Angličtina firemní kurzy

(Hodnocení: 50)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy angličtiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

50 recenzí Angličtina firemní kurzy

 1. Michaela, GEIS

  Já jsem s výukou slečny lektorky velmi spokojena. Hodiny máme pestré, a pokud je nějaký dotaz, vše spolu probereme. Neměnila bych

 2. Martin, URC

  S lektorkou jsem určitě spokojen. Díky ní se má úroveň angličtiny zlepšila

 3. Alice, URC

  S výukou jsem určitě spokojená. Velkou výhodou je to, že je lektor rodilý mluvčí, takže dokáže gramatiku vysvětlil lépe a přenést ji do praxe. Polovinu lekce se věnujeme gramatice a druhou konverzaci, takže je výuka vyvážená. Pomalu, ale jistě se moje úroveň angličtiny zlepšuje. Vše hodnotím pozitivně.

 4. Jaromír, URC

  S výuku i lektorkou jsem velice spokojený. Díky lekcím angličtiny jsem si jistější při obchodních jednání a v komunikace se zahraničními partnery

 5. Lubomír, URC

  Se slečnou jsem maximálně spokojený, řekl bych nad očekávání. Velice oceňuji, že se soustředí na konverzaci, takže mám možnost si procvičit a zlepšit mluvenou angličtinu, což je pro mě velký přínos. Když narazíme během konverzace na jakoukoliv gramatickou nejasnost, lektorka mi vše vysvětlí

 6. Anna, URC

  Se slečnou lektorkou jsem spokojená. Výuka i přístup je v pořádku. Lektorka je kreativní, tudíž výuka není jednotvárná. Díky lekcím jsem se v angličtině určitě zlepšila a to především v komunikaci a slovní zásobě, kterou využívám v praxi. V případě, že potřebuji cokoliv vysvětlit, je slečna velice ochotná

 7. Adam, URC

  S lektorkou a celkově výukou jsem moc spokojen. Lektorka je vždy kvalitně připravená a obsah je v souladu s tím, co potřebuji. Vidím u sebe velký pokrok a to především ve schopnosti komunikovat, což využívám při komunikaci se zahraničím

 8. Pavel, SKYPE

  S lektorkou jsem velmi spokojen. Kdybych měl hodnotit na škále 1 – 100, tak to bude rozhodně 100. V případě jakéhokoliv problému, mi vychází vstříc. Jestliže výuka odpane, je vždy nahrazena. Velice oceňuji flexibilitu lektorky a důraz na komunikaci během lekcí.

 9. Karel, URC

  Jsem s lektorkou spokojen. Anglicky umí lépe než mnozí rodilí mluvčí. Díky studiu a překladatelské činnosti má velký rozsah znalostí ze všech oborů, které jsme spolu probírali. Pozitivně rovněž hodnotím flexibilitu a způsob výuky

 10. Luděk, GEIS

  S výukou jsem spokojený. Lektorka se přizpůsobuje tématům, které nejvíce při své práci potřebujeme. Přistupuje k výuce kreativně, a pokud je nějaký podnět na zlepšení, tak je hned zpracovaný a používaný

 11. Gabriela, GEIS

  Hodiny angličtiny jsou skvělé a s paní učitelkou jsme moc, moc spokojeni! Je prostě super.

 12. Marek, URC

  S lekcemi angličtiny jsem nadmíru spokojen. Lektorku takové kvality těžko naleznete. Velice oceňuji, že studuje jazyky a je didakticky vzdělaná, což se projevuje na úrovni výuky. Slečna lektorka mi rovněž pomáhá uvědomovat si chyby, což je pro mě prospěšné a celkově hodnotím výuku jako výbornou

 13. Daniel, ELKOV

  S výukou angličtiny, s paní lektorkou a plánem výuky jsem spokojený.

 14. Vladimíra, GEIS

  S paní lektorkou jsem spokojena. Výuka zahrnuje veškeré oblasti – čtení, poslech, gramatiku, konverzaci. Formou „her“ se snaží o to, abychom neměli strach z konverzace a dokázali komunikovat i přes nějaké gramatické chyby. Je velmi kreativní. Rozšiřuje slovní zásobu (mimo učebnici) o další slovíčka k danému tématu. Děkuji za její ochotu, spolupráci a přizpůsobivost. Hodnotím tedy velmi kladně.

 15. Juraj, URC

  S lekcemi angličtiny jsem nadmíru spokojen. Lektorku takové kvality těžko naleznete. Velice oceňuji, že studuje jazyky a je didakticky vzdělaná, což se projevuje na úrovni výuky. Slečna lektorka mi rovněž pomáhá uvědomovat si chyby, což je pro mě prospěšné a celkově hodnotím výuku jako výbornou.

 16. Martin, ELKOV

  Jsem se vším maximálně spokojen.

 17. Jiří, PRIS

  S lektorkou jsem velice spokojen. Nejenže je výuka pestrá, ale zároveň má lektorka velice příjemný přízvuk

 18. Zita, PRIS

  Pan lektor má úžasnou trpělivost. Kromě toho je velice příjemný. S výukou i lektorem jsem spokojená.

 19. Tomáš, ELKOV

  S výukou a lektorkou jsou spokojeni. Je spolehlivá, příjemná, vždy jim vyjde vstříc kdykoli je potřeba.

 20. Bohuslav, ELKOV

  Super! Vidím u sebe pokrok. S lektorem a výukou jsem spokojen.

 21. Martin, ELKOV

  Za celou skupinu velká spokojenost! Paní učitelka je velice příjemná a s jejím přístupem k výuce jsme nadmíru spokojeni.

 22. Magda, PRIS

  Velikou výhodou je to, že jsme tam pouze dva studenti, takže se nám lektorka věnuje individuálně a přizpůsobuje výuku na míru. Jak s lektorkou, tak celkově s výukou jsem velice spokojená.

 23. Petra, ELKOV

  Mluvím za nás všechny, s paní lektorkou jsme spkojeni!. Je flexibilní a kreativní. Dá se s ní vždy domluvit ohledně plánu výuky a snaží se, aby hodina byla pro nás zajímavá.
  To je asi vše ☺

 24. Miroslava, ELKOV

  Jsem s paní lektorkou a výukou angličtiny moc spokojená. Na zlepšení nic nemám. Tento způsob, jakým nás naše lektorka učí, mi vyhovuje nejvíce.
  – Miroslava Skutková

 25. Adam, PRIS

  „S paní lektorkou jsem velice spokojený. Výuka naplňuje mé očekávání, nemám žádné připomínky. Vše je v pořádku.“

 26. Anna, PRIS

  S panem lektorem jsem spokojená. Velice oceňuji, že nám vše hezky podrobně vysvětlí. Celkově hodnotím výuku pozitivně.

 27. VladimÍr, ELKOV

  „Pokud mohu napsat sám za sebe, já jsem se slečnou lektorkou spokojený. Každá skupina lidí se musí „sesednout“, zvlášť při výuce angličtiny, kde jsou rozdíly v znalostech. K samotnému přístupu k výuce nemám co vytknout. Příprava na hodinu vždy v pořádku. Postupně jsme si s kolegou narýsovali představu o průběhu lekcí, která se daří naplňovat. Je mi jasné, že je těžké udržet dlouhodobě stálé lektorky. Pokud by to bylo možné, zkusme prolnout do dalšího semestru ve stejné sestavě jako nyní, aby se dařilo lépe soustavně rozšiřovat naše znalosti.“

 28. Klára, Elkov

  Pan lektor je výborný, je to prostě rodilý mluvčí a to je neskutečná výhoda pro mne. Pomalu postupujeme v gramatice a dohodli jsme se, že budeme probírat postupně všechny úseky. Je to zase jiný přístup a jiná forma, než ten klasický „český“ přístup s okopírovanými listy a vyplňováním úkolů. Tedy za mne v tuto chvíli nemám námitek.“

 29. Veronika, Elkov

  Slečna Ester byla velmi milá a trpělivá. Líbil se mi její individuální přístup, každá hodina byla velmi zajímavá. Lekce měla své téma, kterého jsme se drželi, navíc byla ozvláštněna hrou.Výuka vždy proběhla v daný čas, žádné zpoždění. Lektorka ochotně pomáhala a vysvětlovala. Pokud to nebylo nutné, konverzovali jsme převážně v angličtině. Z mé strany spokojenost.

 30. Veronika

  Veronika, Elkov

  Slečna Ester byla velmi milá a trpělivá. Líbil se mi její individuální přístup, každá hodina byla velmi zajímavá. Lekce měla své téma, kterého jsme se drželi, navíc byla ozvláštněna hrou. Výuka vždy proběhla v daný čas, žádné zpoždění. Lektorka ochotně pomáhala a vysvětlovala. Pokud to nebylo nutné, konverzovali jsme převážně v angličtině. Z mé strany spokojenost.

 31. Andrea Sekereš

  Organizace a samotná výuka anglického a francouzského jazyka v naší společnosti probíhá po celou dobu spolupráce na profesionální a vstřícné úrovni. Oceňujeme odbornost lektorů, jejich osobní přístup a z pohledu zaměstnavatele zejména také znatelné pokroky a motivaci “studentů” v dalším pokračování.

 32. simona

  S lektory a výukou jsme v naší firmě maximálně spokojeni.
  super přístup i od vedení společnosti.
  děkujeme 🙂 MIG s.r.o./ simona

 33. Tomáš K.

  Rád bych poděkoval naší lektorce a jazykové škole PELICAN za firemní výuku angličtiny kam pravidelně docházím. Angličtinu jsem dříve na škole neměl rád, ale s paní lektorkou je výuka zábavná a člověk se naučí vše nenásilně při výuce. Paní lektorka používá moderní metody, takže jsem s výukou velmi spokojen. V práci se potřebuji domluvit, takže mi vyhovuje, že témata jsme si vybrali sami tak abychom se naučili potřebnou tématiku. Díky a těším se na pokračování.

 34. Martin Š.

  Firemní jazykové kurzy pro Brno a naši pobočku u nás dělá jazyková škola PELICAN. Se školou naše firma spolupracuje už několik let. Vždy nám studentům vyjdou vstříc v časech a lektoři dojíždí k nám do firmy. Má úroveň angličtiny se opravdu zlepšuje, a proto jsem se rozhodl napsat jazykové škole PELICAN recenzi. Naše paní lektorka výuku přizpůsobuje naším potřebám a snaží se nás naučit co nejvíce v hodinách, jelikož ví, že jsme vytížení a času na přípravu moc nezbývá.

 35. Tereza L.

  Ráda bych napsala recenzi na jazykovou školu PELICAN. Firemní výuka angličtiny, kterou navštěvuji je zábavná a ráda chodím do každé hodiny. Paní lektorka je opravdu šikovná, naučí nás potřebnou gramatiku zábavnou formou a zároveň se s ní můžeme domluvit na tématech která nás zajímají. Jazykovou školu PELICAN můžu jen doporučit.

 36. Lada Petrželová

  Dobrý den,
  firemní angličtinu pro pobočku v Brně pro naši společnost zařizuje škola Pelikán. Jsme moc spokojeni a po roční výuce angličtiny budeme jistě pokračovat. Kurzy angličtiny probíhají ve škole Pelikán, kde je příjemné prostředí a paní lektorka je výborná.
  Petrželová

 37. Lucie M.. – URC Systems

  Firemní angličtinu u nás učí lektorka z jazykové školy PELICAN. Lektorka s námi komunikuje naprosto srozumitelně, ochotně a bez problémů. Jsem s ní velmi spokojena, protože je příjemná, usměvavá a trpělivá. Tempo výuky je v normálu – není ani rychlé a ani pomalé – zkrátka vyhovující. Témata jsou přizpůsobena studentům a mohli jsme si je společně navrhnout. Jsem moc ráda, že jsem se v angličtině zlepšila, a to hlavě v mluvení. Lektory od jazykové školy PELICAN určitě doporučuji.

 38. Alice L. – URC Systems

  Navštěvuji firemní kurz angličtiny od jazykové školy PELICAN. Paní lektorka se s námi zaměřila na Business English, což oceňuji. Mohla jsem si ujasnit a tudíž se i zdokonalit například v psaní e-mailů, telefonických rozhovorech atd. Její vyučovací tempo je naprosto vyhovující, výklad srozumitelný, témata vhodná a zajímavá. S paní lektorkou jsem celkově spokojená a nemohu nic vytknout.

 39. Jaroslav V. – URC Systems

  Naše firma pro zaměstnance nabízí kurz angličtiny od jazykové školy PELICAN. S výukou jsem velice spokojen. Lektorka vždy zaujímala k výuce proaktivní a vysoce profesionální přístup. Tempo výuky bylo z mé strany v pořádku a dle mého názoru vyhovovalo všem členům skupiny. Úroveň výkladu byla vždy na vysoké úrovni, pokud během výuky byla zjištěna mezera ve znalostech u některého ze členů skupiny, lektorka vždy vynikajícím způsobem objasnila danou problematiku. Témata vybíraná lektorkou pro výuku byla vždy velice zajímavá, poutavá a odrážela aktuální potřeby. Lektorka dokázala do výuky vynikajícím způsobem včlenit i témata vzešlá od jednotlivých členů skupiny. S mírou zlepšení v angličtině jsem velice spokojen.

 40. Zbyněk K. – URC Systems

  Navštěvuji kurz Anglického jazyka u nás ve firmě. Paní lektorka z jazykové školy PELICAN je výborná. Její výklad je srozumitelný a tempo pro nás ideální. Probíraná látka je zajímavá, užitečná a relevantní. Jsem velmi spokojen s tím, jak jsem se v angličtině díky tomuto kurzu zlepšil.

 41. Ondřej V. – URC Systems

  Výuku angličtiny u nás ve firmě zabezpečuje jazykovka PELICAN. S lektorkou jsme byli moc spokojeni, protože nám přizpůsobila tempo a vše výborně vysvětlila. Témata byla taková, které jsme si sami zvolili – tudíž důležitá a zajímavá. Myslím si, že lektorka udělala vše pro to, abychom se v angličtině zlepšili.

 42. Matěj – URC Systems

  Chodím na angličtinu u nás ve firmě od jazykové školy PELICAN. S výukou jsem stále spokojen. Paní lektorka má skvělý přístup. Tempo mi vyhovuje a daná látka je vysvětlena srozumitelně. Témata lekcí a probíraná gramatika jsou nám vždy individuálně přizpůsobeny, což mi hodně vyhovuje.

 43. Lída Olšáková

  V minulém roce jsme využili možnosti získat finanční podporu pro zaměstnance na kurzy angličtiny v naší firmě – POVEZ II. Naši pracovníci komunikují každý den v odborné angličtina, jsme společnost zabývající se prodejem a dovozem lékařských zařízení. Pro realizaci kurzů jsme vybrali školu Pelican. Měla jsem na starosti veškerou administrativu s projektem spojenou a tak mi moc pomohla zkušenost a vstřícnost ze strany jazykové školy. Také jsme ocenili odbornost a profesionalitu lektorů. V kurzech anglického jazyka pokračujeme i po skončení dotace. Pokrok našich zaměstnanců je znát a má vliv na úspěchy naší firmy.
  Lída Olšáková, asistentka ředitele

 44. Petra Jarková

  O projektu POVEZ II, podpoře odborného vzdělávání zaměstnanců, jsme se dozvěděli na schůzce s organizátorkou kurzů angličtiny pro firmy ve škole PELICAN. Naše plánované firemní kurzy byly podpořeny, což výrazně pomohlo naší společnosti. Mohli jsme proškolit všechny zaměstnance, kteří potřebovali odborný kurz. Byli jsme spokojeni s výukou, lektoři byli vždy připraveni, a kurzy byl moc přínosný.
  Petra Jarková, asistentka

 45. Lída Olšáková

  V minulém roce jsme využili možnosti získat finanční podporu pro zaměstnance na kurzy angličtiny v naší firmě. Naši pracovníci komunikují každý den v odborné angličtina, jsme společnost zabývající se prodejem a dovozem lékařských zařízení. Pro realizaci kurzů jsme vybrali školu Pelican. Měla jsem na starosti veškerou administrativu s projektem spojenou a tak mi moc pomohla zkušenost a vstřícnost ze strany jazykové školy. Také jsme ocenili odbornost a profesionalitu lektorů. V kurzech anglického jazyka pokračujeme i po skončení dotace. Pokrok našich zaměstnanců je znát a má vliv na úspěchy naší firmy.
  Lída Olšáková, asistentka ředitele

 46. Daniela Sobotková

  Jazyková škola PELICAN připravila pro naši firmu jazykový kurz anglického jazyka na míru, zohlednila naše požadavky a vytvořila výukový program, který potřebuje pouze průběžně aktualizovat. Jednatelka společnosti i většina lektorů jsou velice schopní, pružně reagují, mají pro výuku potřebné znalosti i zkušenosti. Spolupráce s PELICANEM nám vyhovuje.

 47. Fojtíková Lenka

  Firemní kurzy angličtiny v této jazykové škole jsme zvolili na základě dobrých referencí. Domluva byla rychlá, pracovníci školy vstřícní, ochotně reagovali na naše požadavky. Výuka probíhala dvakrát do týdne ve dvou skupinách rozdělených dle úrovně. Lektor byl vždy perfektně připraven na výuku, hodinu se snažil vést zábavnou formou a neváhal se věnovat ani problematice spjaté s naší firmou. Na konci kurzu bylo našim pracovníkům umožněno složit státní jazykovou zkoušku. Firemní výuku angličtiny bychom v Jazykové škole Pelican určitě doporučovali.

 48. Andrej Lipka

  Firemní kurzy započaly osobním setkáním s ředitelkou školy PELICAN. Ta zanalyzovala naše potřeby a posléze ústně otestovala zaměstnance. Metodik školy navrhl dle úrovně znalostí studijní skupiny, se kterými se po začátku kurzu ještě trochu hýbalo, dokud vše neklapalo, jak má. Nyní už díky pravidelnému testování a hodnocení sledujeme velmi pozitivní pokroky. Pro další spolupráci budeme volit opět jazykovou školu PELICAN. Doporučujeme!

 49. Slípalová Hana

  S jazykovou školou spolupracujeme od 2011. Mimo organizování firemní výuky – výuka angličtiny a němčiny na naší pobočce v Brně, zabezpečuje tým školy veškeré odborné překlady. S jejich službami jsme velice spokojení, a to je důvod, proč naše spolupráce nadále trvá. Školu PELICAN mohu za firmu Kartek s.r.o. vřele doporucit.

 50. V. Svobodová

  Jménem své firmy jsem se školou Pelican domlouvala firemní kurzy angličtiny. Už jen jednání bylo velice rychlé, vstřícné. Výuka zahájena prakticky okamžitě. Lektoři vždy dojížděli k nám do firmy, přizpůsobili kurzy našim požadavkům tak, aby reflektovaly témata spjatá s naší činnosti a pečlivě se věnovaly přípravě i samotné výuce. Jazyková škola Pelican nám pak poskytla složení zkoušky příslušné úrovně jazyka zdarma. Vzhledem k tomu, že všichni studenti prospěly na poprvé a své vzdělání dále uplatňují v pracovním životě, shledáváme jazykovou školu Pelican jako velice schopnou.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *