Sleva

Anglický jazyk – Pokročilý B2

(Hodnocení: 8)

5 500 10 500 

Přijímáme přihlášky pro školní rok 2021/2022!

Prezenční půlroční/roční kurz.
20/40 lekcí

Letní online škola.
10 lekcí

Možnost přistoupit kdykoliv během roku – cena kurzu bude adekvátně snížena.

Pro otevření kurzu musí být přihlášení alespoň 4 lidé.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Anglický jazyk – pokročilý

Základní informace

 • Tento kurz angličtiny Brno je určen pro absolventy jazykové úrovně středně pokročilý nebo pro náročnější zájemce, kterým rozřazovací test na našich stránkách doporučil tuto úroveň, a kteří ovládají všechny časy, kondicionál, imperativ, pasiv a frázová slovesa.
 • Zdokonalíte se v komunikaci v nejrůznějších hovorových situacích (běžný rozhovor, pohovor…).
 • Dokážete porozumět hlavním myšlenkám složitých textů týkajících se jak konkrétních, tak abstraktních témat včetně odborně zaměřených diskusí např.ve svém oboru.
 • Budete schopni napsat srozumitelné podrobné texty na širokou škálu témat a vysvětlit své názorové stanovisko týkající se aktuálního problému s uvedením výhod a nevýhod různých možností.

Cíl kurzu angličtina Brno

Po absolvování kurzu budete schopni:

 • orientovat se ve všech typech časů v anglickém jazyce a umět je používat v běžné komunikaci,
 • používat věty přací (I wish I knew), způsobové srovnávací a účinkové (I wanted it so much that I had to buy it), příčinné (I couldn’t find it because he had put it somewhere else), účelové (I gave her the key so that she could open it) a přípustkové (Although he may not like it, I will do it anyway),
 • ovládat future perfect tense, gerundia a infinitivy
 • používat vazby used to, be used to, get used to,
 • vyjadřovat své pocity a stavy, a obhajovat své názory,
 • zeptat se na radu nebo ji poskytnout,
 • porozumět náročnějšímu textu a vyvodit význam neznámých slov z kontextu,
 • diskutovat na nejrůznější témata s rodilým mluvčím a řešit věci po telefonu.

Pro koho je tento kurz angličtiny Brno určen

 • Kurz je vhodný pro absolventy kurzu středně pokročilý a pro uchazeče se znalostmi anglického jazyka, kteří své dovednosti chtějí dále prohlubovat, a na základě rozřazovacího testu na našich stránkách jim vyšla tato úroveň.

Jak je to se studijními materiály

 • Ve výuce používáme učebnici Global Upper Intermediate. Učebnice si účastník zajišťuje sám na základě dohody s lektorem.
 • Doplňkové gramatické materiály – učebnice Murphy Grammar in Use Upper-intermediate,
 • Do výuky dále zařazujeme autentické situace ve formě video materiálu – klíčovým prvkem situací je opakované vystupování jednotlivých postav, což umožňuje studentům ztotožnit se s nimi, a tak v ještě větší míře usnadnit přenos a uchopení slovní zásoby a komunikačních dovedností, dále cvičení v audio/video podobě, které představuje nadstavbu nosného video materiálu a na rozdíl od písemných cvičení umožní interakci studentů s mluveným projevem s cílem okamžitě a co nejefektivněji použít naučenou slovní zásobu a obraty v dalších situacích.
 • Využíváme ICT nástroje jako prostředku k další recyklaci obsahu prezentovaného v lekci v rámci domácí přípravy do hodin.

 

 

Proč studovat s PELICANEM

 • Využijte možnost ukázkové hodiny ZDARMA!
 • Kurzy pro veřejnost probíhají od 7 do 21 hodin, můžete si tedy zvolit čas výuky, který vám vyhovuje.
 • Klademe důraz na individuální přístup a přátelské prostředí.
 • Každý kurz se otevírá od počtu čtyř osob.
 • Jazykový kurz lze přímo u nás zakončit státní jazykovou zkouškou úrovně B2 a C1.
 • Sídlíme v samotném centru Brna.
 • Wi-Fi zdarma.
 • V našich jazykových kurzech získáte jistotu a sebevědomí při komunikaci v cizím jazyce, a to jak v osobním tak i profesním životě.
 • PELICAN vyvinul vlastní metodiku jazykového vzdělávání, tzv. PELICAN Active learning
 • system, který je založen na zkušenostech instituce s on-line systémem vzdělávání a rozvojem
 • audio-vizuálních materiálů v rámci mezinárodních projektů. Metodika povzbuzuje a podporuje činnost, kreativitu a nezávislost studentů. Urychluje osvojování cizího jazyka (Language Acquisition), tj. procesu, kdy student přijímá a užívá lexikální a gramatické formy intuitivně, díky vnoření do cizojazyčného prostředí (Language Immersion) a použití jazyka v reálných komunikačních situacích (Communicative Language Teaching). Pro vnoření se do cizojazyčního prostředí a vystavení studentů cílovému jazyku v korektní a autentické podobě využíváme audiovizuální technologie a multimédia (Computer Assisted Language Learning).

Kam dál?

Příprava na zkoušku B2, FCE , TOEFL; Anglický jazyk C1 – vysoce pokročilý

8 recenzí Anglický jazyk – Pokročilý B2

 1. Karel Makovski

  Díky Pelicanovi jsem se naučil anglicky, opravdu a hodně dobře, myslím si… Všem tuto školu upřímně doporučuji. Dokáží udržet při bdělosti a při chuti do učení, což pro mě bylo a je nejdůležitější. Lektor se přizpůsobí vám, ne vy lektorovi. Za mě je Pelican jednička, proto pět hvězdiček!

 2. Radovan Filipovský

  Tak já za sebe mohu říct, že u Pelicana mě anglicky naučili perfektně. Od úplného začátečníka jsem se dostal na úroveň B2 a pokračuji. Díky moc, jste nejlepší! 🙂

 3. Slavomír Hybner

  Začal jsem chodit na kurzy angličtiny a byl jsem opravdu nespokojen. Několikrát se nedostavil lektor a docházela mi trpělivost. Za to bohužel tři hvězdičky. Lektor nám byl posléze vyměněn a všechno se zlepšilo k mé maximální spokojenosti, nyní je již vše v pořádku. Ale bohužel ten začátek…

  • Olga Kovácsová

   Dobrý den, velice nás mrzí počáteční problémy, za které jsme se Vám již osobně omluvili. Vyzvedněte si v kanceláři poukázku na lekci zdarma, kterou máte u nás jako kompenzaci nepříjemností. Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že nadále budete již jenom spokojen :). Děkujeme za Vaše hodnocení, Váš PELICAN tým.

 4. Renata Zajíčková

  Na začátku jsem si říkala, že to nedám. Nebyla jsem nějak nadšená z lektora a ani z kolegů, co se mnou do kurzu nastoupili. Byla jsem z toho zoufalá, a tak jsem se svěřila paní, co má ve škole kurzy na starosti. Domluvily jsme se, že to zkusím ještě jednou, a pokud to opravdu nepůjde, půjdu do jiného kurzu. Rozhodla jsem se nakonec přestoupit a udělala jsem dobře. Vše mi teď naprosto vyhovuje a já se mohu soustředit na to, abych se naučila pořádně anglicky a udělala si certifikát ze státní jazykové zkoušky. Vše je už super a do školy chodím opravdu ráda. Renata

 5. Roman Říska

  Důležitá pro mě byla poloha jazykové školy a to je důvod, proč jsem vybrala právě PELICAN na Lidické 9. Bydlím totiž hned vedle 😉
  Chodím k nim už 5 let a už jsme se přehouply do téměř nejvyšší úrovně. Anglicky už umím docela dobře, ale baví mě to a tak chodím dál. Možná je to ze setrvačnosti, ale to je jedno. Jsme malá skupina, jen já a dvě holky v mém věku. No, to je asi také důvod. Lektoři se nám na požádání mění, jelikož nám Marcela Mitana vysvětlila, že pro vyšší úrovně je lepší lektory po nějaké době vyměnit, ať si pěkně zvykáme na “novou angličtinu”. Měla pravdu! Jsem spokojený a věrný PELICANU. Myslím, že si lektoři ze pelikána zaslouží pochvalu!!!

 6. Milada Fejfarová

  Do kurzu jsem začala chodit před dvěma týdny. Zatím jsem spokojená. Ve škole se mi líbí, přístup lektorky je taky moc fajn. Mám v plánu v kurzu pokračovat až do konce. 🙂

 7. Karolína Kovářová

  Děkuji škole Pelican, že jsem už na této úrovni jazyka. Začala jsem jako úplný začátečník a teď, po roce, jsem schopná se domluvit :). Lektorka nás motivuje, jak může, a to mi naprosto vyhovuje. Angličtina je nyní můj koníček a do lekcí docházím opravdu ráda.

 8. Alena Bucholcerová

  Se slovní zásobou nemám žádný problém, mluvím často a ráda, problém mám s anglickou gramatikou. Začala jsem proto navštěvovat jazykový kurz angličtina úroveň B2 ve škole PELICAN. Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zlepšovala, a to hlavně díky skvělé slečně lektorce, která nám v kurzu uměla vše perfektně vysvětlit a motivovala nás k dobrým výsledkům a k potřebě na kurzy vždy přijít. Díky tomu jsem si dokonce udělala státní jazykovou zkoušku B2, získala jsem certifikát a nyní se angličtinou dokonce živým. Super, díky.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *