Přípravné kurzy na jazykové zkoušky

Čeká vás důležitá zkouška ze znalosti jazyka, ať už přijímací zkoušky na VŠ, nebo mezinárodní zkouška s vysokým kreditem (CAE, FCE, TOEFL)?

Možná máte velkou dávku sebevědomí a vystačíte si s přípravou na vlastní pěst. Ale předpokládáme, že pokud jste zavítali na naše stránky, chcete si to pojistit a na zkoušky vyrazit perfektně připraveni. Přípravné kurzy na jazykové zkoušky jsou totiž chytrý způsob, jak minimalizovat riziko neúspěchu. Přípravné kurzy sice nejsou zdarma, ale trochu peněz a energie se do nich investovat vyplatí – je to pořád malá cena v porovnání s tím, co s sebou většinou přináší nutnost jazykovou zkoušku opakovat.

Přípravné kurzy aktuálně probíhají formou Individuálních kurzů.

Náročnost přípravných kurzů je však odlišná od kurzů individuálních, od čehož se také odvíjí i cena.

Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat
emailem na info@skolapelican.com
nebo telefonicky na tel. číslo +420 774 742 296.

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky mají smysl a jejich zásluhou se vyhnete nepříjemným komplikacím.

Přípravné kurzy na jazykové zkoušky autenticky simulují prostředí během zkoušky, což zaručí maximální míru připravenosti pro reálné okolnosti zkoušky. V kurzu jsou také využívány autentické testovací sady příslušné zkoušky.

Přípravné kurzy PELICAN vám pomohou vystopovat, které oblasti jsou vaše nejsilnější a kde máte patrné mezery. Naši zkušení lektoři vám poradí, vysvětlí ty skutečnosti, kterým jste doposud neporozuměli, objasní vám ta místa, kde jste tápali v temnotách. A pomůžou vám najít tu správnou strategii pro efektivní samostudium i pro samotný proces absolvování zkoušky.

Druhy přípravných kurzů

Mezinárodně uznávané standardizované zkoušky jsou žádané a vynikající výsledek z těchto zkoušek má dobrý zvuk. Úspěšnému absolventovi otevírá dveře k zajímavým studijním pobytům, stážím, praxím nebo pracovním pozicím.

Dokonalé osvojení struktury testů a akademická úroveň jazyků jsou zárukou vašeho úspěchu. Přípravný kurz procvičí klíčové dovednosti všech účastníků – čtení, poslech, mluvení a psaní. Kromě toho si studenti osvojí potřebnou schopnost porozumět jazyku a též schopnost jej aktivně využívat.

Kromě státních jazykových zkoušek Vás připravíme na celou řadu jiných zkoušek:

Jazyková škola Pelican je tu pro vás – vyzkoušejte naše přípravné kurzy na jazykové zkoušky.