Francouzština firemní kurzy

(Hodnocení: 6)

490 980 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Francouzština firemní kurzy

 1. Karel Dopita

  S Pelicanem naše firma spolupracuje již třetím rokem a stále jsme velmi spokojeni. Nejprve pro nás Pelican zajišťoval firemní výuku angličtiny, letos jsme přidali i kurzy francouzštiny. I zde jsme měli co dočinění s naprosto profesionálním přístupem. Kvalita lekcí je nadprůměrná a zaměstnanci si spolupráci s lektory velmi pochvalují. Vřele doporučuji.

 2. Petr Zavřel

  Jazykovou školu Pelican naše firma zvolila na základě dobrých referencí. Náš výběr se potvrdil již při prvním kontaktu a následné domluvě. Vše probíhalo bez problémů, škola i lektor nám vycházeli ve všem vstříc. Naši pracovníci byly s firemní výukou spokojeni. Vyučující vedl hodiny zábavnou formou, dával velký důraz na gramatiku i mluvený projev. Již po prvním půlroce byly znát velké pokroky. Firemní jazykové kurzy v Pelicanovi bychom určitě doporučili, sami v nich budeme rádi pokračovat.

 3. Romana V. Kudelová

  Jazykový kurz francouzštiny jsme zařadili do firemního vzdělávání z důvodu orientace naší společnosti na daný trh. Pro naše pracovníky je cizí jazyk nutnost, základy francouzského jazyka pak vítaná dovednost, kterou se snažíme dále rozvíjet. Jazyková škola Pelican je nám v tom velice nápomocná. Zajišťuje schopné lektory a celkové zvýšení úrovně jazyků, které je podložitelné úspěšně složenými státními jazykovými zkouškami.

 4. Markéta

  Kurz francouzštiny zajistila mně a mé kolegyni naše firma. Lektorka je velice sympatická, hodiny s ní jsou zábavné a já vím, že si z nich něco odnáším. Velmi se mi zlepšily konverzační dovednosti a rozšířil slovník. I v gramatice jsem jistější, byť můj písemný projev má ještě co dohánět. Předpokládám, že firma zajistí pokračování kurzu i v následujícím roce. Jazykovou školu bych tímto doporučila, minimálně jazykový kurz francouzského jazyka je na vysoké úrovni.

 5. Marie Ženožičková

  Výuka francouzštiny je v JŠ PELICAN na dobré úrovni. Firemní kurz, na němž jsme se domlouvali s jednatelem školy, probíhal přesně podle našich představ. Lektor splňoval všechna stanovená kritéria. Využijeme i navrhované státní jazykové zkoušky, která je účastníkům kurzu nabízena. Nemáme žádných výtek, jsme spokojeni.

 6. Mgr. Patrik Ševčík

  Komunikace s jazykovou školou Pelican byla rychlá, zaměstnanci školy pohotově reagovali na všechny nastalé situace a s ochotnou řešili případné problémy. Kurz francouzského jazyka fungoval spíše jako konverzační kurz a výsledky se dostavili zanedlouho – splněním státní jazykové zkoušky. Věříme, že naši pracovníci tak nabyly zdravé sebedůvěry při jednáních s našimi obchodními zástupci v zahraničí. Jazykovou školu Pelican oceňujeme jako kvalitní instituci pro firemní vzdělávání.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *