Čeština firemní kurzy

(Hodnocení: 6)

540 1 080 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Čeština firemní kurzy

 1. Věra Tomková

  Jazykovou školu PELICAN jsme si vybrali díky doporučení a spolupracujeme od loňského roku. Jsme spokojení jak s kvalitní výukou, tak i s komunikací a celkovou organizací. Naši zaměstnanci si paní lektorku moc pochvalují a každý týden se na hodiny těší a dělají pokroky, což je u Češtiny pro cizince extra důležité. Jazykovou školu PELICAN a její firemní kurzy, kdy lektor dojíždí za Vámi, můžeme jen doporučit.

 2. Bartáková

  Výuka češtiny pro cizince se v Brně vyučuje snad jen na dvou školách, na základě dobrého hodnocení a i předchozí zkušeností s jš Pelican si naše firma vybrala právě ji. Nelitujeme. Naši klienti dobře rozvíjí svou jazykovou úroveň nejen díky pobytu v cizojazyčném prostředí, ale navíc mají dobré vedení ze strany učitele češtiny. Ten jim umožňuje vzdělávat se v češtině, která není z nejjednodušších jazyků, srozumitelnou, přitom zábavnou formou.

 3. Erika Sobotková

  Jazyková škola PELICAN naší společnosti zajišťuje kurz češtiny pro cizince už druhým rokem. Účastníci kurzu se dobře začleňují, díky zkušenému vyučujícímu rychle vstřebávají potřebné informace a osvojují si základy češtiny. Tyto znalosti budou dále využívat jak v pracovním tak osobním životě. Jazykovou školu PELICAN tímto doporučujeme.

 4. C. König

  Kurzy češtiny pro cizince jsou na JŠ Pelican na vysoké úrovni, od prvopočáteční komunikace až po samotnou výuku nemáme nic, co bychom vytknuli. Naši pracovníci byli rozděleni do několika menších skupinek, v nichž lekce probíhaly. Lektoři pravidelně docházeli na naši firemní pobočku a díky znalosti dalších cizích jazyků neměli problém osvětlit jakoukoli problematiku. Naši pracovníci pod jejich vedením rychle rozvíjeli své jazykové schopnosti, obzvláště výrazný pokrok byl patrný v mluveném projevu.

 5. Leona Nováčková

  Firemní jazykové kurzy na škole Pelican absolvujeme již několikátým rokem a díky nim se nám daří dobře začleňovat pracovníky ze zahraničí do kolektivu a do procesu firmy. Vedle výuky českého jazyka zde naši zaměstnanci navštěvují také kurz angličtiny. Zatím jsme byli se školou spokojeni. Určitě ji pro firemní vzdělávání doporučujeme.

 6. Jan Markvart

  Firemní kurzy češtiny jsme si od této školy objednali pro naše zaměstnance z Indie a z Pákistánu. Jednání se školou bylo korektní a rychlé, prakticky ihned jsme se mohli domluvit na testování. Po celou dobu konání kurzu s námi škola neustále komunikovala, každý problém byl ihned vyřešen. Za naši firmu je Pelican vynikající volbou.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *