Pelican partneři

knihy_dobrovsky

Knihy Dobrovský

www.knihydobrovsky.cz

Největší brněnské knihkupectví s letitou tradicí, kde jsou k dostání moderní i klasické knihy všech žánrů, kde vám ochotně poradí a pomůžou s výběrem, a kde můžete kousek od naší školy na ulici Joštova strávit příjemné chvíle posezením v literární kavárně.

 

Díky spolupráci s PELICANEM mohou naši studenti využívat výhod při nákupu v knihkupectví, dozví se o akcích zde pořádaných a mají možnost poznat osobně i některé autory.

Wolf Gang

WOLFGANG store

www.wolfgangstore.cz

„Oblečení značky WOLFGANG není jen materiál a střih, je to styl a směr, svoboda každého jedince a síla smečky...“

A PELICAN do této smečky patří, přidejte se k nám a budete mít slevy na zboží WG a spoustu zážitků ze společných akcí.

Fleda

Fléda klub

www.fleda.cz

Historie Flédy, jako brněnského kulturního místa, se datuje již od roku 1911. Nyní je Fléda vyhlášeným místem a pojmem v celé České republice.

 

Díky spolupráci PELICAN a Fléda mohou naši studenti soutěžit o lístky na různé akce, o kterých se dovědí z programu Flédy přímo v prostorách naší školy, užívat si atmosféry Flédy a bavit se na PELICAN party, která se pořádá v prostorách klubu.

Bistro Soul

Bistro Soul

www.Soul-Bistro.cz

Bistro v centru města Brna s denní nabídkou domácích a čerstvých jídel, které mají naši studenti díky soutěžím a akcím pořádaných školou možnost ochutnat i zadarmo, jelikož zde PELICAN skvěle každý týden překládá menu do angličtiny.

Lužánky středisko volného času

Lužánky - středisko volného času

www.luzanky.cz

„Posláním Lužánek – střediska volného času je podporovat pozitivní formování osobnosti, a to vy­tvá­řením a na­bízením prostoru a podmínek pro volnočasové aktivity a vzdělávání široké veřejnosti, především dětí a mládeže.“

Inmy consulting

iNMy Consulting

www.inmy.cz

Poradenská firma zaměřená na začínající podnikatele a start-upy. Z dobrých nápadů vytvářejí funkční projekty a budují úspěšné firmy. Poskytují a zajišťují background pro komplexní strukturu podnikání, majitel/autor nápadu tak má prostor věnovat se svému core businessu.

 

Díky PELICANu mají naši studenti první konzultaci zdarma.

Bull dogs Brno

Florbalový klub bulldogs Brno

www.bulldogs.cz