Jazyková škola Brno

Jste student a rád byste se dostal na nějakou zahraniční stáž? Pracujete a chcete bez problémů komunikovat s partnery z jiných zemí? Nebo se jen chcete domluvit na dovolené?

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč se učit cizí jazyky.

 

K tomu, abyste dosáhli, čeho potřebujete, vám pomůže jazyková škola Pelican. Pelikan s.r.o. je jazykovka špičkové kvality, jež přináší inovace v oblasti vzdělávání mladých i dospělých již od roku 2002. Od roku 2006 se jazyková škola Pelikán angažuje v mezinárodních vzdělávacích projektech. O čtyři roky později se Pelican JŠ díky úspěšně realizovaným novým efektivním metodám vzdělávání dočkal prestižního ocenění Label 2010.

Jsme také na Facebooku!

Přidejte se k nám! A už Vám neuteče žádná aktualita!

Čím vším je PELICAN Brno?

Je to moderní pulzující školící centrum, v němž výuka probíhá na plné obrátky. Učí se zde individuálně i skupinově, učí se tu studenti, čerství absolventi, zaměstnanci i senioři. Tato jazyková škola Brno vyučuje osm světových jazyků na různých úrovních, Pelican ale poskytuje i kurzy profesního vzdělávání či certifikační programy.

 

Jazyková škola Pelican Brno kromě toho rozběhla celou řadu dalších aktivit nad rámec samotné výuky. Většinu těchto aktivit zaštiťuje nezisková organizace. Snahou této organizace je podpora inovací v oblasti vzdělávání, kulturní porozumění a spolupráce, začleňování menšin, práce s mládeží. Nezisková organizace PELICAN mimo jiné pořádá vzdělávací a kulturní akce, a vydává též vícejazyčný časopis Pelican.

Jazyková škola Brno
Jazyková škola Brno
Jazyková škola Pelican
Jazyková škola Pelican
Jazyková škola Pelican Brno
Jazyková škola Pelican Brno

Jsme jazyková škola Brno s právem státní jazykové zkoušky.

Jsme PELICAN.

Pro školu Pelican pracují desítky kvalitních lektorů. Jsou to mladí lidé se zájmem o aplikaci moderních efektivních metod výuky. Většina z nich absolvovala stáže v zahraničí a prošla prestižními mezinárodními zkouškami. A nad to všechno jde o příjemné a sympatické lidi, kteří věří v lidský přístup ke studentům a kteří jsou ochotni jim chytrou a zábavnou formou předat svoje znalosti a zkušenosti.

 

Jste zvědaví, jak to v takto činorodém centru probíhá? Přijďte na návštěvu. Jazyková škola Pelican sídlí v centru Brna, na ulici Lidická 9.

Přesvědčte se sami a přijďte se podívat k nám!

Najdete nás na adrese Lidické 9 v centru Brna.

Co vám nabízíme?

Organizujeme individuální, skupinové i firemní kurzy a pomaturitní studium se statusem studenta. Pořádáme státní jazykové zkoušky z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a češtiny. Také organizujeme zkoušku z češtiny pro cizince, která je nutná pro získání trvalého pobytu na území ČR. Od roku 2013 jsme zároveň akreditované školicí středisko profesního vzdělávání. Zajišťujeme rekvalifikační kurzy hrazené Úřadem práce ČR a autorizované zkoušky profesní kvalifikace.

 Nejsme nudná jazykovka! U nás to ŽIJE!

Pořádáme různé akce, píšeme blog, na kterém se podílí i studenti a spolupracujeme se zajímavými partnery.

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pelikán s.r.o. se řadí mezi nejkvalitnější jazykovky v Brně, jak co se týče výběru kurzů, tak i co do kvality výuky. Jazyková škola Brno právě přijímá všechny zájemce o studium jazyků. Využijte akčních cen nebo výhodných balíčků a přihlaste se na jazykové kurzy za příznivé ceny. Státní jazyková škola Pelican vám dopřeje jedinečný vzdělávací zážitek – zábavné kurzy, na které se budete těšit, ve společnosti inteligentních a sympatických lidí.

Pelican jazyková škola Brno je vám vždy k dispozici, neváhejte a pojďte ji vyzkoušet.