Pozvánka na mezinárodní konferenci Live2Work

Spolek PELICAN zve všechny studenty, učitele a další odborníky i laiky se zájmem o interkulturní vzdělávání a problematiku zaměstnatelnosti cizinců na mezinárodní konferenci Live2Work. Konference se koná při příležitosti zakončení dvouletého evropského projektu Live2Work, jehož cílem bylo vyvinout inovativní pedagogické nástroje pro všechny, kdo pracují s mladými dospělými v situacích profesní zranitelnosti, včetně migrantů a uprchlíků.

Kdy? 11. – 12. ledna 2019
Kde? Universidade Católica Portuguesa, Lisabon (Portugalsko)

Cílem konference je zvýšit povědomí o možnostech využití tzv. životních projektů pro zlepšení situace osob v situaci profesní zranitelnosti a představit inovativní metody a nástroje, které vznikly v rámci projektu Live2Work. V průběhu konference budou prezentována a diskutována témata jako je zranitelnost (osobní, sociální i profesní), životní projekty, migrace, multikulturalismus, inkluze, sociální spravedlnost a rovnost, apod.

Důležitá data:
Přihlašování abstraktů (jen postery): do 30. 11. 2018
Registrace autorů: do 21. 12. 2018
Registrace pro veřejnost: do 21. 12. 2018
Konference: 11. – 12. 1. 2019

 

Účast na konferenci je bezplatná.

Oficiální jazyk konference je angličtina a portugalština.

 

Další informace o konferenci naleznete zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>