouholeté zkušenosti společnosti zajistí klientům rozhodující náskok před konkurencí. Stroje pro zpracování plastů se vyrábějí výhradně v mateřském závodě společnosti  ARBURG v Loßburgu. V Německu pracuje přibližně 2 200 zaměstnanců, dalších 500 lidí pak zajišťuje chod 33 poboček společnosti po celém světě.

Společnost URC Systems, spol. s r.o.  je nejen dlouholetým etablovaným partnerem MV ČR a MO ČR, ale i úspěšným exportérem vlastních speciálních systémů do zemí, kde kontraktační jednání probíhají nejen v anglickém jazyce. Proto jsme v roce 2016 vyhlásili vlastní výběrové řízení na zvýšení úrovně znalosti angličtiny a francouzštiny v oblasti projektového řízení a obchodního zastupování. Vyhodnocením výběrového řízení jsme zahájili spolupráci s jazykovou školou PELICAN, a to v naší brněnské provozovně. Hlavním kritériem výběru byla zkušenost lektorů a flexibilita zástupců jazykové školy a tu potvrdila hned po prvním seznámení jednatelka společnosti Mgr. Dagmar Ráček Pelikánová se svým týmem. Probíhající příprava vybraných zaměstnanců na zkoušku TOEFL lektorkou angličtiny Elizabeth Pallot a zdokonalování francouzského jazyka Barborou Horonyovou má očekávanou vysokou úroveň a zdokonalovaní zaměstnanci potvrzují spokojenost s vybranými lektorkami a jejich přístupem k výuce. Za dosavadní nasazení určeného týmu JŠ PELICAN, organizační schopnosti, flexibilitu, profesionalitu a přátelskou spolupráci mohu dát JŠ PELICAN „palec nahoru“ a vřele ji doporučit jiným společnostem.

David Škarka, výkonný ředitel URC Systems, spol. s r.o.

Michal VodičkaMichal VodičkaELKOV elektro a.s.

S jazykovou školou PELICAN spolupracuje naše společnost již od roku 2002, kdy jsme začali pořádat první jazykové kurzy na centrále v Brně. Vzhledem ke kladným ohlasům našich zaměstnanců a viditelným pokrokům v anglické komunikaci, což se pozitivně promítá při jednání se zahraničními klienty, jsme se nedávno rozhodli naši spolupráci rozšířit i na další pobočky, a to v Praze a ve Zlíně.

Vzdělávání zaměstnanců patří v této době k prioritám naší společnosti a já jsem rád, že v oblasti výuky jazyků se nám podařilo najít kvalitního a dlouhodobého partnera, kterým je právě jazyková škola PELICAN.

Michal Vodička, ředitel společnosti ELKOV elektro a.s.

Společnost ELKOV elektro a.s. je specializovaný velkoobchod elektromateriálem a svítidly se sítí 21 prodejních skladů v České republice.

Jelikož naše nadnárodní společnost působí na mezinárodním trhu, je v našem zájmu, abychom měli jazykově vybavené zaměstnance a mohli tak bez omezení komunikovat se zahraničními partnery. Hledali jsme proto takového poskytovatele firemního jazykového vzdělání v Brně, který by nám i našim zaměstnancům vyšel vstříc a přizpůsobil se našim časovým možnostem i profesnímu zaměření. Škola PELICAN nám svojí flexibilitou a individuálním přístupem splnila veškeré požadavky a v mnohém předčila naše očekávání. S jejich lektory angličtiny jsme nadmíru spokojeni. Samozřejmostí je u PELICANa odpovídající kvalifikace vyučujících, kteří jsou nejen příjemní, ale dokáží naše zaměstnance pozitivně motivovat a tím je dovést k úspěšnému osvojení znalostí cizího jazyka. Škola nám vychází vstříc v našich náročných požadavkách a díky individuálnímu přístupu, který je nám poskytován, mají naši zaměstnanci jazykovou výuku ušitou na míru dle potřeb svých, mých jakožto generálního ředitele a také naší nadnárodní společnosti VA TECH Wabag. Především oceňuji zaměření výuky na obchodní angličtinu a použití názvosloví a frází z našeho oboru. Těším se na další spolupráci a všem školu PELICAN doporučuji.

Ing. Lubomír Němec, generální ředitel společnosti VA TECH Wabag Brno spol. s r.o.

Firma VA TECH Wabag působí v oboru úpravy vody od roku 1994, kdy byla založena jako dceřiná společnost německé společnosti Wabag Wassertechnische Anlagen GmbH & Co. KG, Kulmbach. Oblasti, ve kterých firma působí, jsou například předúprava vody, tepelné úpravy vody, úprava chladící vody, odvodňování kanálů, úprava pitné vody, čistírny odpadních vod a množství dalších. Škola PELICAN ve firmě VA TECH Wabag vyučuje od roku 2004 a výuku nadále rozšiřuje.

Ing. Milan BehroIng. Milan BehroZONER Software,a.s.

Naše společnost se zabývá vývojem a distribucí software a jsme také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. V této oblasti je nezbytná komunikace v cizím jazyce, a proto jsme uvítali spolupráci se spolehlivou moderní jazykovou školou PELICAN, která uplatňuje aktuální trendy ve vzdělávání.

Firemní kurzy angličtiny a němčiny pro nás organizuje již 10 let a jsme s ní velice spokojeni. Výuku angličtiny jsme nejprve rozšířili o kurzy němčiny a letos plánujeme zahájit lekce španělštiny. Kladně hodnotíme lektory školy PELICAN jak anglického, tak i německého jazyka, a to zejména jejich pedagogické a jazykové vybavení a zařazování moderních výukových metod založených na PELICAN Active Learning System.

Metodici jazykové školy každoročně vyhodnocují učební pokrok a docházku mých zaměstnanců a v rámci evaluace firemní výuky navrhnou nová řešení, která vždy posílí jejich motivaci a zlepší studijní výsledky, což jako majitel společnosti sleduji s radostí. Se školou PELICAN spolupracujeme též na organizování kurzů profesního vzdělávání. Vždy rád vítám návrhy komplexních řešení a postupů, které škola PELICAN v rámci řešení firemní výuky v ZONERU navrhne.

Ing. Milan Behro, jednatel společnosti ZONER software, a. s

ZONER software, a. s. je společnosti s hlavním sídlem v Brně a s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Japonsku a USA, pracuje zde přes 100 zaměstnanců. Společnost ZONER vyvinula např. oblíbený český program pro správu a úpravu fotografií Zoner Photo Studio.

Nezisková společnost ELT Management Company Czech Republic www.eltma.cz, v návaznosti na získání oprávnění od Ministerstva životního prostředí ČR, provozuje kolektivní systém, který firmám umožňuje plnění povinností zpětného odběru pneumatik v České republice. Společnost má přesah i na Slovensko. Komunikujeme na přímo s největšími výrobci pneumatik po celém světě a jsme aktivním členem asociace ETRMA. Proto je angličtina v naší práci nutností. Jazyková škola PELICAN nám byla schopna nabídnout služby přesně na míru naším potřebám. Vzhledem k menšímu počtu studentů s různou úrovní znalostí nebylo lehké najít pro nás řešení, které by bylo vhodné pro všechny. PELICAN nám vyšel ve všem vstříc. Hodiny s PELICANem nás baví a co je hlavní – jsou pro nás velmi přínosné.

Za ELT Management Company Petra Navrátilová, Sales & Marketing Specialist

IMG_0857_8_9_tonemapped

Škola PELICAN spolupracuje:

reference firmy Společnost icon5 Místo výuky reference kontakt Kontaktní osoba
Ateliér Židlický Gorkého třída 60, Brno p. Židlický
ELKOV elektro a.s. Kšírova 255, Horní Heršpice pí. Kubišová
Va tech Wabag Brno spol. s.r.o. Železná 16, Brno Ing. Bartoněk
ZONER software, s.r.o. Nové Sady 18, Brno Ing. Behro
Generální finanční ředitelství Masarykova 31, Brno Ing. Bajglová
Veletrhy Brno, a.s. Výstaviště 405/1, Brno Ing. Jelínková
MPS Gradior Křižíkova 68, Brno pí. Krejčí