Pomaturitní studium ruštiny

(Hodnocení: 11)

POMATURITNÍ STUDIUM

V dalším školním roce bohužel nebudeme otevírat pomaturitní studium ruštiny. 

Můžete se přihlásit k pomaturitnímu studiu angličtiny.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

11 recenzí Pomaturitní studium ruštiny

 1. Andrea

  S Ruštinou jsem začala až po maturitě v rámci pomaturitního studia u Pelicana. Nyní se živým jako překladatelka pro ministerstvo zahraničí. Vystudovala jsem ruštinu na VŠ, získala magisterský titul a dostala opravdu dream job. Díky Pelicane, bez vás by mě to nikdy ani nenapadlo! 🙂

 2. Lada Pokorná

  Mě ruština u Pelikána bavila a jsem ráda, že jsem na této škole strávila rok po maturitě. Bylo to pro mě určitě přínosné, díky tomu nyní překládám a vydělávám si i doučováním ruštiny. Školu bych zhodnotila 4 hvězdičkami a řekla bych spokojenost.

 3. Michal Hlavsa

  Pomaturitní studium u Pelicana mi vyhovovalo. Naučil jsem se rusky tak, jak jsem potřeboval, a mohl jsem do Ruska vycestovat. nyní se tu celkem solidně živým a s jazykem opravdu nemám problém. Michal Hlavsa

 4. Marcela Svatošová

  Umět rusky je i v dnešním století super věc. Naučila jsem se opravdu dobře díky ročnímu pomaturitnímu kurzu ve škole Pelican a nyní se živým jako tlumočnice a překladatelka. Práce je to skvělá, musím se sice trochu otáčet, ale výsledky stojí za to. Na škole se mi líbilo, naučila jsem se, co jsem potřebovala, a za to děkuji.

 5. Klára Novikovová

  Pomaturitní ruština v této jazykové škole byla skvělá, celý rok se mi opravdu líbil. Byli jsme malinká skupinka a naučili jsme se mluvit i používat gramatiku. Nyní se nebojím v ruštině komunikovat.

 6. Adriana Mašková

  Ruština po maturitě u Pelicana bomba, díky!

 7. Marcela Holá

  S výukou jsem byla spokojena, ale trochu mi vadilo, že v hodinách nás bylo maximálně pět a někdy se stalo, že jsem chodila i sama. Těšila jsem se na nový velký kolektiv, který v případě ruštiny nenastal. Je to ale asi způsobeno tím, že se prostě nehlásí žáci. PELICAN byl jediný, co pomaturitní ruštinu otevřel. Jinak jazyk jsem se naučila celkem obstojně a v konečným důsledku jsem ráda, že jsem školu navštěvovala.

 8. Jan Stránský

  Pelican je dobrá jazykovka, do které jsem chodil rád a naučil jsem se, co jsem potřeboval.,. Na konci roku jsem udělal státnici s ruštiny, která mi teď pomohla na vysoké škole. Rok strávený u Pelicana byl rozhodně přínosný.

 9. Radomil S.

  Byl to skvělý rok 🙂

 10. Lucie Svatá

  Výuka v malé studijní skupině mi vyhovovala, lektorka mě naučila mluvit, vše v pořádku, Pelicana doporučuji :).

 11. Oldřich Franz

  Výuka ruštiny mě velice bavila, je to super jazykovka s výbornými lektory. Rusky jsem se naučil skvěle a čerpám z toho dodnes 🙂

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *