Příprava na maturitu z němčiny

(Hodnocení: 7)

2 600 3 920 

Kurz přípravy k maturitní zkoušce má individuální podobu

(popřípadě při skupince minimálně 4 lidí je možná sleva)

Kurz může mít prezenční i online formu.

cena 650 Kč za 1 lekci / 60 min. | 2 600 Kč měsíčně
cena 980 Kč za 1 lekci / 90 min. | 3 920 Kč měsíčně

Pro další informace volejte na +420 774 742 296.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

7 recenzí Příprava na maturitu z němčiny

 1. Zdenka Z.

  Němčina nikdy nebyla mou silnou stránkou, ale díky Pelicanovi mě začala víc než bavit! 😉 Maturitu z němčiny jsem si zapsala trochu z nutnosti, takže bylo jasné, že to bez řádného studia nedám. V JŠ Pelican mě ale zvládli fakt dobře připravit, takže jsem se u maturity nakonec docela rozjela. Příprava na maturitu z němčiny mě fakt nakopla! Děkuji! 🙂

 2. Krčmářová Ž.

  Jazyková škola Pelican mě už dříve přesvědčila, že studovat jazyk se dá vážně s lehkostí. Když došlo na učení na maturitu z němčiny, neváhala jsem a přihlásila se sem na doučování – fakt super, že v nabídce je i kurz přímo pro maturanty! Vyučující super a připravil mě dobře. Za mě jednoznačně přípravnu na maturitu z němčiny DOPORUČUJI! 🙂

 3. A. Hausknechtová

  Na přípravný kurz na maturitu z němčiny jsem se zapsala až po prvotním neúspěchu – vlastně mě k tomu přiměli rodiče. Prostředí jazykové školy Pelican se mi líbilo, stejně tak přístup učitele, s nímž byla výuka fajn. Hodiny byly intenzivní, doma jsem se musela taky relativně dost připravovat, ale nakonec to bylo jen pro mé dobro – maturitu jsem složila a to je hlavní.

 4. Soňa Růžičková

  Výuku němčiny v Brně najdete skoro kdekoli, najít ale přípravný kurz na maturitu z němčiny bylo už komplikovanější. Byla jsem ráda, že ji otevřeli v Pelicanovi, protože jsem už z dřívějších kurzů věděla, jak to ve škole vypadá. Nechtěla jsem maturitu podcenit a tak jsem se zavčas přihlásila na doučování. Díky JŠ Pelican jsem maturitu udělala, a zároveň v jejím studiu dál pokračuji, protože mě vážně chytla!

 5. Dana Patrasová

  Do jš Pelican jsem začala docházet na přípravu na maturitu z němčiny. Na začátku jsem z toho neměla dobrý pocit, ze školy nemám s učitelem němčiny dobré zkušenosti. Lektor v Pelicanovi mě ale přesvědčil, že se němčiny vůbec nemusím obávat. Maturitu jsem nakonec udělala naprosto bez problémů!

 6. Emil Vorlík

  Díky Pelicanovi jsem odmaturoval z němčiny, opravdu! Všem, co mají obavy, doporučuji!

 7. Taťána Bakešová

  Maturitu z němčiny jsem zvládla a myslím si, že z velké části hlavně díky kurzům němčiny na této škole. Děkuju a přípravu na maturitu u Pelicana doporučuju všem.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *