Francouzština firemní kurzy

(Hodnocení: 6)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy francouzštiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Francouzština firemní kurzy

 1. Mgr. Patrik Ševčík

  Komunikace s jazykovou školou Pelican byla rychlá, zaměstnanci školy pohotově reagovali na všechny nastalé situace a s ochotnou řešili případné problémy. Kurz francouzského jazyka fungoval spíše jako konverzační kurz a výsledky se dostavili zanedlouho – splněním státní jazykové zkoušky. Věříme, že naši pracovníci tak nabyly zdravé sebedůvěry při jednáních s našimi obchodními zástupci v zahraničí. Jazykovou školu Pelican oceňujeme jako kvalitní instituci pro firemní vzdělávání.

 2. Marie Ženožičková

  Výuka francouzštiny je v JŠ PELICAN na dobré úrovni. Firemní kurz, na němž jsme se domlouvali s jednatelem školy, probíhal přesně podle našich představ. Lektor splňoval všechna stanovená kritéria. Využijeme i navrhované státní jazykové zkoušky, která je účastníkům kurzu nabízena. Nemáme žádných výtek, jsme spokojeni.

 3. Markéta

  Kurz francouzštiny zajistila mně a mé kolegyni naše firma. Lektorka je velice sympatická, hodiny s ní jsou zábavné a já vím, že si z nich něco odnáším. Velmi se mi zlepšily konverzační dovednosti a rozšířil slovník. I v gramatice jsem jistější, byť můj písemný projev má ještě co dohánět. Předpokládám, že firma zajistí pokračování kurzu i v následujícím roce. Jazykovou školu bych tímto doporučila, minimálně jazykový kurz francouzského jazyka je na vysoké úrovni.

 4. Romana V. Kudelová

  Jazykový kurz francouzštiny jsme zařadili do firemního vzdělávání z důvodu orientace naší společnosti na daný trh. Pro naše pracovníky je cizí jazyk nutnost, základy francouzského jazyka pak vítaná dovednost, kterou se snažíme dále rozvíjet. Jazyková škola Pelican je nám v tom velice nápomocná. Zajišťuje schopné lektory a celkové zvýšení úrovně jazyků, které je podložitelné úspěšně složenými státními jazykovými zkouškami.

 5. Petr Zavřel

  Jazykovou školu Pelican naše firma zvolila na základě dobrých referencí. Náš výběr se potvrdil již při prvním kontaktu a následné domluvě. Vše probíhalo bez problémů, škola i lektor nám vycházeli ve všem vstříc. Naši pracovníci byly s firemní výukou spokojeni. Vyučující vedl hodiny zábavnou formou, dával velký důraz na gramatiku i mluvený projev. Již po prvním půlroce byly znát velké pokroky. Firemní jazykové kurzy v Pelicanovi bychom určitě doporučili, sami v nich budeme rádi pokračovat.

 6. Karel Dopita

  S Pelicanem naše firma spolupracuje již třetím rokem a stále jsme velmi spokojeni. Nejprve pro nás Pelican zajišťoval firemní výuku angličtiny, letos jsme přidali i kurzy francouzštiny. I zde jsme měli co dočinění s naprosto profesionálním přístupem. Kvalita lekcí je nadprůměrná a zaměstnanci si spolupráci s lektory velmi pochvalují. Vřele doporučuji.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *