Firemní výuka jazyků

Kategorie:

Popis

Pro jakékoliv informace volejte Marcele Mitaně do kanceláře školy
na tel. číslo +420 775 092 296.

Uvedené ceny jsou bez DPH a platí pro kurz libovolného z námi nabízených jazyků.

Jazyk o který máte zájem uveďte při objednávce do poznámky.

Žijeme v době, kdy globalizace postupuje napříč všemi odvětvími na všech úrovních. Aniž si to možná uvědomujeme, kolem nás se začíná utvářet multikulturní prostředí. A pokud pracujete v businessu, musíte si tyto změny uvědomovat a podřizovat se jim. Jinak jste odsouzeni k neúspěchu.

V praxi to znamená například to, že pokud jste na vedoucí pozici ve firmě, která má styky se zahraničními partnery (a takových firem je dnes většina), vaši zaměstanci by měli být schopni komunikovat cizím jazykem. Jazyková vybavenost pracovníků je vizitka každé společnosti. Pokud tedy uvažujete, jak vylepšit úspěšnost vašeho podnikání, jak zlepšit schopnosti vašeho pracovního týmu i jeho celkovou image, firemní výuka jazyků je krokem správným směrem. Firmení výuka angličtiny Brno, výuka němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny nebo jiných jazyků má navíc ještě další výhodu. Vaši zaměstnanci tyto lekce mohou chápat jako možnost osobního rozvoje. Kdo by neocenil příležitost naučit se světový jazyk – s kvalitním lektorem, v prostředí svého pracoviště. Firemní angličtina je benefitem, kterého si zaměstnanci zpravidla velmi cení.

Pelican je správnou volbou pro firemní kurzy angličtiny Brno. Naše jazyková škola disponuje kvalitním týmem českých i zahraničních lektorů s pedagogickým vzděláním a odpovídající praxí. Jejich velkou doménou je také příjemné vystupování, přátelský přístup a efektivní metodika práce. Naši kantoři učí jazyky vlídně, nenásilně a za pomoci moderních technologií. Firemní výuka angličtiny Brno je interaktivní. a vede k tomu, že studenti přichází do hodin motivovaní a sledují svůj pokrok doslova každou vyučovací hodinu.

Kontaktujte nás, přizpůsobíme se vám. Firemní jazykové kurzy nabízíme již od 2 200 korun měsíčně. Firemní výuku jazyků vám vypracujeme na klíč i s cenovou nabídkou.

Obchodní angličtina

Na klíč přitom připravujeme i samotnou výuku. Je jasné, že jazykové požadavky firmy se liší v závislosti na tom, o jaké profesionální prostředí se jedná. Naše jazyková škola Pelican má dlouholeté zkušenosti v přípravě lekcí pro společnosti malé, střední i velké velikosti, pro malé průmyslové podniky i mezinárodní obchodní korporace. Neváhejte a sdělte nám, co od výuky jazyků pro své zaměstnance očekáváte. Obchodní angličtina, němčina pro administrativu, ruština pro strojírenské podniky – nic z toho pro nás není problém.

Zvolíte-li například kurz obchodní angličtina, vaši zaměstnanci se seznámí se základním modelovými situacemi ve světě mezinárodního obchodu. Dostanou komplexní přehled informací pro úspěšné zvládnutí běžného obchodního styku, ať už je jeho forma jakákoli.

To znamená, že absolventi kurzu se naučí ovládat telefonickou komunikaci s partnerem nebo se zákazníkem, poznají, jak domlouvat a vést obchodní schůzky, zvládnou prezentaci své firmy nebo produktu, pochopí, jak se vedou formální i neformální dialogy, dokáží také sumarizovat výsledky jednání a navrhovat nebo schvalovat dohody.