Příprava na maturitu z angličtiny

(Hodnocení: 9)

3 000 4 520 

Kurz přípravy k maturitní zkoušce má individuální podobu.

Kurz může mít prezenční i online formu.

cena 750 Kč za 1 lekci / 60 min. | 3 000 Kč měsíčně
cena 1 130 Kč za 1 lekci / 90 min. | 4 520 Kč měsíčně

Pro další informace volejte na +420 774 742 296.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

9 recenzí Příprava na maturitu z angličtiny

 1. Dominika Stejskalová

  Tímto děkuji jazykové škole Pelican za důkladnou přípravu na státní jazykovou zkoušku, která se mi napoprvé nepovedla podle mých představ. Nakonec jsem ale maturitu z angličtiny zvládla, i když i když trochu s odřenýma ušima. 🙂 Díky důkladné přípravě lektorky a její ochotu nám vysvětlit a pomoci cokoli, s čím jsme za ní přišli, jsem získala v angličtině (a v mém případě hlavně gramatice) docela jistotu. Přípravný kurz doporučuj komukoli, kdo tápe tak, jako tomu bylo u mě. Všechno potřebné jsem si ujasnila, naučila se spoustu nových věcí – a nakonec mnohé z toho zužitkovala i u maturity. Jste super, PELICANE! 🙂

 2. Helena Šimková

  Na přípravný kurz na maturitu z angličtiny jsem se přihlásila, abych zlepšila především své komunikační dovednosti a upevnila se v psaném projevu. Lektorka byla velmi sympatická, hodiny s ní mě bavily. Nebyl problém ani odbočit od tématu, doptat se téměř na cokoli, co nás zajímalo, ochotně nám odpovídala. Bez problémů jsem odmaturovala. Jazykovou školu PELICAN doporučuji i ostatním, co se chystají maturovat z AJ a nejsou si sami sebou jistí.

 3. Pavla Skřivánková

  Jazyková škola Pelican mě dobře připravila na maturitu. Přípravný kurz byl intenzivní, lektor mě dobře navedl do dané problematiky, na hodinách jsme se mohli se spolužáky dotazovat na další nesrozumitelnosti v probírané látce nejen z kurzu, ale i ze školy. Sama jsem nakonec byla překvapená, s jakým přehledem jsem státní závěrečnou zkoušku z angličtiny složila.

 4. Linda Šarapatková

  Na přípravu na maturitu z angličtiny mě přihlásila máma a původně se mi na lekce vážně chodit nechtělo. Přesvědčila mě až skvělá učitelka, fajn kolektiv a poměrně příjemné prostředí. Nakonec jsem na výuku chodila ještě ráda – nejen kvůli maturitě, kterou bych asi jinak dala jen stěží, ale kvůli dobré atmosféře, která na hodinách panovala. Navíc jsem nemusela shánět žádné studijní materiály, lektorka vše zařídila. Do kurzu anglického jazyka jsem chodila i dřív na jiných jazykových školách, ale nikdy to nebylo tak uvolněné. Teď jsem ráda, že jsem tuhle přípravu na maturitu absolvovala.

 5. Denisa Růžičková

  Přípravný kurz na maturitu z angličtiny jsem si zapsala až po prvním neúspěšném pokusu, měla jsem tedy učební léto. Lektorka ale vedla kurz přípravy na maturitu takovým způsobem, že jsem na lekce chodila i celkem ráda. Na maturitu z AJ mě vážně dobře připravila a já to na druhý pokus skutečně udělala. Tímto jí patří můj velký dík.

 6. Sabina Hejtmanová

  Děkuji moc za pomoc! Bez Vás bych to nezvládla! Sice jsem to dala až na podruhé, ale kdyby nebylo Vás, tak to nemám vůbec. 😀 Lituji, že jsem se nepřihlásila už někdy před prvním termínem, ušetřila bych si spoustu potu a slz.

 7. Libor Kolařík

  Díky přípravě na maturitu u Pelicana jsem nakonec maturitní zkoušku s přehledem úspěšně vykonal, za to velký dík!

 8. Klára Bodnárová

  Jestli mě někdo připravil na maturitu, byl to učitel v jazykovce Pelican. Ve škole jsem se bála, že to nikdy nedám, nakonec ale díky Pelicanovi vše dobře dopadlo! Tomu, kdo se obává maturity z angličtiny, jako jsem se obávala já, doporučuji přihlásit se na tento kurz, opravdu pomůže! 🙂

 9. Mariana Novotná

  Maturitu můj syn zvládl jenom díky vám, moc za to děkuji! Mariana Novotná

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *