Ruština firemní kurzy

(Hodnocení: 7)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy ruštiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

7 recenzí Ruština firemní kurzy

 1. Petra D.

  Děkujeme škole Pelican, která pro naše zaměstnance zajišťuje výuku češtiny. Zaměstnanci jsou s výukou spokojeni – již po půl roce se objevuje znatelné zvýšení jejich jazykové úrovně, díky čemuž je pro ně komunikace s ruskými klienty snazší. Kromě obsahové stránky oceňujeme i tu organizační, zejména pak flexibilitu lektorů a komunikaci s vedením školy.

 2. Lenka janů

  Rádi bychom poděkovali paní lektorce firemní ruštiny, který nás již půl roku učí. Ruština pro nás byl nepřekousnutelný oříšek. Kolegové, včetně mě, ovládají angličtinu nebo němčinu. Jistě, že se s těmi to jazyky domluvíme i na ruském trhu, přesto, vzhledem k vzrůstající konkurenci, jsou firemní kurzy ruského jazyka pro nás důležité. Zatím jsme zvládli jen základy, ale ve firemních kurzech budeme pokračovat i na dále.
  Lenka S., koordinátorka

 3. Žaneta Suková

  Jazyková škola Pelican poskytuje našemu podniku výuku ruského jazyka v intervalu jedenkrát týdně. Vedení školy zajistilo schopného lektora, který naše zaměstnance rychle připravuje do pracovního procesu. Firemní kurz ruského jazyka doporučujeme.

 4. Ing. Filip

  Kurz ruského jazyka nám zajistil zaměstnavatel v rámci firemního vzdělávání. Ve skupině nás bylo jen pár, takže přístup lektora byl individuální. Na začátku jsme všichni prošli testem, který zhodnotil naši jazykovou úroveň. Pak už jsme se věnovali čistě výuce, která probíhala jednou týdně. Vyučující nám sedl jak po profesní stránce, tak lidsky. Hodiny byly zábavné, interaktivní, na cokoli jsme se zeptali, vše nám bylo osvětleno. S kolegy můžeme potvrdit, že za rok působení lektora ve firmě prošla naše ruština výraznou proměnou. Jazyková škola Pelican byla dobrá volba.

 5. T. Vojtková

  Kurz ruského jazyka na škole Pelican absolvujeme teprve poměrně krátce, líbí se nám ale osobní přístup školy, komunikace ze strany jednatele, ale i celková rychlost řešení nastalých “problémů”. Nastavení výuky vyhovuje všem zúčastněným pracovníkům, s lektorem jsou spokojeni. Monitoring docházky je nám také sympatický, i když není z naší strany toliko potřebný. Firemní kurz ruského jazyka probíhá na vysoké úrovni, věříme, že naši pracovníci budou brzy schopni bezproblémově interagovat s našimi zahraničními partnery.

 6. Milan Korba

  Kurz ruštiny pro nás škola PELICAN ušila na míru. V průběhu lekcí byla nutná změna lektora. ale škola reagovala velmi pružně a prakticky okamžitě nám našla někoho jiného. Probíraná témata byla relevantní s děním ve firmě, pracovníci začali nově nabyté znalosti brzy s jistotou uplatňovat.

 7. lucie juřičková

  Pro naši společnost se sídlem v Brně jsem hledala jazykovou školu, která by pro nás organizovala výuku ruského jazyka. Počet klientů z rusky mluvících zemí se v průběhu 3 let zvýšil o 40%, proto se vedení společnosti rozhodlo podpořit výuku ruštiny pro zaměstnance. Oslovila jsem několik jazykových škol v Brně. Velmi se mi osvědčilo osobní jednání se zástupci školy. Potřebovali jsme individuální přístup a také aby lektor vytvořil učební plán dle našich potřeb. Jazyková škola Pelican nám vyšel ve všem vstříc. Výuka u nás ve firmě probíhá od začátku roku 2017 a jsme moc spokojeni. Určitě budeme s ruštinou u Pelicana pokračovat i nadále.
  Lucie Juřičková, personalistka

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *