Španělština firemní kurzy

(Hodnocení: 6)

Firemní kurzy zařizujeme individuálně a na míru každé firmě.

Pokud máte zájem o firemní kurzy španělštiny,

kontaktujte prosím Marcelu Mitanu na e-mailové adrese mitana@skolapelican.com 

nebo na tel. čísle +420 775 092 296.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

6 recenzí Španělština firemní kurzy

 1. A. Brodská

  S výukou španělštiny v naší firmě jsme velmi spokojeni. Lektorka pobývala několik let ve Španělsku, tudíž našim zaměstnancům předává užitečné tipy pro komunikaci s našimi španělskými klienty. Výuka je skvěle zorganizovaná i po logistické stránce – lektorka pravidelně zapisuje docházku, či důvody absence, dělá přehled o tom, co se zrovna vyučovalo apod. I komunikace se samotným vedením školy je velmi příjemná a rychlá. Školu Pelican určitě doporučujeme i ostatním zájemcům o zlepšení úrovně španělštiny.

 2. Magdalena Loutocká

  Jazyková škola PELICAN zajistila naší firmě kvalitní vzdělávací program. Výuka španělského jazyka je pravidelně kontrolována a vyhodnocována. Účastníci kurzu rychle rozvíjí své jazykové schopnosti a brzy je uplatňují v praxi. Kurz španělštiny v této jazykové škole doporučujeme.

 3. J. Dostálová

  Kurzy španělštiny výrazně napomohly rozvíjení naší společnosti a jejím klíčovým zaměstnancům, u nichž je za relativně krátkou dobu pozorován rychlý posun v jazykové úrovni. Pedagog dochází k nám na provoz každý týden, jeho studenti si s ním dobře rozumí. Komunikace s ředitelkou a dalšími zaměstnanci školy vždy probíhala bezproblémově, vše jsme vyřešili takřka okamžitě. Není tedy důvod nepřiklonit se ke kladnému hodnocení školy PELICAN.

 4. Klára Doubravová

  Kurz španělštiny pod vedením Jazykové školy Pelican u nás nyní probíhá dva roky a má již své první absolventy, kterým byla poskytnuta možnost složení státní jazykové zkoušky zdarma. Všichni pracovníci prospěly se skvělými výsledky. Tímto školu doporučujeme.

 5. Barbora Muzikářová

  Firemní kurzy u PELICANa nám byly doporučeny kolegy. Od začátku jsme své volby nelitovali. Paní jednatelka se nás ujala jako vlastních a připravila pro nás přesně takové kurzy, které pro svou práci potřebujeme. Oceňuji především velmi osobní přístup. Jde vidět, že této škole záleží na tom, aby byli její klienti spokojeni. Naše studijní skupina je velmi spojena, a i kdybychom nebyli, tak víme, že tahle škola to tak dlouho nenechá.

 6. David Šimoník

  Firemní španělštinu od Pelicana hodnotím na výbornou. Velmi solidní jednání, lekce nám byly přizpůsobeny přesně tak, jak jsme potřebovali. S kolegy jsme byli velmi spokojeni.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *