Japonština firemní kurzy

(Hodnocení: 5)

540 1 080 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

5 recenzí Japonština firemní kurzy

 1. Marie Patrasová

  Kurzy japonského jazyka doplňujeme stávající firemní kurzy angličtiny, s nimiž jsme byly dosud spojeni. Forma výuky účastníkům lekcí podle jejich vlastních slov vyhovuje. Jazyková škola Pelican zajišťuje kvalitní výuku.

 2. Mirek Dušín

  Na firemní výuku japonštiny dochází milá lektorka, která se nám snaží složitost japonštiny co nejvíce přiblížit. I přestože jsem zprvu tápal, podařilo se mi postupně pochopit některé principy. Nemohu říci, že jsem nyní nějaký profík na japonský jazyk, ale díky lektorce nabývám na jistotě. Nakonec mne ten jazyk dokonce i baví!

 3. Bc. Kamila Kokešová

  Jazyková úroveň na JŠ Pelican je, jak víme z předchozích jazykových kurzů, na dobré úrovni, Neshledáváme žádný problém ani v komunikaci, ani ve formě, jakou lektor vyučuje. Výuka japonštiny probíhá na naší pobočce dvakrát do týdne ve dvou skupinách v různých úrovních. Škola nám navrhla také průběžnou kontrolu docházky, ale ta nikdy nebyla potřeba. Důležitý je pro nás především výsledek vzdělávání, který je více než uspokojivý,

 4. Petra Smíšková

  Jazyková škola Pelican nám připravila výuku japonštiny na míru. Žádný náš požadavek nebyl problém, ať už se jednalo o časové možnosti či intenzitu výuky. Lektorka byla velice milá, výuku vedla zábavnou formou, pod jejím vedením se i takový jazyk jako japonština učil jedna radost. Studenti se na lekce vždy těšili, po půl roce jsme sledovali velké pokroky. Se školou Pelican jsme velice spokojeni a i nadále s ní spolupracujeme.

 5. Lenka Nováková

  Výuku firemní japonštiny na JŠ PELICAN jsme si vybrali na doporučení některých našich pracovníků, a také díky dobré dostupnosti. Byli jsme spokojeni jak s domluvou, jež byla naprosto bezproblémová, tak s lektorem, který nám uměl učivo vtipně podat a osvětlit veškerou problematiku. Škola byla schopna pružně reagovat na výpadky vyučujícího (v případě nemoci) a vyjít nám vstříc se všemi našimi požadavky. Firemní kurz japonského jazyka na JŠ PELICAN bychom určitě doporučovali.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *